Noorte 5. kabeolümpia

Allikas: Kabeliit
(Ümber suunatud leheküljelt 5. noorte kabeolümpia (2003))
Olympia 2003.png

V noorte kabeolümpia toimus 22.–29. juulil 2003 Tallinna Malemajas. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid juunior, kadett ja minikadett.

JrkRiik1234567Koht
1.Venemaa2 (6)/142 (8)/114 (12)/76 (18)/56 (19)/28 (24)/99 (27)/3 3.
2.Moldova0 (1)/131 (4)/123 (10)/105 (14)/67 (19)/18 (22)/38 (24)/4 4.
3.Ukraina2 (6)/103 (9)/75 (14)/95 (16)/117 (22)/58 (25)/29 (28)/1 2.
4.Holland2 (5)/92 (7)/53 (10)/124 (13)/74 (14)/116 (20)/88 (24)/2 5.
5.Poola2 (6)/84 (10)/44 (10)/114 (10)/14 (10)/35 (13)/105 (15)/6 10.
6.Mongoolia0 (2)/71 (5)/103 (10)/83 (12)/23 (14)/93 (16)/125 (20)/5 9.
7.Leedu2 (4)/63 (7)/33 (9)/14 (12)/46 (16)/106 (18)/118 (23)/8 6.
8. Belgia0 (0)/50 (0)/90 (1)/60 (3)/100 (4)/120 (4)/40 (5)/7 12.
9. Eesti0 (1)/42 (7)/82 (8)/33 (11)/125 (15)/65 (16)/17 (20)/10 7.
10. Itaalia0 (0)/31 (3)/61 (3)/23 (7)/83 (9)/74 (12)/54 (14)/9 11.
11.Valgevene2 (5)/24 (9)/16 (15)/58 (19)/310 (24)/412 (28)/714 (34)/12 1.
12. Läti0 (0)/11 (3)/22 (6)/43 (9)/95 (14)/87 (18)/67 (18)/11 8.

Sisukord

Koosseisud

  1. Valgevene: Vladislav Splender, Igor Mihhaltšenko ja Andrei Toltšikov.
  2. Ukraina: Vassili Zadorožnõi, Artjom Ivanov ja Aleksandr Saponenko.
  3. Venemaa: Ivan Trofimov, Jevgeni Podkovõrov ja Nikolai Germogenov.
  4. Moldova: Oleg Coca, Julia Romanskaja ja Deniss Dudko.
  5. Holland: Jasper Lemmen, Klaas-Henrik Leyenaar ja Stefan Stapper.
  6. Leedu: Aleksei Lovčik, Simona Kulakauskaitė ja Marius Sidla.
  7. Eesti: Imre Anton, Raido Värik ja Priit Tänav.
  8. Läti: Roberts Misāns, Martiņš Kraskurs ja Āris Brantevics.
  9. Mongoolia: Oyunbaatar Munkhbat, Enkh-Erdene Enkh-Amalgan ja Bilegt Baasandavaa.
  10. Poola: Michal Janicki, Przemysław Kosobudzki ja Pawel Rozek.
  11. Itaalia: Daniele Favale, Roberto di Giacomo ja Luca Salvato.
  12. Belgia: Hannes Derveaux, Christophe Deleersnyder ja Simon Vansteenkiste.

Eesti II (osales ainult kiirturniiril): Margus Martsepp, Riho Briker ja Martin Talimets.

Eesti III (osales ainult kiirturniiril): Merike Martsepp, Kadi Veski ja Mark Joa.

Juunioride laud

KohtVõistlejaRiik123456789101112KokkuKoef.
1.Ivan TrofimovFlag of Russia.png221112211
2.Roberts MisānsFlag of Latvia.png002222210
3.Vladislav SplenderFlag of Belarus.png0211122958
4.Aleksei LovčikFlag of Lithuania.png1111122952
5.Vassili ZadorožnõiFlag of Ukraine.png1111221946
6.Jasper LemmenFlag of the Netherlands.png0112122943
7.Oyunbaatar MunkhbatFlag of Mongolia.png01022218
8.Oleg CocaFlag of Moldova.png10010226
9.Michal JanickiFlag of Poland.png0001012452
10.Daniele FavaleFlag of Italy.png0000121441
11.Imre AntonFlag of Estonia.png00100023
12.Hannes DerveauxFlag of Belgium.png00010102

Kadettide laud

KohtVõistlejaRiik123456789101112KokkuKoef.
1.Igor MihhaltšenkoFlag of Belarus.png12122221249
2.Artjom IvanovFlag of Ukraine.png12122221248
3.Klaas-Hendrik LeijenaarFlag of the Netherlands.png022211210
4.Raido VärikFlag of Estonia.png00212229
5.Simona KulakauskaitėFlag of Lithuania.png1102111757
6.Enkh-Erdene Enkh-AmalganFlag of Mongolia.png0021112737
7.Jengeni PodkovõrovFlag of Russia.png00110226
8.Julia RomanskajaFlag of Moldova.png0000212555
8.Przemysław KosobudzkiFlag of Poland.png0011012555
10.Martiņš KraskursFlag of Latvia.png0101011452
11.Roberto di GiacomoFlag of Italy.png0011011448
12.Christophe DeleersnyderFlag of Belgium.png00100113

Minikadettide laud

KohtVõistlejaRiik123456789101112KokkuKoef.
1.Andrei ToltšikovFlag of Belarus.png12222221352
2.Deniss DudkoFlag of Moldova.png12222221350
3.Nikolai GermogenovFlag of Russia.png002222210
4.Priit TänavFlag of Estonia.png00212128
5.Aleksandr SaponenkoFlag of Ukraine.png0002122763
6.Marius SidlaFlag of Lithuania.png0011212746
7.Pawel RozekFlag of Poland.png0001212646
7.Luca SalvatoFlag of Italy.png0001122646
9.Stefan StapperFlag of the Netherlands.png0010022551
10.Bilegt BaasandavaaFlag of Mongolia.png0011012544
11.Āris BrantevicsFlag of Lithuania.png00010124
12.Simon VansteenkisteFlag of Belgium.png00000000

Kohajagamiste korral on kriteeriumiks vastasmängijate punktide summa.

Ajakava

22. juuli 9.00-13.45 Registreerimine
14.00 Avatseremoonia
15.00 1. voor
23. juuli 15.00 2. voor
24. juuli 15.00 3. voor
25. juuli 15.00 4. voor
26. juuli 15.00 Kiirturniir
27. juuli 15.00 5. voor
28. juuli 15.00 6. voor
29. juuli 9.00 7. voor
15.00 Lõputseremoonia

Noorte kabeolümpia 2003 fotogalerii

Võistluste direktor: Iivo Nei

Korralduskomitee: Lehti Kohala, Viktoria Lehtmets ja Villem Lüüs

Peakohtunik: Aleksandr Leman (Venemaa)


Noorte kabeolümpia
19941996199820002003
Personaalsed tööriistad