ESVL individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused 2008

Allikas: Kabeliit

Eesti Spordiveteranide Liidu 2008. aasta individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes

12. aprillil 2008. a. Paides

juhend

võistkondlik arvestus
1. Järvamaa SVL 45
2. Tallinn I 43
3. Pärnumaa SVL 41
4. Ida-Virumaa SVL 41
5. Tartu SVL 39
6. Valgamaa SVK 35
7. Narva SVL 35
8. Tallinn II 34
9. Lääne-Virumaa SVL 31
10. Viljandimaa SVL 27
naised
koht nimi reiting kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 punkte
1 Piret Viirma 2230 Järvamaa * 1 2 1 2 1 2 2 2 2 15
2 Irma Nahkor 2285 Tallinn I 1 * 0 2 2 1 2 2 2 2 14
3 Elle Luik 1984 Valgamaa 0 2 * 0 1 2 2 2 1 2 12
4 Silvia Muru 2122 Ida-Virumaa 1 0 2 * 1 2 1 1 1 2 11
5 Juta Raudsepp 2185 Pärnumaa 0 0 1 1 * 2 1 1 2 2 10
6 Koidu Ringimäe Tallinn II 1 1 0 0 0 * 2 2 2 2 10
7 Glafira Orlova 1990 Narva 0 0 0 1 1 0 * 2 2 2 8
8 Aili Visnapuu 2090 Tartu 0 0 0 1 1 0 0 * 2 2 6
9 Eha Sepp 2035 Viljandimaa 0 0 1 1 0 0 0 0 * 1 3
10 Melita Kalvistu 2089 Lääne-Virumaa 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 1
naised
koht nimi reiting kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 punkte
1 Arvo Rist 2472 Hiiumaa 27:2 5:2 12:2 9:1 2:1 4:2 3:1 7:2 10:2 15
2 Enno Eerma 2420 Tartu 38:2 13:1 10:2 8:2 1:1 9:1 5:1 4:2 3:1 13
3 Osvald Pais 2388 Pärnumaa 22:2 9:1 15:1 6:1 24:2 20:2 1:1 11:1 2:1 12
4 Vello Luht 2560 Viljandi 21:2 12:0 27:2 13:2 14:2 1:0 9:2 2:0 11:2 12
5 Orme Kaul 2378 Lääne-Virumaa 34:2 1:0 25:2 15:1 12:2 6:1 2:1 10:1 9:2 12
6 Ain Rool 2488 Järvamaa 33:2 10:1 8:1 3:1 17:2 5:1 11:1 9:1 13:2 12
7 Heiki Karp 2548 Ida-Virumaa 14:1 36:2 13:0 26:2 8:2 11:1 10:1 1:0 20:2 11
8 August Morozov 2352 Pärnumaa 35:2 20:2 6:1 2:0 7:0 16:1 26:2 25:2 12:1 11
9 Andrus Tull 2496 Järvamaa 19:2 3:1 30:2 1:1 15:2 2:1 4:0 6:1 5:0 10
10 Heino Int 2369 Ida-Virumaa 29:2 6:1 2:0 22:2 21:1 19:2 7:1 5:1 1:0 10
11 Maldon Haljas 2390 Lääne-Virumaa 18:1 14:1 28:2 17:1 13:2 7:1 6:1 3:1 4:0 10
12 Ardu Treinbuk 2406 Narva 25:2 4:2 1:0 24:1 5:0 14:1 22:2 19:1 8:1 10
13 Raimo Karjus 2335 Tallinn I 32:2 2:1 7:2 4:0 11:0 23:2 20:1 24:2 6:0 10
14 Jüri Lätt 2223 Tartu 7:1 11:1 29:2 30:2 4:0 12:1 24:1 20:1 19:1 10
15 Algo Laidvee 2413 Tartu 26:1 16:2 3:1 5:1 9:0 21:1 25:0 27:2 24:2 10
16 Endel Niinepuu Valgamaa Svs 17:1 15:0 33:2 23:2 20:0 8:1 21:1 18:1 28:2 10
17 Gennadi Lavrentjev 2309 Narva 16:1 26:2 20:1 11:1 6:0 24:0 31:2 23:1 30:2 10
18 Endel Niineväli 2133 Tallinn 2 11:1 24:1 23:1 20:0 30:2 27:2 19:0 16:1 25:2 10
19 Kuido Õismaa 2219 Tallinn I 9:0 22:1 31:1 36:2 28:2 10:0 18:2 12:1 14:1 10
20 Andres Hantson 2408 Tallinn I 28:2 8:0 17:1 18:2 16:2 3:0 13:1 14:1 7:0 9
21 Ants Talumaa 2260 Hiiumaa 4:0 25:0 34:2 29:2 10:1 15:1 16:1 30:1 23:1 9
22 Ülev Rattasep 2119 Valgamaa Svs 3:0 19:1 35:2 10:0 26:1 28:2 12:0 29:1 31:2 9
23 Aleksandr Serõn 2363 Ida-Virumaa 36:0 37:2 18:1 16:0 25:2 13:0 33:2 17:1 21:1 9
24 Hillar Kalvistu 2343 Lääne-Virumaa 31:1 18:1 36:2 12:1 3:0 17:2 14:1 13:0 15:0 8
25 Mihkel-Kalju Tammeveski 2146 Tallinn 2 12:0 21:2 5:0 32:2 23:0 37:2 15:2 8:0 18:0 8
26 Jaak Keerig 2176 Viljandi 15:1 17:0 37:2 7:0 22:1 29:2 8:0 28:0 36:2 8
27 Jaan Rohtsalu 2213 Järvamaa 1:0 34:2 4:0 31:1 37:1 18:0 36:2 15:0 35:2 8
28 Arvi Tamm 2158 Pärnumaa 20:0 32:2 11:0 35:2 19:0 22:0 38:2 26:2 16:0 8
29 Artur Ööbik 2019 10:0 33:2 14:0 21:0 38:2 26:0 35:1 22:1 37:2 8
30 Valeri Zakorjukin 2317 Narva 37:1 31:2 9:0 14:0 18:0 36:1 34:2 21:1 17:0 7
31 Ülo Vasar 24:1 30:0 19:1 27:1 35:0 32:2 17:0 33:2 22:0 7
32 Rein Suurkaev 13:0 28:0 38:2 25:0 33:1 31:0 37:2 35:2 34:0 7
33 Kaido Raidla 2201 6:0 29:0 16:0 34:2 32:1 35:2 23:0 31:0 38:1 6
34 Udo Mandre 2107 Tallinn 2 5:0 27:0 21:0 33:0 36:1 38:1 30:0 37:2 32:2 6
35 Feliks Jassaitis 8:0 38:2 22:0 28:0 31:2 33:0 29:1 32:0 27:0 5
36 Kaarel Tigane Valgamaa Svs 23:2 7:0 24:0 19:0 34:1 30:1 27:0 38:0 26:0 4
37 Valery Kondratyuk 30:1 23:0 26:0 38:2 27:1 25:0 32:0 34:0 29:0 4
38 Martin Linder 2182 Viljandi 2:0 35:0 32:0 37:0 29:0 34:1 28:0 36:2 33:1 4
Personaalsed tööriistad