Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2013 (100)

Allikas: Kabeliit

Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2013 (100)

9. märts 2013

Finaalikoha lunastasid 7 paremat noormeest ja neiut.

Sisukord

Noormehed

Põhiturniir

koht nimi kuuluvus punkte 1 2 3 4 5 6 7
1 Andreas Jürgenson Nõmme KK 12 11:2 10:2 2:2 4:2 3:0 6:2 8:2
2 Janek Jaanimäe Nõmme KK 12 15:2 3:2 1:0 14:2 6:2 4:2 9:2
3 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 11 21:2 2:0 7:2 9:2 1:2 14:2 4:1
4 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 9 14:2 13:2 6:2 1:0 7:2 2:0 3:1
5 Kristofer Diligentov Nõmme KK 9 17:2 7:0 8:0 11:1 21:2 16:2 12:2
6–10 Karl Richard Esvald Nõmme KK 8 12:2 16:2 4:0 8:2 2:0 1:0 18:2
Siim Ilison Nõmme KK 8 8:2 5:2 3:0 12:2 4:0 9:0 11:2
Kris Taimre Nõmme KK 8 7:0 17:2 5:2 6:0 15:2 13:2 1:0
Kaspar Padar Lasnamäe MKK 8 16:0 18:2 21:2 3:0 13:2 7:2 2:0
Reio Aron Tuga Nõmme KK 8 0:2 1:0 12:0 21:2 14:0 19:2 15:2
11 Aaron Soo Nõmme KK 7 1:0 15:1 20:2 5:1 16:2 12:1 7:0
12 Tanel Moor Nõmme KK 7 6:0 19:2 10:2 7:0 17:2 11:1 5:0
13 Patrick Magnus Tohver Nõmme KK 7 20:2 4:0 16:2 15:1 9:0 8:0 14:2
14 Uku Siim Kurm Nõmme KK 6 4:0 20:2 18:2 2:0 10:2 3:0 13:0
15 Hans-Robert Kannukene Nõmme KK 6 2:0 11:1 19:2 13:1 8:0 17:2 10:0
16 Anton Kudin Lasnamäe MKK 6 9:2 6:0 13:0 19:2 11:0 5:0 0:2
17 Dmitri Kudin Lasnamäe MKK 6 5:0 8:0 0:2 18:2 12:0 15:0 20:2
18 Oliver Tigane Lasnamäe MKK 6 19:2 9:0 14:0 17:0 20:2 0:2 6:0
19 Karl-Markus Albu Nõmme KK 4 18:0 12:0 15:0 16:0 0:2 10:0 21:2
20 Andreas Arder Lasnamäe MKK 4 13:0 14:0 11:0 0:2 18:0 21:2 17:0
21 Markus Tiedemann Nõmme KK 2 3:0 0:2 9:0 10:0 5:0 20:0 19:0

Järelturniir 6.-10. kohani

koht nimi punkte 6 7 8 9 10
6 Karl Richard Esvald 8 * 2 2 2 2
7 Kris Taimre 6 0 * 2 2 2
8 Kaspar Padar 3 0 0 * 2 1
9 Siim Iilison 2 0 0 0 * 2
10 Reio Aron Tuga 1 0 0 1 0 *

Neiud

Põhiturniir

koht nimi kuuluvus punkte 1 2 3 4 5 6 7
1 Janet Tamm Pärnumaa SL 12 11:2 8:2 5:0 7:2 12:2 4:2 3:2
2 Maria Jõesoo Nõmme KK 12 13:2 6:2 4:2 5:2 3:0 7:2 12:2
3 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 10 7:2 4:0 10:2 13:2 2:2 8:2 1:0
4 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 9 10:2 3:2 2:0 6:2 5:2 1:0 8:1
5 Anneli Trees Lasnamäe MKK 9 12:2 15:2 1:2 2:0 4:0 9:2 7:1
6 Karoliina Emilie Mättik Nõmme KK 8 14:2 2:0 9:2 4:0 8:0 0:2 13:2
7–11 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 7 3:0 12:2 8:2 1:0 13:2 2:0 5:1
Anett Moor Nõmme KK 7 9:2 1:0 7:0 14:2 6:2 3:0 4:1
Nicole Balta Lasnamäe MKK 7 8:0 11:2 6:0 10:1 15:2 5:0 0:2
Anette Must Nõmme KK 7 4:0 0:2 3:0 9:1 11:0 15:2 14:2
Marie Beres Nõmme KK 7 1:0 9:0 14:1 0:2 10:2 13:0 15:2
12 Merili Jalg Jõgeva KK 6 5:0 7:0 0:2 15:2 1:0 14:2 2:0
13 Triinu Jalg Jõgeva KK 6 2:0 14:2 15:2 3:0 7:0 11:2 6:0
14 Liina Kask Lasnamäe MKK 3 6:0 13:0 11:1 8:0 0:2 12:0 10:0
15 Betriin Pilv Lasnamäe MKK 2 0:2 5:0 13:0 12:0 9:0 10:0 11:0

Järelturniir 7.-11. kohani

koht nimi punkte 1 2 3 4 5
7 Britta-Elisabeth Koorem 7 * 2 1 2 2
8 Anett Moor 6 0 * 2 2 2
9 Nicole Balta 3 1 0 * 0 2
10–11 Anette Must 2 0 0 2 * 0
10–11 Marie Beres 2 0 0 0 2 *

Kohtunik: Villem Lüüs

Personaalsed tööriistad