Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniirid 2009 (100)
Allikas: Kabeliit
Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniirid 2009 rahvusvahelises kabes toimusid Tallinna Malemajas 22. märtsil 2009.
Finaalturniirile pääsesid nii noormeestest kui neidudest 5 paremat.
Noormehed
koht | nimi | klubi | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Priit Tänav | Nõmme KK | 1991 | 12:2 | 3:2 | 2:1 | 6:2 | 4:1 | 7:2 | 5:1 | 11 |
2 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1995 | 10:2 | 4:2 | 1:1 | 7:2 | 3:1 | 5:1 | 9:2 | 11 |
3 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | 1994 | 9:2 | 1:0 | 5:2 | 4:1 | 2:1 | 6:2 | 8:2 | 10 |
4 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | 1993 | 8:2 | 2:0 | 6:2 | 3:1 | 1:1 | 12:2 | 10:2 | 10 |
5–7 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | 1994 | 11:2 | 6:0 | 3:0 | 8:2 | 10:2 | 2:1 | 1:1 | 8 |
5–7 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 2001 | 7:2 | 5:2 | 4:0 | 1:0 | 11:2 | 3:0 | 12:2 | 8 |
5–7 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1997 | 6:0 | 8:2 | 10:2 | 2:0 | 9:2 | 1:0 | 11:2 | 8 |
8 | Georg Mattias Vaino | Nõmme KK | 2000 | 4:0 | 7:0 | 9:2 | 5:0 | 12:2 | 11:2 | 3:0 | 6 |
9 | Frank Smirnov | Lasnamäe MKK | 1999 | 3:0 | 11:2 | 8:0 | 12:2 | 7:0 | 10:2 | 2:0 | 6 |
10 | Armin Heinsaar | Nõmme KK | 1999 | 2:0 | 12:2 | 7:0 | 11:2 | 5:0 | 9:0 | 4:0 | 4 |
11 | Karl-Erik Karu | Nõmme KK | 2002 | 5:0 | 9:0 | 12:2 | 10:0 | 6:0 | 8:0 | 7:0 | 2 |
12 | Karl Lillo | Nõmme KK | 2000 | 1:0 | 10:0 | 11:0 | 9:0 | 8:0 | 4:0 | 6:0 | 0 |
Järelturniir 5. kohale
koht | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte |
---|---|---|---|---|---|
5 | Erik Jaanimäe | * | 2 | 2 | 4 |
6 | Marek Jaanimäe | 0 | * | 2 | 2 |
7 | Andreas Jürgenson | 0 | 0 | * | 0 |
Neiud
koht | nimi | klubi | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | 1992 | 10:2 | 5:2 | 3:2 | 2:2 | 6:2 | 4:2 | 7:2 | 14 |
2 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | 1992 | 6:2 | 4:1 | 8:2 | 1:0 | 3:2 | 7:2 | 5:1 | 10 |
3 | Janet Tamm | Pärnumaa Spordiliit | 1994 | 9:2 | 11:2 | 1:0 | 4:2 | 2:0 | 10:2 | 8:2 | 10 |
4 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1997 | 7:2 | 2:1 | 5:2 | 3:0 | 8:2 | 1:0 | 11:2 | 9 |
5 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1997 | 8:2 | 1:0 | 4:0 | 9:2 | 0:2 | 6:2 | 2:1 | 9 |
6 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 1998 | 2:0 | 9:2 | 10:2 | 7:2 | 1:0 | 5:0 | 0:2 | 8 |
7 | Karmen Vagula | Nõmme KK | 2000 | 4:0 | 0:2 | 11:2 | 6:0 | 9:2 | 2:0 | 1:0 | 6 |
8 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | 2001 | 5:0 | 10:2 | 2:0 | 11:2 | 4:0 | 0:2 | 3:0 | 6 |
9 | Grethel Gendorf | Nõmme KK | 2000 | 3:0 | 6:0 | 0:2 | 5:0 | 7:0 | 11:2 | 10:2 | 6 |
10 | Victoria Mägi | Lasnamäe MKK | 2001 | 1:0 | 8:0 | 6:0 | 0:2 | 11:1 | 3:0 | 9:0 | 3 |
11 | Anne-Mai Agukas | Lasnamäe MKK | 2001 | 0:2 | 3:0 | 7:0 | 8:0 | 10:1 | 9:0 | 4:0 | 3 |
Kohtunikud: Lembit Vahesaar ja Piret Viirma.