Eesti reitingud 1. jaanuar 2008 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. jaanuar 2008 (64)

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)
Poolkiired turniirid (k2=0.5)
Kiirturniirid (k2=0.3)

Mehed

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Vallo Aaresild Järvamaa MK 2332 12
2 Olev Abel Käru 1605 28
3 Ärni Aia 2007 42
4 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
5 Enno Allev Valgamaa 2207 28
6 Imre Anton Nõmme KK I 2296 277
7 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2365 266
8 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
9 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
10 German Berg Lasnamäe MKK 1609 18
11 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
12 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1890 18
13 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
14 Nikita Bogdanov Tamka 1992 35
15 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1763 13
16 Riho Briker Nõmme KK I 2072 117
17 Enno Eerma Tartumaa KK M 2432 646
18 Gert Elmaste Viljandi KK 2155 41
19 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
20 Maldon Haljas Kunda M 2395 723
21 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2408 165
22 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
23 Rafael Hecht 2235 14
24 Anton Hermann Puka MK 2170 27
25 Jüri Hermann Puka MK 2335 58
26 Andres Idnurm Nõmme KK I 2000 42
27 Anti Ingel Nõmme KK I 2274 485
28 Heino Int Kohtla-Järve MK 2369 45
29 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2340 36
30 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
31 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2211 85
32 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1811 64
33 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 1885 141
34 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1711 36
35 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
36 Heinar Jahu Nõmme KK M 2449 397
37 Martin Jantson Nõmme KK 1910 23
38 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2158 428
39 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
40 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
41 Hubert Järvan Tallinn 2174 9
42 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1620 37
43 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1842 71
44 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
45 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
46 Hillar Kalvistu Rakvere I 2343 9
47 Fredi Karindi Lasnamäe KK 1641 19
48 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2347 276
49 Heiki Karp M 2548 15
50 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 169
51 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
52 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1801 37
53 Orme Kaul Rakvere MK 2374 448
54 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2176 329
55 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
56 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
57 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
58 Rein Kirst Saaremaa KK I 2324 284
59 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
60 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
61 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
62 Norman Knjazev Lasnamäe MKK I 1834 107
63 Kaarel Koitla Pärnu 2303 38
64 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
65 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
66 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
67 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
68 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
69 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
70 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
71 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1863 60
72 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
73 Jaak Laast Keila KK MK 2372 203
74 Evald Lagle Viljandi KK I 2096 28
75 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2424 774
76 Mihhail Lazarev Tartu I 2204 87
77 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
78 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
79 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2309 77
80 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
81 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
82 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
83 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
84 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
85 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
86 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 55
87 Martin Linder Viljandi KK I 2182 94
88 Kalle Lokk 2184 92
89 Harry Loomus Nõmme KK I 2183 41
90 Otto Luberg 2202 7
91 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
92 Vello Luht Viljandi KK M 2560 131
93 Tarmo Lukk MK 2368 7
94 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
95 Enno Luulik Rapla I 2266 28
96 Jüri Lätt Tartu MK 2223 169
97 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2490 540
98 Lembit Maidla 2214 50
99 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
100 Udo Mandre 2107 16
101 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
102 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
103 Mati Merisaar Tallinn I 2177 130
104 Indrek Migur Lahepere SK MK 2402 372
105 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
106 August Morozov Pärnu MK 2352 58
107 Kalle Mõtsnik Viimsi 2117 13
108 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2305 45
109 Endel Niineväli Tallinn MK 2136 510
110 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
111 Marko Nõmm Lasnamäe MKK 1684 18
112 Teet Ojamets Lasnamäe MKK 1550 12
113 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
114 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
115 Kaarel Ots Jõgeva 2328 17
116 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
117 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
118 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
119 Osvald Pais Pärnu MK 2388 63
120 Maido Pajo 2161 9
121 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
122 Riivo Parts Käru 1473 11
123 Mihhail Patrenin 1707 16
124 Vassili Patskun Maardu KK MK 2255 321
125 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
126 Viktor Peep Rõngu I 2260 51
127 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
128 Ants Pent MK 2100 176
129 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
130 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2197 25
131 Rasmus Pikkel Lasnamäe MKK 1666 16
132 Viktor Pjahhov Tallinn I 2123 177
133 Uno Plakk Keila KK M 2423 348
134 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2240 450
135 Genadi Popman 2289 38
136 Arvo Põder Viljandi KK I 2143 62
137 Aarne Pärn Viljandi KK I 2098 33
138 Elar Pärn 2279 9
139 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
140 Ivo Pärnapuu Rapla 2092 23
141 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2204 315
142 Jüri Raidväli MK 2376 9
143 Villu Raja Tartumaa KK MK 2392 60
144 Ülev Rattasep Rakvere MK 2119 23
145 René Reinumägi 1925 29
146 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
147 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2472 242
148 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2542 335
149 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2310 476
150 Kristjan Risti Lasnamäe MKK 1500 11
151 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2213 61
152 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
153 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
154 Ain Rool Järvamaa KK M 2488 279
155 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
156 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
157 Vjatšeslav Rumjantsev Tamka 1441 10
158 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
159 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
160 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
161 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 63
162 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
163 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
164 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
165 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2377 462
166 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
167 Aleksandr Serõn MK 2363 37
168 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2414 55
169 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
170 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
171 Paul Sillaots Viljandi KK I 2262 55
172 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2116 72
173 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
174 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
175 Allan Šipovski Lasnamäe MKK 1422 19
176 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 1872 139
177 Marko Šorin 2178 30
178 Mihail Šorin 2154 30
179 Valeri Zakorjukin Narva I 2317 14
180 Kristofer Tali Nõmme KK NII 1656 19
181 Martin Talimets Nõmme KK I 2128 138
182 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2260 102
183 Arvi Tamm Pärnu I 2149 46
184 Hendrik Tamm Pärnu II 1948 64
185 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
186 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
187 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2142 558
188 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
189 Aleksandr Tarassenko Tamka I 2140 33
190 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2111 15
191 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
192 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
193 Joel Markus Terras Lasnamäe MKK 1579 34
194 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
195 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1595 19
196 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
197 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
198 Mairo Tori Nissi 2083 14
199 Ardu Treinbuk Narva MK 2406 224
200 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
201 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2306 188
202 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2283 739
203 Andrus Tull Järvamaa KK M 2496 336
204 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2214 160
205 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
206 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
207 Priit Tänav Nõmme KK I 2288 270
208 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
209 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2536 180
210 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
211 Arno Uutma Keila KK SM 2612 435
212 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
213 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
214 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2307 52
215 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2319 570
216 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
217 Juri Vinogradski Tamka 1519 12
218 Martin Vips Lasnamäe MKK I 2202 18
219 Urmas Visk Jõgevamaa 2268 105
220 Juri Voblikov Tamka 1758 31
221 Raido Värik Nõmme KK MK 2468 313
222 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
223 Kuido Õismaa Tallinn MK 2222 265
224 Artur Ööbik 2032 125
225 Paul Ümar Valga 1962 13

Naised

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Tiiu Animägi Viljandi KK I 2056 35
3 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
4 Anne Maria Brusila Lasnamäe MKK 1021 9
5 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
6 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1421 52
7 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1795 44
8 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1484 55
9 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
10 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
11 Riina Jaanuska 1995 27
12 Marge Joarand (Olde) Järvamaa KK MK 2249 49
13 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
14 Veronika Kalmus (Teder) Tartumaa KK M 2397 123
15 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
16 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
17 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
18 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
19 Õie Kroon Kääru KK M 2186 140
20 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
21 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
22 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
23 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2049 47
24 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
25 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
26 Elle Luik Puka 1984 32
27 Anastassia Mantšenko Tamka 1361 21
28 Merike Martsepp Nõmme KK I 1964 71
29 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
30 Janne Mumme Nõmme KK MK 2153 292
31 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
32 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2122 35
33 Kadri Murumaa Käru 1462 15
34 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
35 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
36 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
37 Heidi Mülla Nõmme KK II 1410 58
38 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2285 88
39 Glafira Orlova Narva I 1990 12
40 Tatjana Pantelejeva Tamka 1496 13
41 Merike Parve (Rist) Hiiumaa KK I 2067 65
42 Linda Pensa Tartumaa KK I 1882 98
43 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1629 110
44 Mare Plakso Jõgeva 2047 6
45 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
46 Kristel Polding (Tilk) Hiiumaa KK I 2106 24
47 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
48 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
49 Tiina Põlendik 1559 30
50 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
51 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1904 106
52 Katrin Rajasalu (Laupa) Hiiumaa KK I 2083 71
53 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
54 Juta Raudsepp Pärnu MK 2185 113
55 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
56 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1553 62
57 Inge Roots (Leesla) Saaremaa KK MK 2168 172
58 Roleida Räis Hiiumaa KK I 1954 99
59 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
60 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
61 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
62 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
63 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
64 Eha Sepp Viljandi KK I 2035 37
65 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1601 138
66 Alisa Silm Tamka 1252 17
67 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
68 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
69 Elvia Sõber Nõmme KK I 1963 183
70 Janet Tamm Pärnu III 1540 47
71 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
72 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
73 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
74 Aira Toss Hiiumaa KK 1920 29
75 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1265 25
76 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
77 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
78 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK 2320 227
79 Kersti Vares Rakvere MK 2077 13
80 Kadi Veski Nõmme KK MK 2158 238
81 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2006 314
82 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2230 256
83 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2090 179
84 Kätlin Vist 1298 17
85 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28
Personaalsed tööriistad