Eesti reitingud 1. jaanuar 2012 (100)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. jaanuar 2012 (100)

Reitingutabel nr. 37

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)
  1. Eesti meeste meistrivõistlused 2011
  2. Eesti naiste meistrivõistlused 2011
  3. Eesti võistkondlikud mv 2011
  4. Euroopa noorte meistrivõistlused 2011 (B19, G19, B16, G16)
  5. Euroopa veteranide meistrivõistlused 2011
  6. Juunioride maailmameistrivõistlused 2011
  7. Juunioride meistrivõistluste finaalturniirid 2011
  8. Neidude maailmameistrivõistlused 2011
  9. Salou 2011
Poolkiired turniirid (k2=0.5)
  1. Kadettide mv 2011 poisid
  2. Kadettide mv 2011 poisid
  3. Minikadettide mv 2011 poisid
  4. Minikadettide mv 2011 tudrukud
Kiirturniirid (k2=0.3)
  1. Pisikadettide mv 2011 poisid
  2. Pisikadettide mv 2011 tüdrukud
  3. Eesti mv kiirkabes 2011 mehed
  4. Eesti mv kiirkabes 2011 naised
  5. Juunioride mv valikturniir 2011 noormehed
  6. Juunioride mv valikturniir 2011 neiud
  7. Noorte võistkondlikud kv 2011
  8. Tallinna mv kiirkabes noortele 2011


Välkturniirid (k2=0.1)
  1. Eesti mv välkkabes 2011 mehed
  2. Eesti mv välkkabes 2011 naised
  3. Euroopa meeste meistrivõistlused välkkabes 2011
  4. Euroopa naiste meistrivõistlused välkkabes 2011
  5. Euroopa noorte meistrivõistlused välkkabes 2011 (B19, G19, B16, G16)

Omistatud tiitlid

MK - Elvia Sõber

FMJD omistas 2011. aastal Raido Värikule rahvusvahelise meistri ja Kaari Vainonenile FMJD meistri nimetuse.

Mehed

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kaido Leesmann SK Remii SM / MI 2573 627
2 Raido Värik Nõmme KK M / MI 2536 738
3 Urmo Ilves Järvamaa KK SM / GMI 2487 784
4 Argo Unnuk Järvamaa KK M / MF 2475 380
5 Raivo Rist Hiiumaa KK M / MF 2449 591
6 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M / MF 2442 1047
7 Arno Uutma SK Remii M / MF 2427 381
8 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2380 433
9 Andrus Tull Järvamaa KK MK 2377 55
10 Arvo Rist Hiiumaa KK MK 2341 64
11 Anti Ingel Nõmme KK I 2323 512
12 Heinar Jahu Nõmme KK M 2322 595
13 Kalev Parksepp Lasnamäe MKK M 2270 491
14 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2252 494
15 Taivo Rist Hiiumaa KK I 2244 208
16 Uno Plakk Jõgeva KK MK 2236 398
17 Ivo Vana Hiiumaa KK MK 2218 333
18 Martin Talimets Nõmme KK I 2197 284
19 Janek Jaanimäe Nõmme KK I 2166 362
20 Riho Briker Nõmme KK I 2078 162
21 Hendrik Tamm Pärnumaa 1982 136
22 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1969 192
23 Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1917 161
24 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK 1845 278
25 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1814 94
26 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 1747 78
27 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1687 141
28 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1636 103

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kenneth Karp Lasnamäe MKK M / MF 2491 888
2 Indrek Peenmaa Keila KK M 2479 337
3 Mart Arm Keila KK M 2455 312
4 Rein Vettner Nõmme KK M 2448 149
5 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2408 509
6 Rafael Hecht Tallinn MK 2377 131
7 Marek Seim Tallinn MK 2377 84
8 Ardu Treinbuk Narva MK 2373 10
9 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK MK 2358 149
10 Urmas Väärtnõu Keila KK I 2345 9
11 Kuido Õismaa Tallinn I 2343 21
12 Valeri Zakorjukin Narva I 2331 19
13 Vladislav Potapov Haapsalu I 2323 9
14 Vello Lillipuu Tallinn I 2316 9
15 Aleksandr Sutõrin Narva I 2314 26
16 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2301 110
17 Olavi Paavo Lasnamäe MKK I 2299 99
18 Jüri Lätt Tartu I 2298 11
19 Rein Kirst Saaremaa KK I 2297 14
20 Meelis Vaher Saaremaa KK MK 2285 48
21 Riho Teinemaa Keila KK MK 2283 245
22 Valter Laas Tallinn I 2270 32
23 Nikolai Kuznetsov Narva I 2261 10
24 Jaak Tibar Lasnamäe MKK I 2257 11
25 Jaan Truu Saaremaa KK I 2254 113
26 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2248 10
27 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2247 66
28 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2239 149
29 Reljo Bergman Valga KK I 2239 71
30 Nikolai Petrojev Narva I 2239 11
31 Feliks Jassaitis Narva I 2239 9
32 Gennadi Lavrentjev Narva I 2234 70
33 Tiit Harjak Hiiumaa KK I 2234 11
34 Ivan Issatšenkov Narva I 2232 11
35 August Morozov Pärnu 2231 7
36 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2230 165
37 Priit Tänav Nõmme KK I 2229 399
38 Stan Nahkor Lasnamäe MKK I 2224 92
39 Ain Rool Järvamaa KK MK 2220 22
40 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2217 112
41 Renee Pajuste Haapsalu I 2217 15
42 Enn Arukask Hiiumaa KK I 2214 11
43 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2208 55
44 Imre Anton Nõmme KK I 2204 178
45 Peeter Küttner Nõmme KK I 2202 72
46 Vassili Patskun Maardu KK I 2197 198
47 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2191 49
48 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2180 33
49 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2179 22
50 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2176 12
51 Ants Soosõrv Nõmme KK 2174 14
52 Margus Perk Nõmme KK II 2167 9
53 Zelig Temin Nõmme KK II 2163 18
54 Indrek Migur Lahepere SK I 2162 104
55 Ago Luberg Saue 2162 41
56 Martin Katsalainen Saue III 2162 22
57 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2160 86
58 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2160 52
59 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2144 35
60 Margus Martsepp Nõmme KK I 2143 108
61 Tarmo Maiberg Nõmme KK 2142 12
62 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2137 15
63 Indrek Perk Nõmme KK I 2135 50
64 Siim Tõnisson Saue 2123 21
65 Markko Legonkov Nissi II 2118 70
66 Rainer Lipand Nõmme KK I 2118 63
67 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2118 28
68 Veikko Küttner Nõmme KK III 2114 52
69 Andres Roosma Nõmme KK II 2110 33
70 Kalev Karus Nõmme KK II 2099 32
71 Urmas Paluoja 2099 12
72 Harri Loomus Nõmme KK I 2088 102
73 Toomas Laul Valga KK II 2078 62
74 Tanel Jahu Nõmme KK II 2075 86
75 Lev Temin Nõmme KK II 2063 44
76 Siim Rebane Nõmme KK I 2063 15
77 Mairo Tori Nissi III 2058 40
78 Feliks Gluško Nõmme KK 2048 16
79 Elion Sõber Nõmme KK I 2035 14
80 Mark Joa Lasnamäe MKK I 2032 24
81 Vladimir Kotov Maardu KK II 2026 16
82 Andres Idnurm Nõmme KK I 1979 82
83 Uku Pärn Nõmme KK I 1965 23
84 Arvi Tamm Pärnumaa 1965 20
85 Martin Seppam Nõmme KK I 1933 52
86 Igor Kljuiko Maardu KK I 1931 43
87 Jürgen Leesmann Nõmme KK 1887 48
88 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1871 37
89 Aldin Talve Nõmme KK II 1862 12
90 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 1857 40
91 Ott Koppel Lasnamäe MKK III 1800 74
92 Kalev Mänd Haapsalu 1761 17
93 Herman Õunapuu Nõmme KK III 1742 13
94 Mihkel Keert Nõmme KK III 1725 37
95 Art-Mihkel Tedrema Nõmme KK 1714 15
96 Joosep Jussi Nõmme KK II 1710 15
97 Hans-Gustav Annuk Nõmme KK III 1708 18
98 Markus Seppam Nõmme KK III 1665 25
99 Norman Knjazev Lasnamäe MKK 1655 147
100 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1626 55
101 Georg Mattias Vaino Nõmme KK 1600 10
102 Peeter Lond Nõmme KK IV 1595 20
103 Martin Jantson Nõmme KK 1590 100
104 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1583 26
105 Frank Smirnov Lasnamäe MKK 1561 26
106 Siim Kruusimäe Lasnamäe MKK 1555 28
107 Ruudi Pall Nõmme KK II 1502 20
108 Kevin Edward Palover Nõmme KK 1500 20
109 Fredi Karindi Kurtide kool 1498 14
110 Andres Heinsoo Lasnamäe MKK 1482 15
111 Kristofer Tali Nõmme KK 1471 49
112 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1436 69
113 Jakko Koort Jõgeva KK 1429 9
114 Toomas Tammer Keila KK III 1424 31
115 Tõnis Teinemaa Keila KK IV 1423 13
116 Toomas Variksoo Lasnamäe MKK 1418 12
117 Antanas Zamulskis Nõmme KK 1407 27

Naised

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kadi Veski Nõmme KK M / MFF 2210 432
2 Piret Viirma Järvamaa KK M / MFF 2193 483
3 Marika Azojan Jõgeva KK M / MFF 2189 344
4 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK M / MFF 2182 517
5 Elvia Sõber SK Remii MK 2145 411
6 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2125 547
7 Janne Mumme Nõmme KK MK 2079 308
8 Helina Rajasalu Nõmme KK I 2048 241
9 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 1987 165
10 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK 1927 96
11 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1761 431
12 Diana Romanenkova Nõmme KK III 1731 216
13 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1698 376
14 Maria Jõesoo Nõmme KK 1598 85
15 Janet Tamm Pärnumaa 1576 104
16 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1509 169
17 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 1403 38
18 Karmen Vagula Nõmme KK 1328 107
19 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 1169 41

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Anneli Veski Nõmme KK M 2440 194
2 Merit Miller Lasnamäe MKK M 2338 50
3 Marge Sandberg Lasnamäe MKK MK 2262 184
4 Piret Liiva Keila KK M 2260 76
5 Anita Seppa Keila KK M 2258 186
6 Õie Kroon Keila KK M 2247 62
7 Triin Leesmann Keila KK MK 2198 18
8 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK MK 2172 181
9 Ülle Kaeramaa Keila KK I 2148 102
10 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2087 21
11 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2081 157
12 Maria Savina Maardu KK I 2032 94
13 Marta Kask Nõmme KK I 2029 54
14 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2012 149
15 Merike Parve Hiiumaa KK I 2011 49
16 Darja Dmitrenko Maardu KK II 1990 56
17 Jekaterina Kostõna Nõmme KK I 1984 32
18 Monika Uibukant Nõmme KK IV 1981 15
19 Marianna Temina Nõmme KK I 1979 156
20 Kerstin Sillaots Nõmme KK I 1968 13
21 Kai Rääbis Valga KK II 1967 20
22 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1958 11
23 Evelin Marks Nõmme KK I 1953 79
24 Kätlin Arus Nõmme KK I 1953 17
25 Olga Seliverstova Maardu KK IV 1952 19
26 Liisa Liiv Nissi III 1948 18
27 Viktoria Temina Nõmme KK I 1946 91
28 Karmen Tomson Valga KK III 1941 17
29 Kristel Liiv Valga KK II 1940 25
30 Kairit Tomson Valga KK III 1940 15
31 Maria Ustinova Maardu KK II 1937 11
32 Reili Kuller Nõmme KK I 1936 23
33 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 1925 153
34 Silja Seermaa Nõmme KK II 1916 19
35 Merike Martsepp Nõmme KK I 1899 98
36 Janeli Mumme Nõmme KK II 1892 62
37 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK IV 1876 20
38 Meeli Pällin Valga KK I 1869 11
39 Christi Lehismets Nõmme KK II 1869 10
40 Kerttu Mumme Nõmme KK II 1868 56
41 Kristi Mumme Nõmme KK II 1863 39
42 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1847 28
43 Maret Martsepp Nõmme KK II 1768 34
44 Triinu Tammer Keila KK I 1711 60
Personaalsed tööriistad