Eesti reitingud 1. juuli 2008 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. juuli 2008 (64)

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)
Kiirturniirid (k2=0.3)
Välkturniirid (k2=0.1)

Mehed

Top 10 (A nimekiri)

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Arno Uutma SK Remii SM 2598 452
2 Vello Luht Viljandi KK M 2560 165
3 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2536 363
4 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2536 180
5 Heiki Karp M 2532 32
6 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2523 288
7 Andrus Tull Järvamaa KK M 2501 362
8 Ain Rool Järvamaa KK M 2501 314
9 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2486 560
10 Raido Värik Nõmme KK MK 2468 333

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Vallo Aaresild Järvamaa MK 2332 12
2 Olev Abel Käru 1605 28
3 Ärni Aia 2007 42
4 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
5 Enno Allev Valgamaa 2207 28
6 Imre Anton Nõmme KK I 2296 277
7 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2369 275
8 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
9 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
10 German Berg Lasnamäe MKK 1609 18
11 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
12 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1890 18
13 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
14 Nikita Bogdanov Tamka 1989 42
15 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1763 13
16 Riho Briker Nõmme KK I 2072 117
17 Enno Eerma Tartumaa KK M 2427 750
18 Gert Elmaste Viljandi KK 2184 57
19 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
20 Maldon Haljas Kunda M 2376 823
21 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2399 173
22 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
23 Rafael Hecht 2235 14
24 Anton Hermann Puka MK 2170 27
25 Jüri Hermann Puka MK 2335 58
26 Andres Idnurm Nõmme KK I 2000 42
27 Anti Ingel Nõmme KK I 2282 527
28 Heino Int Kohtla-Järve MK 2373 63
29 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2340 36
30 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
31 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2205 91
32 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1811 64
33 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 1899 168
34 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1711 36
35 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
36 Heinar Jahu Nõmme KK M 2445 417
37 Martin Jantson Nõmme KK 1910 23
38 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2148 494
39 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
40 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
41 Hubert Järvan Tallinn 2174 9
42 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1620 38
43 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1842 71
44 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
45 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
46 Hillar Kalvistu Rakvere I 2336 16
47 Fredi Karindi Lasnamäe KK 1641 19
48 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2343 341
49 Heiki Karp M 2532 32
50 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 169
51 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
52 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1803 39
53 Orme Kaul Rakvere MK 2379 533
54 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2184 358
55 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
56 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
57 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
58 Rein Kirst Saaremaa KK I 2325 301
59 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
60 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
61 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
62 Norman Knjazev Lasnamäe MKK I 1834 107
63 Kaarel Koitla Pärnu 2303 67
64 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
65 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
66 Arvo Koppel 2332 53
67 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
68 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
69 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
70 Andres Kuusk 2259 63
71 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
72 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
73 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1861 67
74 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
75 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2416 840
76 Mihhail Lazarev Tartu I 2203 96
77 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
78 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
79 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2311 84
80 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
81 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
82 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
83 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
84 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
85 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
86 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 55
87 Martin Linder Viljandi KK I 2156 115
88 Kalle Lokk 2145 136
89 Harry Loomus Nõmme KK I 2183 41
90 Otto Luberg 2202 7
91 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
92 Vello Luht Viljandi KK M 2560 165
93 Tarmo Lukk MK 2354 16
94 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
95 Enno Luulik Rapla I 2266 28
96 Jüri Lätt Tartu MK 2234 186
97 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2486 560
98 Lembit Maidla 2205 58
99 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
100 Udo Mandre 2100 22
101 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
102 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
103 Mati Merisaar Tallinn I 2177 130
104 Indrek Migur Lahepere SK MK 2392 409
105 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
106 August Morozov Pärnu MK 2341 103
107 Kalle Mõtsnik Viimsi 2117 13
108 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2305 45
109 Endel Niinepuu Valgamaa 2147 17
110 Endel Niineväli Tallinn MK 2141 554
111 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
112 Marko Nõmm Lasnamäe MKK 1684 18
113 Teet Ojamets Lasnamäe MKK 1550 12
114 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
115 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
116 Kaarel Ots Jõgeva 2328 17
117 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
118 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
119 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
120 Osvald Pais Pärnu MK 2395 78
121 Maido Pajo 2161 9
122 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
123 Riivo Parts Käru 1473 11
124 Mihhail Patrenin 1707 16
125 Vassili Patskun Maardu KK MK 2255 321
126 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
127 Viktor Peep Rõngu I 2251 58
128 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
129 Ants Pent MK 2102 212
130 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
131 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2197 25
132 Rasmus Pikkel Lasnamäe MKK 1666 16
133 Viktor Pjahhov Tallinn I 2129 210
134 Uno Plakk Keila KK M 2418 410
135 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2236 498
136 Genadi Popman 2289 38
137 Agur Puström Pärnumaa 1962 32
138 Arvo Põder Viljandi KK I 2144 78
139 Aarne Pärn Viljandi KK I 2097 49
140 Elar Pärn 2279 9
141 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
142 Ivo Pärnapuu Rapla 2092 23
143 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2177 362
144 Jüri Raidväli MK 2376 9
145 Villu Raja Tartumaa KK MK 2392 60
146 Ülev Rattasep Rakvere MK 2120 30
147 René Reinumägi 1925 29
148 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
149 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2523 288
150 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2536 363
151 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2308 556
152 Kristjan Risti Lasnamäe MKK 1500 11
153 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2208 81
154 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
155 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
156 Ain Rool Järvamaa KK M 2501 314
157 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
158 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
159 Vjatšeslav Rumjantsev Tamka 1440 17
160 Peeter Rättel Pärnumaa 1980 19
161 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
162 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
163 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
164 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 63
165 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
166 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
167 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
168 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2373 521
169 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
170 Aleksandr Serõn MK 2357 52
171 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2410 69
172 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
173 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
174 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2116 72
175 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
176 Ants Särgava Viljandi KK 2219 27
177 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
178 Allan Šipovski Lasnamäe MKK 1422 20
179 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 1966 210
180 Marko Šorin 2191 47
181 Mihail Šorin 2121 48
182 Valeri Zakorjukin Narva I 2305 20
183 Kristofer Tali Nõmme KK NII 1656 19
184 Martin Talimets Nõmme KK I 2125 145
185 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2267 118
186 Arvi Tamm Pärnu I 2188 102
187 Hendrik Tamm Pärnu II 2014 98
188 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
189 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
190 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2115 654
191 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
192 Aleksandr Tarassenko Tamka I 2140 33
193 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2111 15
194 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
195 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
196 Joel Markus Terras Lasnamäe MKK 1579 34
197 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
198 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1595 26
199 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
200 Jefim Titijevski M 2411 32
201 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
202 Mairo Tori Nissi 2083 14
203 Ardu Treinbuk Narva MK 2403 233
204 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
205 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2306 188
206 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2282 813
207 Andrus Tull Järvamaa KK M 2501 362
208 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 1749 45
209 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2227 197
210 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
211 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
212 Priit Tänav Nõmme KK I 2289 277
213 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
214 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2536 180
215 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
216 Arno Uutma SK Remii SM 2598 452
217 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
218 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
219 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2307 52
220 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2304 622
221 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
222 Juri Vinogradski Tamka 1519 12
223 Martin Vips Lasnamäe MKK I 2202 18
224 Urmas Visk Jõgevamaa 2274 113
225 Juri Voblikov Tamka 1758 38
226 Tiit Vunk 2059 54
227 Raido Värik Nõmme KK MK 2468 333
228 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
229 Kuido Õismaa Tallinn MK 2237 313
230 Artur Ööbik 1992 195
231 Paul Ümar Valga 1962 13

Naised

Top 10 (nimekiri A)

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK M 2342 303
2 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
3 Marge Joarand Järvamaa KK MK 2239 55
4 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2225 287
5 Kadi Veski Nõmme KK MK 2158 238
6 Inge Roots Pärnumaa MK 2157 202
7 Juta Raudsepp Pärnu MK 2157 147
8 Janne Mumme Nõmme KK MK 2153 300
9 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2126 59
10 Kristel Polding Hiiumaa KK I 2106 24

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
3 Anne Maria Brusila Lasnamäe MKK 1021 9
4 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
5 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1429 59
6 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1795 44
7 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1493 62
8 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
9 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
10 Riina Jaanuska 1995 27
11 Marge Joarand Järvamaa KK MK 2239 55
12 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
13 Veronika Kalmus Tartumaa KK M 2397 123
14 Meliita Kalvistu 2069 9
15 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
16 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
17 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
18 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
19 Õie Kroon Kääru KK M 2186 140
20 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
21 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
22 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
23 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2052 56
24 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
25 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
26 Elle Luik Puka 2004 41
27 Anastassia Mantšenko Tamka 1371 28
28 Merike Martsepp Nõmme KK I 1964 71
29 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
30 Janne Mumme Nõmme KK MK 2153 300
31 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
32 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2126 59
33 Kadri Murumaa Käru 1462 15
34 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
35 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
36 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
37 Heidi Mülla Nõmme KK II 1410 58
38 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2287 97
39 Glafira Orlova Narva I 1997 21
40 Tatjana Pantelejeva Tamka 1538 20
41 Merike Parve Hiiumaa KK I 2067 65
42 Linda Pensa Tartumaa KK I 1882 98
43 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1638 143
44 Mare Plakso Jõgeva 2047 6
45 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
46 Kristel Polding Hiiumaa KK I 2106 24
47 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
48 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
49 Tiina Põlendik 1559 30
50 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
51 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1903 114
52 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK I 2081 86
53 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
54 Juta Raudsepp Pärnu MK 2157 147
55 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
56 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1556 70
57 Inge Roots Pärnumaa MK 2157 202
58 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
59 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
60 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
61 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
62 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
63 Eha Sepp Viljandi KK I 2011 55
64 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1613 170
65 Alisa Silm Tamka 1252 17
66 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
67 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
68 Elvia Sõber Nõmme KK I 1960 196
69 Janet Tamm Pärnu III 1603 83
70 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
71 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
72 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
73 Aira Toss Hiiumaa KK 1920 29
74 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1280 35
75 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
76 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
77 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK M 2342 303
78 Kersti Vares Rakvere MK 2077 13
79 Kadi Veski Nõmme KK MK 2158 238
80 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2029 345
81 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2225 287
82 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2085 195
83 Kätlin Vist 1298 17
84 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28

omistatud tiitlid

Personaalsed tööriistad