Hiiumaa 2012. aasta meistrivõistlused vene kabes meestele

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa meistrivõistlused vene kabes toimusid Kärdla Kultuurikeskuses 25. veebruaril 2012.

Mõtlemisaeg oli kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile.

JrkNimi1234567KokkuKoht
1Kaljo Pihlamets02210164.
2Raivo Rist222212111.
3Siim Rohtvee00010017.
4Taivo Rist00211263.
5Ants Talumaa10110145.
6Arvo Rist212122102.
7Vahur Toss10201046.

Vastavalt juhendile selgitati kohad jagamise korral Šmuljani koefitsiendi abil.

Kohtunik Ants Talumaa

Personaalsed tööriistad