Hiiumaa 23. lahtised esivõistlused

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa 23. lahtised esivõistlused vene kabes

Nr.Võistleja1234567KokkuKoht
1Uno Plakk10101144.
2Rein Kirst10001245.
3Arvo Rist22102293.
4Raivo Rist121222101.
5Algo Laidvee222022102.
6Paul Antsaar11000027.
7Janne Mumme10000236.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 7. juulil 2007 Hiiumaal Kärdlas. Loosimine toimub ja I voor algab kell 13 Kärdla Kultuurimajas (Keskväljaku ääres, Rookopli 16).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Süsteem
Mõtlemisaeg on kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile. Seega kestab voor 1 tunni. Võistlused on individuaalsed, eraldi meestele ja naistele. 10 ja vähema võistleja puhul toimub turniir. Kui naiskabetajaid on 1–3, mängivad nad meeste hulgas. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Majandamine
Lähetusega seotud kulud kannab lähetav organisatsioon või võistleja. 1. juuliks registreeritud võistlejatele korraldatakse majutamine. Turiiri osavõtumaks on 10 krooni.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Registreerimine
Majutamisvajadusest tuleb teatada hiljemalt 1. juuliks aadressil Liiva 24-4 Kärdla 92413, telefon 46 91880 Arvo Rist või Hiiumaa Spordiliitu, Leigri väljak 11, Kärdla 92401, telefon 46 31244 Helen Mast.
Info
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00, Haapsalust 9.35. Praam väljub Rohukülast 10.30 ja autobuss saabub Kärdlasse 12.40.
Personaalsed tööriistad