Sünnipäevakalender

Allikas: Kabeliit
Jaanuari sünnipäevalised:
1. jaanuar 1930 Enno Luulik meistrikandidaat
6. jaanuar 1987 Irina Laškevitš
7. jaanuar 1971 Marge Joarand meistrikandidaat
15. jaanuar 1961 Inge Roots meistrikandidaat
20. jaanuar 1969 Kaido Leesmann rahvusvaheline suurmeister
21. jaanuar 1960 Viktoria Lehtmets EKL-i tegevdirektor
25. jaanuar 1978 Lauri Ringimäe
29. jaanuar 1972 Merit Wassenaar meistersportlane
29. jaanuar 1993 Martin Talimets
Veebruari sünnipäevalised:
3. veebruar 1939 Mihhail Lazarev meistrikandidaat
10. veebruar 1938 Rafael Hecht meistrikandidaat
18. veebruar 1941 Vello Jõulu meistrikandidaat
19. veebruar 1976 Evelin Marks
23. veebruar 1963 Kaido Raidla
23. veebruar 2000 Andreas Tulva
24. veebruar 1973 Riho Alas meistersportlane
26. veebruar 1958 Tarmo Lukk meistrikandidaat
Märtsi sünnipäevalised:
7. märts 1987 Margus Martsepp
11. märts 1974 Urmo Ilves rahvusvaheline suurmeister
13. märts 1936 Aili Visnapuu meistrikandidaat
22. märts 1977 Indrek Peenmaa meistersportlane
27. märts 1968 Piret Viirma FMJD meister
Aprilli sünnipäevalised:
6. aprill 1947 Raivo Rist FMJD meister
7. aprill 1944 Uno Plakk meistersportlane
12. aprill 1946 Nijazmet Ismailov meistrikandidaat
13. aprill 1931 Juta Raudsepp meistrikandidaat
18. aprill 1966 Argo Unnuk FMJD meister
19. aprill 1973 Indrek Migur meistrikandidaat
24. aprill 1968 Riho Teinemaa meistrikandidaat
24. aprill 1991 Kadi Veski FMJD meister
26. aprill 1970 Urmas Väärtnõu meistrikandidaat
27. aprill 1993 Elvia Sõber meistrikandidaat


Mai sünnipäevalised:
1. mai 1944 Jüri Lätt FMJD meister kirikabes
1. mai 1945 Jüri Siim meistrikandidaat
2. mai 1942 Enno Eerma meistersportlane
6. mai 1940 Boriss Solunkin
13. mai 1973 Anneli Veski meistersportlane
14. mai 1972 Tarvo Kuuspere meistrikandidaat
19. mai 1946 Rein Kirst meistrikandidaat
20. mai 1936 Maldon Haljas meistersportlane
22. mai 1987 Raido Värik FMJD meister
25. mai 1963 Arno Uutma rahvusvaheline suurmeister
31. mai 1977 Olavi Paavo meistrikandidaat
Juuni sünnipäevalised:
8. juuni 1973 Veronika Kalmus meistersportlane
10. juuni 1945 Irma Nahkor meistrikandidaat
11. juuni 1987 Riho Briker
13. juuni 1942 Enn Kuuspere meistrikandidaat
13. juuni 1949 Silvia Muru meistrikandidaat
13. juuni 1975 Marge Sandberg meistrikandidaat
13. juuni 1979 Ilona Sinkel meistrikandidaat
22. juuni 1993 Helina Rajasalu
23. juuni 1946 Peeter Küttner meistrikandidaat
26. juuni 1938 Leino Lember meistrikandidaat
26. juuni 1992 Margit Viirma
Juuli sünnipäevalised:
1. juuli 1997 Joanna Sild
4. juuli 1947 Jaan Truu meistrikandidaat
9. juuli 1972 Taivo Rist meistrikandidaat
13. juuli 1949 Nikolai Ossipov
15. juuli 1972 Katrin Rajasalu
17. juuli 1985 Imre Anton
20. juuli 1933 Heinar Jahu meistersportlane
22. juuli 1987 Darja Dmitrenko
22. juuli 1991 Priit Tänav
24. juuli 1943 Mihkel Tammeveski
Augusti sünnipäevalised:
2. august 1978 Stan Nahkor meistrikandidaat
3. august 1981 Kristi Promet
13. august 1951 Arvo Koppel meistrikandidaat
13. august 1975 Janne Mumme meistrikandidaat
13. august 1993 Mark Kristian Küttim
18. august 1946 Ants Talumaa
19. august 1953 Janis Bekeris meistersportlane
21. august 1979 Kenneth Karp FMJD meister
25. august 1928 Peeter Rääk meistersportlane
27. august 1942 Vello Velbaum meistrikandidaat
29. august 1944 Nikolai Jegorov meistrikandidaat
Septembri sünnipäevalised:
2. september 1972 Meelis Vaher meistrikandidaat
3. september 1952 Valter Viisut meistrikandidaat
5. september 1973 Janek Mäggi FMJD president
13. september 1992 Andres Idnurm
16. september 1945 Kalev Parksepp meistersportlane
17. september 1953 Aleksander Trotskihh meistersportlane
20. september 1954 Piret Liiva meistersportlane
23. september 1973 Harri Loomus
27. september 1951 Andres Hantson meistersportlane
Oktoobri sünnipäevalised:
1. oktoober 1949 Osvald Pais meistrikandidaat
1. oktoober 1956 Marika Azojan FMJD meister
6. oktoober 1965 Villu Raja meistrikandidaat
13. oktoober 1970 Triin Leesmann meistrikandidaat
14. oktoober 1948 Helme Kask meistrikandidaat
14. oktoober 1998 Anneli Trees
16. oktoober 1962 Andrus Tull meistersportlane
19. oktoober 1966 Anita Seppa meistersportlane
22. oktoober 1985 Merike Martsepp
25. oktoober 1997 Veronika Pikkel
29. oktoober 1954 Ly Ristikivi meistrikandidaat
29. oktoober 1973 Kaari Vainonen meistersportlane
Novembri sünnipäevalised:
3. november 1972 Merike Parve meistrikandidaat
6. november 1974 Kalle Kilkson meistrikandidaat
9. november 1935 Raimo Karjus meistrikandidaat
10. november 1972 Mart Arm meistersportlane
11. november 1945 Ivo Vana meistrikandidaat
12. november 1980 Marrit Murre
18. november 1990 Konstantin Selli
19. november 1946 Jaak Tibar meistrikandidaat
24. november 2002 Kaspar Padar
24. november 1982 Toomas Ismailov meistrikandidaat
26. november 1966 Algo Laidvee meistrikandidaat
27. november 1949 Hain Vaher meistrikandidaat
30. november 1975 Ülle Kaeramaa meistrikandidaat
Detsembri sünnipäevalised:
1. detsember 1992 Diana Tänav
13. detsember 1978 Tarmo Tulva meistrikandidaat, EKL president
21. detsember 1932 Hillar Ploompuu meistrikandidaat
23. detsember 1937 Endel Lettens meistrikandidaat
28. detsember 1999 Britta-Elisabeth Koorem
29. detsember 1972 Rainer Siim meistrikandidaat

Personaalsed tööriistad