Tallinna koolinoorte 2011. a. meistrivõistlused

Allikas: Kabeliit
Võitjad: vasakult Triin Narva, Enith Li Saag, Elvia Sõber ja Anti Ingel

Tallinna koolinoorte 2010/11 õppeaasta võistkondlikud meistrivõistlused kabes toimusid 18. jaanuaril 2011 algusega kell 12.00.

Täielikud tulemused

Pilte võistluselt

Paremusjärjestus

  1. Gustav Adolfi Gümnaasium (Anti Ingel, Elvia Sõber, Enith Li Saag, Triin Narva) 52
  2. Laagna Gümnaasium (Eljus Šipovski, Joanna Sild, Siim Kruusimäe, Veronika Pikkel) 43
  3. Tallinna Reaalkool (Martin Talimets, Mark Kristian Küttim, Kristo Visk, Heidi Mülla) 37
  4. Õismäe Vene Lütseum (Aleksandr Tserezov, Artur Urban, Anaid Hanzatjan, Elvira Hanzatjan) 31
  5. Tehnikagümnaasium (Toomas Pärtin, Andres Idnurm, Marko Rentik, Maret Martsepp) 30
  6. Nõmme Gümnaasium (Margit Viirma, Ruth-Helena Brük, Alex-Matthias Tamm, Britta Elisabeth Koorem) 30
  7. Tallinna Juudi Kool (Alen Leit, Alan-Daniel Temin, Viktor Pissarev, Angelina Gamtak) 30
  8. Lasnamäe Üldgümnaasium (Anneli Trees, Frank Smirnov, Karolina Joanurm, Anete Täll) 29
  9. Nõmme Põhikool (Kristjan Jürgenson, Andreas Jürgenson, Rainer Esko, Eliisa Epro) 28
  10. Ranniku Gümnaasium (Ilja Pari, Jan Krjukov, Aljona Burkina, Julia Dikanjova) 28
  11. Heleni Kool (Martin Betlem, Teet Ojamets, Indrek Ormus, Helle Hellermann) 28
  12. Liivalaia Gümnaasium (Georgi Aboženko, Anu Vreintaal, Georg-Romet Topkin, Kristina Širkovskaja) 28
  13. Tallinna Ühisgümnaasium (Diana Romanenkova, Mehis Peitre, Richard-Mark Liigend, Heli-Mari Sakala) 27
  14. Mustamäe Gümnaasium (Taavi Valberg, Marek Nurmbek, Joonas Kaarnamets, Maria Jõesoo) 27
  15. Sikupilli Keskkool (Andreas Sinimaa, Eneli Vint, Moris Sikkal, Jetta Kärner) 26
  16. Kuristiku Gümnaasium (Karel Hermas, Denis Povsten, Suren Stepanjan, Katrin-Helen Kasvandik) 26
  17. Kesklinna Vene Gümnaasium (Vadim Mamaev, Aleksandr Borovkov, Anton Jusik, Anna Mihailova) 26
  18. Tõnismäe Reaalkool (Juri Holvasson, Aleksandr Šved, Anton Šerjukov, Maria Rezvan) 25
  19. Mustamäe Reaalgümnaasium (Ilja-Ülo Tsesnokov, Dmitri Kuznetsov, Roman Trohhalev, Anastassia Zahharova) 24
  20. Tallinna Kunstigümnaasium (Joosep Grents, Aleksander Nesterov, Karl Henri Küntsler, Kristina Vennikas) 21
  21. Haabersti Vene Gümnaasium (Nikita Ahmatov, Aleksandr Judin, Pavel Uibukant, Elina Rossošenko) 20

Peakohtunik: Villem Lüüs

Vaata ka

Personaalsed tööriistad