Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2010

Allikas: Kabeliit

Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2010

Malemaja, 13. märts 2010

Sisukord

Juuniorid

jrk.nr nimi kuuluvus s/a 1 2 3 4 5 punkte koht
1. Anti Ingel Nõmme KK 1993 * 1 1 2 2 6 I
2. Priit Tänav Nõmme KK 1991 1 * 0 2 2 5 II
3. Elvia Sõber Remii 1993 1 2 * 0 1 4 I
4. Martin Talimets Nõmme KK 1993 0 0 2 * 1 3 III
5. Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1993 0 0 1 1 * 2 4.

Minikadetid

jrk.nr nimi kuuluvus s/a 1 2 3 4 5 6 punkte koht
1. Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1998 * 2 2 2 0 2 8 I
2. Lauri Kelder Lasnamäe MKK 1999 0 * 0 0 0 2 2 III
3. Frank Smirnov Lasnamäe MKK 1999 0 2 * 0 0 2 4 II
4. Anneli Trees Lasnamäe MKK 1998 0 2 2 * 0 2 6 II
5. Joanna Sild Lasnamäe MKK 1997 2 2 2 2 * 2 10 I
6. Hedvig Melis Remii 1998 0 0 0 0 0 * 0 III

Pisikadetid — tüdrukud

jrk.nr nimi kuuluvus s/a 1 2 3 4 5 6 7 punkte koht
1. Ruth-Helena Brück Lasnamäe MKK 2001 * 1 0 0 0 0 2 3 6.
2. Heidi Melis Remii 2002 1 * 0 1 2 0 2 6 4.
3. Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 2001 2 2 * 1 2 2 2 11 I
4. Anne-Mai Agukas Lasnamäe MKK 2001 2 1 1 * 2 2 2 10 II
5. Valeria Karoman Lasnamäe MKK 2002 2 0 0 0 * 0 2 4 5.
6. Kaire Sepp Lasnamäe MKK 2002 2 2 0 0 2 * 2 8 III
7. Anna Minakova Lasnamäe MKK 2003 0 0 0 0 0 0 * 0 7.

Pisikadetid — poisid

jrk.nr nimi kuuluvus s/a 1 2 3 4 5 6 7 8 9 punkte koht
1. Antanas Zamulskis Nõmme KK 2002 * 0 2 1 2 2 2 2 2 13 II (järelmatš 3:1)
2. Andreas Tulva Lasnamäe MKK 2000 2 * 2 2 2 2 2 2 2 16 I
3. Ugo Melis SK Remii 2003 0 0 * 0 2 1 2 2 2 9 4.
4. Siim Kruusimäe Lasnamäe MKK 2001 1 0 2 * 2 2 2 2 2 13 III (järelmatš 1:3)
5. Aleksei Minakov Lasnamäe MKK 2002 0 0 0 0 * 0 0 0 0 0 9.
6. Risto Kelder Lasnamäe MKK 2001 0 0 1 0 2 * 0 2 2 7 6.
7. Konstantin Dolski Nõmme KK 2002 0 0 0 0 2 2 * 1 2 7 3.
8. Karl Robert Kallaste Lasnamäe MKK 2002 0 0 0 0 2 0 1 * 0 3 8.
9. Karl-Erik Karu Nõmme KK 2002 0 0 0 0 2 0 0 2 * 4 7.

Juhend

EESMÄRK
Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2010.aastal.

AEG JA KOHT
Võistlused viiakse läbi 13.märtsil 2010 Tallinna Malemajas, Vene 29.
Võistluste avamine kell 11.00.
Nimeline registreerimine kohapeal kell 10.30-11.00.

OSAVÕTJAD
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (2000 ja nooremad), kuni 13-a (1997 ja nooremad) ja kuni 19-a (1991 ja nooremad).

TURNIIRI KORRALDUS
Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena.
Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale.
Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele.

Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
b) suurem võitude arv
c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)
d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu

AUTASUSTAMINE
Turniiride paremaid autasustatakse medalite, diplomite ja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt välja pandud auhindadega

EELREGISTREERIMINE
Osavõtusoovist teatada e-maili teel viktoria@europedraughts.org või tel 5153484.


Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik Piret Viirma.


Korraldaja Spordiklubi Remii

Personaalsed tööriistad