Võistluskalender 2016

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
9. jaanuar Jõgevamaa meistrivõistlused
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
16. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
16. jaanuar Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
17. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-24. jaanuar Eesti meeste 68. meistrivõistlused vene kabes 64 Valga EKL Aare Harak
21.-24. jaanuar Eesti naiste 60. meistrivõistlused vene kabes 64 Valga EKL Aare Harak
Veebruar
5.-7. veebruar Riga Open 2016 NB! uus aadress: Riia, Grecinieku 10 100 Riia, Läti DAB, LDS
6. veebruar Jõgevamaa meistrivõistlused
*Algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
13.-14. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
18.-21. veebruar Eesti meeste 61. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL
18.-21. veebruar Eesti naiste 44. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL
21. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. veebruar VIII Olustvere Krahvinna kabeturniir Tulemused 64 Olustvere Hugo Hommik
27. veebruar 32. Eesti linnade talimängud 64 Otepää ESL Jõud Uno Plakk
27.-28. veebruar 24. Eesti valdade talimängud 64 Pölva ESL Jõud Gert Elmaste
Märts
5.-6. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
19.-22. märts Eesti juunioride meistrivõistlused - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre, Hans Pukk
20. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-27. märts Nõmme kevad Valik partiisid 100 Pääsküla Gümnaasium Nõmme Kabeklubi Hans Pukk
26. märts Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
26. märts Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes
*Algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
Aprill
2. aprill Eesti koolide kabevõistlusedTulemused 64 Nõmme Noortemaja Nõmme Kabeklubi Aare Harak
3. aprill Hiiumaa 2016. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Ants Talumaa
4. aprill Eesti Firmaspordi Liidu Kevadspartakiaad '16 Tulemused
*algus kell 18:00
64 Malemaja Eesti Firmaspordi Liit Kermo Taimre
7. aprill Rae valla koolide noortevõistlus "Vaida Kabeäss 2016"
*Algus kell 12:30
64 Vaida Põhikool Vaida Põhikool Aivo Hommik
8. aprill Jõgevamaa noorte meistrivõistlused
*Algus kell 13:00
64 Palamuse Jõgeva Kabeklubi
9. aprill Lehti turniir 100 Arula Viktoria Lehtmets
9. aprill Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
9. aprill Jõgevamaa veteranide meistrivõistlused
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
10. aprill Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
16. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
17. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
23. aprill Harjumaa MV vene kabes JuhendTabel 64 Muraste kool Harjumaa Spordiliit Aare Harak
23. aprill Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir “Kevad 2016” Juhend 100 Nõmme Noortemaja Nõmme Noortemaja, Nõmme Kabeklubi
Mai
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla 2016. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
7. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes: mehed, naised 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
8. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes: mehed, naised 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
14. mai Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused Tulemused, Poisid (minikadetid), Poisid (pisikadetid), Tüdrukud 64 Laagri Kool Laagri Huvialakool, Laagri Kool, Nõmme Kabeklubi Kermo Taimre
15. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. mai Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
28. mai Jõgeva Pargikabe
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi
29. mai Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused Tabelid: Mehed Naised Võistkondlik 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Villem Lüüs
Juuni
11. juuni Lohusalu 2016 - täiskasvanud, noored
*Algus kell 12:00
64 Lohusalu sadam Laulasmaa SK Kermo Taimre
18. juuni Jõgevamaa lahtised MV
*Algus kell 10:00
brasiilia kabe Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
19. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. juuni Eesti Kabeliidu 2016. aasta üldkoosolek Malemaja EKL Tarmo Tulva
Juuli
8.-10. juuli XI noorte mõttemängude festival - kabe, male
Tulemused: 64 noormehed, 64 neiud, male, 100 noormehed, 100 neiud
64, 100, male, rendžu, bridž Malemaja EKL Kermo Taimre
9. juuli Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
9. juuli Hiiumaa 2016. aasta lahtised esivõistlused vene kabes
*Algus kell 13
64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
17. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
29.–31. juuli LII Saaremaa kapp 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi Jaan Truu
August
1.–9. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 Pinsk, Valgevene EDC Kristi Promet
2.–7. august Jõgeva 2016
Tulemused: põhiturniir kiirturniir
Juhend: est eng rus
64 Jõgeva spordihoone Virtus Jõgeva Kabeklubi
19.–21. august Balti klubide karikas
Tulemused: klubid individuaalselt
100 Riia Dambretes Attīstības Biedrība
21. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
24. august – 3. september Seenioride maailmameistrivõistlused: mehed 60+ (sünd. 1956 ja varem) ning naised 50+ (sünd. 1966 ja varem) 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
24. august – 3. september Individuaal-võistkondlik MM noortele
U8, U10, U13, U16, U19, U23
64 Kranevo, Bulgaaria IDF
28. august Hiiumaa naiste 2016. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Arvo Rist
27.–28. august Valge Daami turniir naistele
Kell 12:00
100 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi Kalev Randlaine
September
3. september Eesti meistrivõistlused välkkabes mehed, naised 64 Viljandi Gümnaasium EKL Aare Harak
4. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes mehed, naised 64 Viljandi Gümnaasium EKL Aare Harak
17. september Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
17. september Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
18. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
18.-26. september 15. Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Korbach, Saksamaa EDC Jan Zioltkowski
24. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
Oktoober
2.-6. oktoober Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EDC
7.-9. oktoober 23. J. Kulikauskase Memoriaal - juhend_eng, juhend_rus 100/64 Vilnius Leedu Kabeföderatsioon
9. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, poiste järelmatš, tüdrukud 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
15. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
16. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
18.-24. oktoober Euroopa meistrivõistlused 100 İzmir, Türgi EDC
22.-23. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2016 - tulemused 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
30. oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 İzmir, Türgi FMJD
November
30. oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 İzmir, Türgi FMJD
5. november Uno Lintsi Mälestusvõistlus 64 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi Kalev Randlaine
11.-20. november Euroopa meistrivõistlused vene kabes meestele ja naistele
Võistluste veebileht
Eestist osalevad Arno Uutma ja Kaari Vainonen.
64 Thbilisi, Gruusia IDF
12.-13. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2016 - tulemused 64 Malemaja EKL Kristi Promet
12. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
19. november Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused vene kabes Juhend, tulemused: poisid U10, poisid U13 ja U19, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
19.-20. november Pärnumaa MV täiskasvanud noored 64 Pärnu Pärnu KK Arvi Tamm
20. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
26.-27. november Nõmme Sügis - juhend (EST), juhend (RU) - tulemused 64 Pääsküla Gümnaasium Nõmme Kabeklubi Hans Pukk
Detsember
3. detsember Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
10. detsember Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
10. detsember Rein Vettneri mälestusvõistlused
*algus kell 11:00
100 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi Kalev Randlaine
11. detsember Eesti juunioride meistrivõistluste finaal - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
17. detsember Orthez`i 12. turniir Juhend
*Algus kell 11:00
64 Kuremaa loss Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. detsember Aastalõpu turniir 2016 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1997 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2000 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2003 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2006 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Personaalsed tööriistad