Võistluskalender 2020

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
3.-6. jaanuar 39. rahvusvaheline noorteturniir Kuldne kabe VÄLK PÕHITURNIIR jooksukabe kuuevõistlus 100 Tallinna Teeninduskool Nupuklubi Villem Lüüs
11. jaanuar Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse I etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
12. jaanuar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele Tüdrukud Poisid 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
19. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. jaanuar Eesti meeste 72. meistrivõistlused vene kabes
Eelregistreerimine lõppeb 16.01.2020!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
64 Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu EKL Aare Harak
23.-26. jaanuar Eesti naiste 64. meistrivõistlused vene kabes
Eelregistreerimine lõppeb 16.01.2020!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
64 Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu EKL Aare Harak
26. jaanuar XIX Juhan Aidaku mälestusturniir Juhend 64 Sürgavere kool Hugo Hommik
Veebruar
1. veebruar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 100 Malemaja EKL
1. veebruar Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Brasiilia Malemaja EKL
8. veebruar Jõgeva KK karikavõistluse II etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
8.-9. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja EKL
15. veebruar Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse III etapp
Algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20.-23. veebruar Eesti meeste 65. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
Eelregistreerimine lõppeb 13.02.2020!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL
20.-23. veebruar Eesti naiste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
Eelregistreerimine lõppeb 13.02.2020!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL
29.veebruar-1. märts 36. Eesti omavalitsuste talimängud 64 ESL Jõud
Märts
29.veebruar-1. märts 36. Eesti omavalitsuste talimängud 64 ESL Jõud
7.-8. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele 100 Malemaja EKL
14. märts Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja EKL
28. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 64 Malemaja EKL
28. märts Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp
Algus kell 10:00
Brasiilia Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Aprill
4. aprill Harjumaa MV 64 Kernu Rahvamaja, Saue vald Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
11.-12. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
18. aprill Jõgevamaa MV välkkabes/Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp
Algus kell 10:00
64 ja 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-25. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele 100 Malemaja EKL
25. aprill Jõgevamaa seenioride MV
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Mai
2.-10. mai Noorte EM 64 Kobuleti, Gruusia IDF
2. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL
3. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL
16. mai Jõgeva KK karikavõistluse VII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
17. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. mai Jõgeva Pargikabe 2020
Algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva KK Ülar Poom
24. mai Eesti meistrivõistlused seenioritele 64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
Juuni
12. juuni Postimehe juubeliüritus 64 Grillfest
13. juuni Lohusalu 2020 64 Lohusalu MTÜ Lohusalu Selts
21. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
19. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
August
1.-9. august Noorte EM 100 Tallinn EDC, EKL
16. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-31. august MM (noored, seeniorid, võistkondlikud - noored, mehed, naised, seeniorid) 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
September
11.-20. september Euroopa meistrivõistlused (mehed, naised) 64 Kuremaa loss IDF
20. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. september Eesti meistrivõistlused juunioridele 64 Malemaja EKL
Oktoober
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
11. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
17. oktoober Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-31. oktoober Noorte MM 100 Dabki, Poola FMJD
November
10. november Jõgevamaa noorte MV
Algus kell 12:30
64 Palamuse Gümnaasium Jõgeva KK Ülar Poom
14. november Jõgeva KK karikavõistluse IX etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
22. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
28.-29. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Detsember
5. detsember Jõgeva KK karikavõistluse X etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
6. detsember 24. Paunvere kabeturniir 64 Palamuse Jõgeva KK Ülar Poom
12.-13. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
19. detsember Orthezi 16. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
20. detsember Aastalõputurniir 2020 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2001 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2004 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2007 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2010 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2012 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020
Personaalsed tööriistad