Võistluskalender 2022

Allikas: Kabeliit

Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
8. jaanuar Jõgevamaa mv
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
9. jaanuar 1. kukesamm 2022 64 Malemaja Nupuklubi / Tabasalu KK Tarmo Tulva
15. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 100 Malemaja EKL Karmen Kuusik
16. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 1.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
29. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
29. jaanuar Jõgevamaa mv
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Veebruar
5. veebruar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Arno Uutma
12.–13. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
19. veebruar Jõgevamaa talimängud 64 Adavere JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
19.–20. veebruar "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 1.etapp 64/100 Riia, Läti
20. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 2.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.–27. veebruar Eesti naiste 50. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - ajakava, registreerunud Turniiritabel
Võistluste algus kell 12:00
100 Malemaja EKL Aare Harak
24.–27. veebruar Eesti meeste 67. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - ajakava, registreerunud Turniiritabel
Võistluste algus kell 12:00
100 Malemaja EKL Aare Harak
Märts
4.-6. märts 38. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel Turniiritabel pdf-ina 64 ESL Jõud, Jõhvi Aare Harak
12.-13. märts "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 2.etapp 64/100 Šiauliai, Leedu
19. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Arno Uutma
20. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 3.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
26. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
26. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Aprill
2. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud 64 Elva kultuurikeskus EKL Tarmo Tulva
7.–10. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele noormehed, neiud 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kermo Taimre
16. aprill Jõgevamaa veteranide mv
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
17. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022, 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. aprill Firmaspordi Kevadspartakiaad 64 Malemaja Eesti Firmaspordi Liit Aare Harak
Noorte EM
Turniir edasi lükatud oktoobrisse-novembrisse!
64 Türgi IDF
Mai
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla 2022. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
7. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes mehed, naised 100 Malemaja EKL Krista Pahapill
8. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes mehed, naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
14. mai Harjumaa meistrivõistlused 2022 Noored, Täiskasvanud 64 Järveküla kool, Reti tee 20, Peetri Harjumaa Spordiliit, Tabasalu kabeklubi Aare Harak ja Taivo Rist
15. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
15. mai Luunja Mõisaaida kabeturniir Täiskasvanud, Lapsed 64 Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus Andres Karba
28. mai Jõgeva Pargikabe 2022 Juhend 64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
28. mai 10. kukesamm 64 Malemaja Nupuklubi Argo Unnuk
29. mai Eesti meistrivõistlused veteranidele Juhend 64 Jõgeva, Virtus EKL, Jõgeva Kabeklubi
Juuni
4. juuni Elva Kabe 2022 4. etapp Lastegrupp Täiskasvanud 64 Elva Spordihoone Elva Mõttemängude Klubi Anna Lütsepp
10. juuni Grillfesti suur kabesimultaan 2022 - 24-kordne Eesti meister Arno Uutma
*Võistluste algus kell 14:30
64 Pärnu Vallikäär
12. juuni Viimsi noorteturniir Juhend 100 Viimsi Huvikeskus Viimsi Mõttesport Argo Unnuk
13.–20. juuni Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2022" Juhend EST Juhend ENG Juhend RUS 64 Jõgeva
19. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 6.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. juuni Eesti Kabeliidu 2022. aasta üldkoosolek Malemaja EKL
Juuli
2.–9. juuli Riia Open - juhend 100 Riia
10. juuli Välkkabe MM - juhend 100 Riia
16.–17. juuli "Kabe liiga 2022" – Balti klubide võistkondlikud, 3. etapp 64/100 Jõgeva
16. juuli Hiiumaa meistrivõistlused meestele ja naistele 100 Hiiumaa Spordikeskus, Kärdla Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
17. juuli Hiiumaa naiste 2022. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Hiiumaa Spordikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
17. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.–24. juuli Eesti naiste 66. meistrivõistlused vene kabes
Eesti meeste 74. meistrivõistlused vene kabes
64 Hiiumaa Spordikeskus EKL Aare Harak
30. juuli Elva Liikumis- ja Spordifestival
*simultaan Tarmo Tulvaga kl 11
*kiirkabeturniir kl 13 Juhend Turniiritabel
64 Elva Kultuurikeskus Elva Mõttemängude Klubi
August
1. - 9. august Noorte Euroopa meistrivõistlused - juhend, Tulemused 100 Türgi EDC
5. - 7. august 58. Saaremaa Kapp - juhend 64 Saaremaa Spordikeskus Saaremaa Kabeklubi
21. august - 1. september Noorte MM 64 Kranevo IDF
21. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 8.etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
26. - 28. august Balti noorte meistrivõistlused vene kabes - juhend Tulemused: B08-B10 B13-B16 B19 G08-G10 G13-G16 G19 64 Šiauliai, Leedu Leedu KF


September
10. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Tulemused 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
11. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele Tulemused 64 Malemaja EKL Argo Unnuk
17. september Jõgevamaa mv brasiilia kabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 9.etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
19. - 25. september Euroopa veteranide meistrivõistlused - juhend 100 Bergamo, Itaalia EDC
19. - 25. september Euroopa U27 meistrivõistlused - juhend 100 Bergamo, Itaalia EDC
24.-25. september Eesti meistrivõistlused juunioritele 64 Malemaja EKL
Oktoober
1. oktoober Elva Kabe 2022 5.etapp juhend 64 Elva Spordihoone Elva Mõttemängude Klubi
3. - 9. oktoober Euroopa meistrivõistlused 100 Kortrijk, Belgia EDC
8. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
9. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
16. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 10.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22. - 23. oktoober Euroopa kiir- ja välkkabe meistrivõistlused 100 Hijken, Holland EDC
22. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele 100 Malemaja EKL
23. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele 64 Malemaja EKL
28. oktoober -5. november Noorte MM juhend 100 Antalya, Türgi FMJD
November
28. oktoober -5. november Noorte MM 100 Antalya, Türgi FMJD
5.-6. november "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 4.etapp 64/100 Riia, Läti
12. november Jõud 2022. meistrivõistlused kabes 64 Jõgeva spordihoone Virtus ESL Jõud, Jõgeva Kabeklubi, EKL Ülar Poom
20. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 11.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Detsember
03. detsember Paunvere 26. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Palamuse Palamuse Kultuur, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
10.-11. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
17. detsember Orthezi 17. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Kuremaa loss Orthez OÜ, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. detsember 2022. aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 12.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2003 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2006 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2009 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2012 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2014 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Personaalsed tööriistad