Vene kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil

Allikas: Kabeliit

2010. aasta mõttemängude festivali noortele vene kabe turniir toimus Tallinnas 10. juulil 2010.

Juuniorid ja kadetid

Jrk Nimi Aasta Punkte 1 2 3 4 5 6 7 Koht
1 Artur Beljakov 1996 3 7:0 6:0 10:1 5:0 12:0 4:2 9:0
2 Tarmo Orgusaar 1996 3 8:0 5:2 11:0 6:0 9:0 12:1 7:0 III M kadett
3 Hendrik Tamm 1996 12 9:2 10:2 12:2 11:0 8:2 6:2 5:2 I M kadett
4 Jevgeni Januševski 1995 2 10:0 9:0 5:2 7:0 6:0 1:0 8:0
5 Anneli Djakiv 1994 4 11:0 2:0 4:0 1:2 7:0 10:2 3:0
6 Aleksandra Petrova 1994 8 12:0 1:2 8:0 2:2 4:2 3:0 10:2 II N kadett
7 Dagmar Seera 1994 8 1:2 12:0 9:0 4:2 5:2 8:0 2:2 III N kadett
8 Eljus Šipovski 1994 10 2:2 11:1 6:2 9:1 3:0 7:2 4:2 II M kadett
9 Janet Tamm 1994 9 3:0 4:2 7:2 8:1 2:2 11:0 1:2 I N kadett
10 Kristina Beljakova 1993 5 4:2 3:0 1:1 12:2 11:0 5:0 6:0 I N juunior
11 Anti Ingel 1993 13 5:2 8:1 2:2 3:2 10:2 9:2 12:2 I M juunior
12 Kalev Mänd 1992 7 6:2 7:2 3:0 10:0 1:2 2:1 11:0 II M juunior

Minikadetid ja pisikadetid

Koht Nimi Aasta Punkte 1 2 3 4 5 6 7 Koht
1. Veronika Pikkel 1997 11 5:2 11:2 6:2 2:1 3:0 4:2 7:2 I N minikadett
2. Kristjan Hinno 1999 11 17:2 12:2 8:2 1:1 4:0 5:2 3:2 I M minikadett
3. Andreas Tulva 2000 10 4:1 17:2 9:2 6:1 1:2 8:2 2:0 I M pisikadett
4. Joanna Sild 1997 10 3:1 7:2 13:2 12:2 2:2 1:0 6:1 II N minikadett
5. Taaniel Tokar 2000 9 1:0 15:2 14:2 7:1 9:2 2:0 13:2 II M pisikadett
6. Andreas Jürgenson 2001 8 14:2 13:2 1:0 3:1 8:0 12:2 4:1 III M pisikadett
7. Rebeca Riisna 2001 8 9:1 4:0 16:2 5:1 12:2 10:2 1:0 I N pisikadett
8. Hannela Melis 1999 8 10:1 18:2 2:0 11:2 6:2 3:0 9:1 III N minikadett
9. Allan Šipovski 1998 8 7:1 10:2 3:0 15:2 5:0 11:2 8:1 II M minikadett
10. Heidi Melis 2002 7 8:1 9:0 11:0 18:2 13:2 7:0 16:2 II N pisikadett
11. Reno Gross 1999 7 18:1 1:0 10:2 8:0 16:2 9:0 14:2 III M minikadett
12. Hedvig Melis 1998 6 15:2 2:0 18:2 4:0 7:0 6:0 17:2
13. Frank Smirnov 1999 6 16:2 6:0 4:0 14:2 10:0 15:2 5:0
14. Raido Sepp 1998 4 6:0 16:2 5:0 13:0 15:2 17:0 11:0
15. Anne-Mai Agukas 2001 4 12:0 5:0 17:2 9:0 14:0 13:0 18:2 II N pisikadett
16. Kaire Sepp 2002 4 13:0 14:0 7:0 17:2 11:0 18:2 10:0
17. Rasmus Harak 2002 3 2:0 3:0 15:0 16:0 18:1 14:2 12:0
18. Uugo Melis 2003 2 11:1 8:0 12:0 10:0 17:1 16:0 15:0

Kohtunik: Aare Harak

Personaalsed tööriistad