EMSL Jõud meistrivõistlused 2008

Allikas: Kabeliit

EMSL Jõud meistrivõistlused 2008 toimusid Paides 10. mail 2008.

Ehkki juhendis oli kirjas kummalegi vastasele 15 minutit mõtlemisaega, mängiti 10-minutilise mõtlemisajaga kummalegi vastasele.

koht nimi reiting kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 punkte
1 Ain Rool 2488 Järvamaa 17:2 7:2 13:2 3:1 2:1 5:2 4:1 6:1 8:2 14
2 Arvo Rist 2472 Hiiumaa 18:2 4:1 9:1 10:2 1:1 6:2 3:1 5:2 13:2 14
3 Andrus Tull 2496 Järvamaa 22:2 19:2 5:2 1:1 6:1 8:2 2:1 9:1 4:0 12
4 Urmas Visk 2268 Jõgevamaa 20:2 2:1 8:0 14:1 21:2 9:1 1:1 11:2 3:2 12
5 Heino Int 2369 Ida-Virumaa 11:2 16:2 3:0 17:2 7:2 1:0 13:2 2:0 6:1 11
6 Heiki Karp 2548 Ida-Virumaa 12:1 21:2 10:1 13:2 3:1 2:0 15:2 1:1 5:1 11
7 Kaarel Koitla 2303 Pärnumaa 24:2 1:0 22:1 11:2 5:0 17:2 8:0 21:2 16:2 11
8 Enno Eerma 2420 Tartumaa 14:2 13:0 4:2 9:1 22:2 3:0 7:2 10:1 1:0 10
9 Hendrik Tamm 1948 Pärnumaa 15:1 12:2 2:1 8:1 16:1 4:1 14:1 3:1 10:1 10
10 Aleksandr Serõn 2363 Ida-Virumaa 21:1 15:2 6:1 2:0 13:1 14:1 12:2 8:1 9:1 10
11 Mihkel-Kalju Tammeveski 2146 Tallinn 5:0 26:2 15:1 7:0 23:2 18:1 16:2 4:0 21:2 10
12 Jaan Rohtsalu 2213 Järvamaa 6:1 9:0 20:2 16:0 14:1 25:2 10:0 24:2 18:2 10
13 Ants Talumaa 2260 Hiiumaa 23:2 8:2 1:0 6:0 10:1 22:2 5:0 15:2 2:0 9
14 Arvi Tamm 2158 Pärnumaa 8:0 23:2 16:1 4:1 12:1 10:1 9:1 19:0 20:1 8
15 August Morozov 2352 Pärnumaa 9:1 10:0 11:1 18:2 17:1 16:2 6:0 13:0 19:1 8
16 Lembit Maidla 2214 Jõgevamaa 26:2 5:0 14:1 12:2 9:1 15:0 11:0 25:2 7:0 8
17 Jaak Keerig 2176 Viljandimaa 1:0 24:2 19:2 5:0 15:1 7:0 25:1 23:0 26:2 8
18 Inge Roots N 2168 Saaremaa 2:0 20:1 21:1 15:0 25:2 11:1 24:1 26:2 12:0 8
19 Taivo Rist 2318 Hiiumaa 25:2 3:0 17:0 22:0 24:2 21:1 20:0 14:2 15:1 8
20 Valery Kondratjuk Ida-Virumaa 4:0 18:1 12:0 23:1 26:1 24:0 19:2 22:2 14:1 8
21 Silvia Muru N 2122 Ida-Virumaa 10:1 6:0 18:1 24:2 4:0 19:1 23:2 7:0 11:0 7
22 Juta Raudsepp N 2185 Pärnumaa 3:0 25:2 7:1 19:2 8:0 13:0 26:1 20:0 23:1 7
23 Peeter Rättel Pärnumaa 13:0 14:0 25:2 20:1 11:0 26:1 21:0 17:2 22:1 7
24 Agur Puström Pärnumaa 7:0 17:0 26:2 21:0 19:0 20:2 18:1 12:0 25:0 5
25 Janet Tamm N 1557 Pärnumaa 19:0 22:0 23:0 26:2 18:0 12:0 17:1 16:0 24:2 5
26 Harri Paate Pärnumaa 16:0 11:0 24:0 25:0 20:1 23:1 22:1 18:0 17:0 3

Kohtunik: Gert Elmaste

juhend (doc)

Personaalsed tööriistad