Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 50: Rida 50:
 
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
 
'''[[Villem Lüüs]]'''<br>
 
'''[[Villem Lüüs]]'''<br>
 +
'''JUHATUSE LIIGE'''<br>
 
'''FMJD meister'''<br>
 
'''FMJD meister'''<br>
 
e-mail: [mailto:villem.lyys@mail.ee villem.lyys@mail.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:villem.lyys@mail.ee villem.lyys@mail.ee]<br>

Redaktsioon: 27. jaanuar 2013, kell 13:46

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 29. jaanuaril 2011.

Maggi.jpg

Janek Mäggi
PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
ASEPRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024




Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee




Aare Harak.jpg

Aare Harak
JUHATUSE LIIGE
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Villem Lüüs
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: villem.lyys@mail.ee


Whoop.jpg

Kalev Randlaine
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kalev.randlaine@mail.ee



Whoop.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@gmail.com



Whoop.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@tallink.ee



Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad