Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 1: Rida 1:
== '''[mailto:juhatus@kabeliit.ee Eesti Kabeliidu juhatus]''' valiti 18. jaanuaril 2015.==
+
== '''[mailto:juhatus@kabeliit.ee Eesti Kabeliidu juhatus]''' valiti 28. jaanuaril 2017.==
  
 
[[Pilt:Tarmo Tulva 1.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Tarmo Tulva 1.jpg|80px|left]]

Redaktsioon: 28. jaanuar 2017, kell 21:24

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 28. jaanuaril 2017.

Tarmo Tulva 1.jpg

Tarmo Tulva
PRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024





Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Kermo Taimre
ASEPRESIDENT
e-mail: kermo.taimre@kabeliit.ee



Janek mäggi.jpg

Janek Mäggi
JUHATUSE LIIGE
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Stan nahkor.jpg

Stan Nahkor
JUHATUSE LIIGE
e-mail: stan.nahkor@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Argo Unnuk
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: argo.unnuk@kabeliit.ee



Krista.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@kabeliit.ee



Kerdi Pesur.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@kabeliit.ee





Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused


Eesti Kabeliidu üldkoosolekud
2001200320062008200920102011201220132013 suvi2015201620172017 suvi20182019 - 2019 kevad
Personaalsed tööriistad