Eesti Kabeliidu juhatus

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 20. veebruar 2014, kell 10:44 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 26. jaanuaril 2013.

Janek mäggi.jpg

Janek Mäggi
PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
ASEPRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

Aare Harak
JUHATUSE LIIGE
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Kalev randlaine.jpg

Kalev Randlaine
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kalev.randlaine@kabeliit.ee




Whoop.jpg

Villem Lüüs
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: villem.lyys@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@kabeliit.ee



Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad