Eesti Kabeliidu juhatus

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 18. jaanuar 2015, kell 17:53 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 18. jaanuaril 2015.

Tarmo Tulva 1.jpg

Tarmo Tulva
PRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024





Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Hans Pukk
ASEPRESIDENT
e-mail: hans.pukk@kabeliit.ee


Janek mäggi.jpg

Janek Mäggi
JUHATUSE LIIGE
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552

Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Stan nahkor.jpg

Stan Nahkor
JUHATUSE LIIGE
e-mail: stan.nahkor@kabeliit.ee



Whoop.jpg

ARGO UNNUK
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: argo.unnuk@kabeliit.ee



Krista.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@kabeliit.ee



Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad