Eesti juunioride meistrivõistlused 2010 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 4 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
==Finaalid== | ==Finaalid== | ||
5. detsember 2010 | 5. detsember 2010 | ||
=== | === Noormehed === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center;" | {| class="wikitable" style="text-align: center;" | ||
! Koht !! Nimi !! S/A !! Kuuluvus !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! Punkte | ! Koht !! Nimi !! S/A !! Kuuluvus !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! Punkte | ||
20. rida: | 20. rida: | ||
|- | |- | ||
| 5–6 || [[Priit Tänav]] || 1991 || Nõmme ||0||0||1||1||1||*||'''3''' | | 5–6 || [[Priit Tänav]] || 1991 || Nõmme ||0||0||1||1||1||*||'''3''' | ||
|} | |||
=== Neiud === | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! S/A !! Kuuluvus !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! Punkte | |||
|- | |||
| 1–2 || [[Kadi Veski]] || 1991 || Nõmme ||*||1||2||2||2||2||'''9''' | |||
|- | |||
| 1–2 || [[Elvia Sõber]] || 1993 || Remii ||1||*||2||2||2||2||'''9''' | |||
|- | |||
| 3 || [[Janet Tamm]] || 1994 || Pärnumaa ||0||0||*||2||2||2||'''6''' | |||
|- | |||
| 4 || [[Karin Makkar]] || 1996 || Jõgeva ||0||0||0||*||2||1||'''3''' | |||
|- | |||
| 5 || [[Airi Albri]] || 1995 || Jõgeva ||0||0||0||0||*||2||'''2''' | |||
|- | |||
| 6 || [[Triin Valdmaa]] || 1997 || Jõgeva ||0||0||0||1||0||*||'''1''' | |||
|} | |||
==== Järelmatš ==== | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! Punkte | |||
|- | |||
| 1 || Kadi Veski || 1 || 2 || '''3''' | |||
|- | |||
| 2 || Elvia Sõber || 1 || 0 || '''1''' | |||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[Piret Viirma]] | Kohtunik: [[Piret Viirma]] | ||
==='''Poolfinaalid'''=== | |||
4. detsember 2010 | |||
[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t006 Noormeeste poolfinaal] | |||
[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t007 Neidude poolfinaal] | |||
'''Noormeeste mäng 6. kohale''' | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! Punkte | |||
|- | |||
| 1 || Mark Kristian Küttim || 1 || 2 || '''3''' | |||
|- | |||
| 2 || Georg-Mattias Vaino || 1 || 0 || '''1''' | |||
|} | |||
Kohtunik: Aare Harak | |||
[[Kategooria:2010]] | [[Kategooria:2010]] |
Viimane redaktsioon: 6. detsember 2010, kell 20:38
Eesti juunioride meistrivõistlused 2010 (64)
Finaalid
5. detsember 2010
Noormehed
Koht | Nimi | S/A | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin Talimets | 1993 | Nõmme | * | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 |
2–3 | Eljus Šipovski | 1994 | Lasnamäe | 1 | * | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 |
2–3 | Hendrik Tamm | 1996 | Pärnumaa | 1 | 1 | * | 1 | 2 | 1 | 6 |
4 | Anti Ingel | 1993 | Nõmme | 1 | 1 | 1 | * | 1 | 1 | 5 |
5–6 | Mark Kristian Küttim | 1993 | Nõmme | 0 | 1 | 0 | 1 | * | 1 | 3 |
5–6 | Priit Tänav | 1991 | Nõmme | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | * | 3 |
Neiud
Koht | Nimi | S/A | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1–2 | Kadi Veski | 1991 | Nõmme | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
1–2 | Elvia Sõber | 1993 | Remii | 1 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
3 | Janet Tamm | 1994 | Pärnumaa | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 6 |
4 | Karin Makkar | 1996 | Jõgeva | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 1 | 3 |
5 | Airi Albri | 1995 | Jõgeva | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 |
6 | Triin Valdmaa | 1997 | Jõgeva | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | * | 1 |
Järelmatš
Koht | Nimi | 1 | 2 | Punkte |
---|---|---|---|---|
1 | Kadi Veski | 1 | 2 | 3 |
2 | Elvia Sõber | 1 | 0 | 1 |
Kohtunik: Piret Viirma
Poolfinaalid
4. detsember 2010
Noormeeste mäng 6. kohale
Koht | Nimi | 1 | 2 | Punkte |
---|---|---|---|---|
1 | Mark Kristian Küttim | 1 | 2 | 3 |
2 | Georg-Mattias Vaino | 1 | 0 | 1 |
Kohtunik: Aare Harak