Erinevus lehekülje "Eesti juunioride meistrivõistlused 2010 (64)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P
 
(3 vahepealset 2 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 20: Rida 20:
 
|-
 
|-
 
| 5–6 || [[Priit Tänav]]          || 1991 || Nõmme    ||0||0||1||1||1||*||'''3'''
 
| 5–6 || [[Priit Tänav]]          || 1991 || Nõmme    ||0||0||1||1||1||*||'''3'''
 +
|}
 +
 +
=== Neiud ===
 +
{| class="wikitable" style="text-align: center;"
 +
! Koht !! Nimi !! S/A !! Kuuluvus !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! Punkte
 +
|-
 +
| 1–2 || [[Kadi Veski]]    || 1991 || Nõmme    ||*||1||2||2||2||2||'''9'''
 +
|-
 +
| 1–2 || [[Elvia Sõber]]  || 1993 || Remii    ||1||*||2||2||2||2||'''9'''
 +
|-
 +
| 3  || [[Janet Tamm]]    || 1994 || Pärnumaa ||0||0||*||2||2||2||'''6'''
 +
|-
 +
| 4  || [[Karin Makkar]]  || 1996 || Jõgeva  ||0||0||0||*||2||1||'''3'''
 +
|-
 +
| 5  || [[Airi Albri]]    || 1995 || Jõgeva  ||0||0||0||0||*||2||'''2'''
 +
|-
 +
| 6  || [[Triin Valdmaa]] || 1997 || Jõgeva  ||0||0||0||1||0||*||'''1'''
 +
|}
 +
 +
==== Järelmatš ====
 +
{| class="wikitable" style="text-align: center;"
 +
! Koht !! Nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! Punkte
 +
|-
 +
| 1 || Kadi Veski  || 1 || 2 || '''3'''
 +
|-
 +
| 2 || Elvia Sõber || 1 || 0 || '''1'''
 
|}
 
|}
  
 
Kohtunik: [[Piret Viirma]]
 
Kohtunik: [[Piret Viirma]]
 +
 +
==='''Poolfinaalid'''===
 +
4. detsember 2010
 +
 +
[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t006 Noormeeste poolfinaal]
 +
 +
[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t007 Neidude poolfinaal]
 +
 +
'''Noormeeste mäng 6. kohale'''
 +
{| class="wikitable" style="text-align: center;"
 +
! Koht !! Nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! Punkte
 +
|-
 +
| 1 || Mark Kristian Küttim  || 1 || 2 || '''3'''
 +
|-
 +
| 2 || Georg-Mattias Vaino || 1 || 0 || '''1'''
 +
|}
 +
 +
Kohtunik: Aare Harak
 +
  
 
[[Kategooria:2010]]
 
[[Kategooria:2010]]

Viimane redaktsioon: 6. detsember 2010, kell 20:38

Eesti juunioride meistrivõistlused 2010 (64)

Tallinna Malemaja

Sisukord

[redigeeri] Finaalid

5. detsember 2010

[redigeeri] Noormehed

Koht Nimi S/A Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 Punkte
1 Martin Talimets 1993 Nõmme * 1 1 1 2 2 7
2–3 Eljus Šipovski 1994 Lasnamäe 1 * 1 1 1 2 6
2–3 Hendrik Tamm 1996 Pärnumaa 1 1 * 1 2 1 6
4 Anti Ingel 1993 Nõmme 1 1 1 * 1 1 5
5–6 Mark Kristian Küttim 1993 Nõmme 0 1 0 1 * 1 3
5–6 Priit Tänav 1991 Nõmme 0 0 1 1 1 * 3

[redigeeri] Neiud

Koht Nimi S/A Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 Punkte
1–2 Kadi Veski 1991 Nõmme * 1 2 2 2 2 9
1–2 Elvia Sõber 1993 Remii 1 * 2 2 2 2 9
3 Janet Tamm 1994 Pärnumaa 0 0 * 2 2 2 6
4 Karin Makkar 1996 Jõgeva 0 0 0 * 2 1 3
5 Airi Albri 1995 Jõgeva 0 0 0 0 * 2 2
6 Triin Valdmaa 1997 Jõgeva 0 0 0 1 0 * 1

[redigeeri] Järelmatš

Koht Nimi 1 2 Punkte
1 Kadi Veski 1 2 3
2 Elvia Sõber 1 0 1

Kohtunik: Piret Viirma

[redigeeri] Poolfinaalid

4. detsember 2010

Noormeeste poolfinaal

Neidude poolfinaal

Noormeeste mäng 6. kohale

Koht Nimi 1 2 Punkte
1 Mark Kristian Küttim 1 2 3
2 Georg-Mattias Vaino 1 0 1

Kohtunik: Aare Harak

Personaalsed tööriistad