Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Neiud) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 1 || Hans-Robert Kannukene || 1933 || * || 0 || 1 || 2 || || 1 || '''4''' || | | 1 || Hans-Robert Kannukene || 1933 || * || 0 || 1 || 2 || || 1 || '''4''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || Priit Lokotar || 1926 || 2 || * || 0 || | | 2 || Priit Lokotar || 1926 || 2 || * || 0 || 0 || 2 || 0 || '''4''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || Robert Antoi || 1903 || 1 || 2 || * || 1 || 2 || || '''6''' || | | 3 || Robert Antoi || 1903 || 1 || 2 || * || 1 || 2 || || '''6''' || | ||
|- | |- | ||
| 4 || Andreas Tulva || 2029 || 0 || | | 4 || Andreas Tulva || 2029 || 0 || 2 || 1 || * || 2 || 0 || '''5''' || | ||
|- | |- | ||
| 5 || Kris Taimre || 1904 || || 0 || 0 || 0 || * || 0 || '''0''' || | | 5 || Kris Taimre || 1904 || || 0 || 0 || 0 || * || 0 || '''0''' || |
Redaktsioon: 25. aprill 2018, kell 08:29
Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)
Noormehed
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans-Robert Kannukene | 1933 | * | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | ||
2 | Priit Lokotar | 1926 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | |
3 | Robert Antoi | 1903 | 1 | 2 | * | 1 | 2 | 6 | ||
4 | Andreas Tulva | 2029 | 0 | 2 | 1 | * | 2 | 0 | 5 | |
5 | Kris Taimre | 1904 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | ||
6 | Kaspar Padar | 1891 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 7 |
Neiud
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Triinu Jalg | 1897 | * | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 7 | 2. |
2 | Karmen Vagula | 1881 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
3 | Karmen Kuusik | 1906 | 0 | 2 | * | 2 | 0 | 4 | ||
4 | Karoliina Kurm | 1900 | 0 | 0 | * | 1 | 1 | 2 | ||
5 | Merilii Jalg | 1929 | 1 | 2 | 2 | 1 | * | 2 | 8 | 1. |
6 | Britta-Elisabeth Koorem | 1856 | 1 | 2 | 1 | 0 | * | 4 |
- Kohtunik
- Villem Lüüs
Ajakava
- 1. voor - 22. aprill 11.00
- 2. voor - 23. aprill 9.00
- 3. voor - 23. aprill 15.00
- 4. voor - 24. aprill 11.00
- 5. voor - 25. aprill 9.00
Live
(üks laud)
I voor (Antoi-Tulva)
II voor (M.Jalg-Kuusik)
III voor (Lokotar-Padar)
IV voor (Koorem-M.Jalg)
V voor (Antoi-Padar)