Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100) | '''Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)''' | ||
== Noormehed == | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | |||
|- | |||
| 1 || Hans-Robert Kannukene || * || || || || || || || | |||
|- | |||
| 2|| Priit Lokotar || || * || || || || || || | |||
|- | |||
| 3|| Robert Antoi || || || * || || || || || | |||
|- | |||
| 4|| Andreas Tulva || || || || * || || || || | |||
|- | |||
| 5|| Kris Taimre || || || || || * || || || | |||
|- | |||
| 6|| Kaspar Padar || || || || || || * || || | |||
|} | |||
== Neiud == | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | |||
|- | |||
| 1 || Triinu Jalg || * || || || || || || || | |||
|- | |||
| 2 || Karmen Vagula || || * || || || || || || | |||
|- | |||
| 3 || Karmen Kuusik || || || * || || || || || | |||
|- | |||
| 4 || Karoliina Kurm || || || || * || || || || | |||
|- | |||
| 5 || Merilii Jalg || || || || || * || || || | |||
|- | |||
| 6 || Britta-Elisabeth Koorem || || || || || || * || || | |||
|} | |||
== Ajakava == | |||
*1. voor - 22. aprill 11.00 | |||
*2. voor - 23. aprill 9.00 | |||
*3. voor - 23. aprill 15.00 | |||
*4. voor - 24. aprill 11.00 | |||
*5. voor - 25. aprill 9.00 | |||
==LIVE== | |||
(üks laud)<br> | |||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/1.html I voor], | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/1.html I voor], | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/2.html II voor], | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/2.html II voor], |
Redaktsioon: 22. aprill 2018, kell 08:46
Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)
Noormehed
Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans-Robert Kannukene | * | |||||||
2 | Priit Lokotar | * | |||||||
3 | Robert Antoi | * | |||||||
4 | Andreas Tulva | * | |||||||
5 | Kris Taimre | * | |||||||
6 | Kaspar Padar | * |
Neiud
Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Triinu Jalg | * | |||||||
2 | Karmen Vagula | * | |||||||
3 | Karmen Kuusik | * | |||||||
4 | Karoliina Kurm | * | |||||||
5 | Merilii Jalg | * | |||||||
6 | Britta-Elisabeth Koorem | * |
Ajakava
- 1. voor - 22. aprill 11.00
- 2. voor - 23. aprill 9.00
- 3. voor - 23. aprill 15.00
- 4. voor - 24. aprill 11.00
- 5. voor - 25. aprill 9.00