Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Neiud) |
||
21. rida: | 21. rida: | ||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | {| class=wikitable style="text-align:center;" | ||
! !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | ! !! Nimi !! FMJD<br />reiting !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || Triinu Jalg || * || 1 || 2 || || || 1 || '''4''' || | | 1 || Triinu Jalg || 1897 || * || 1 || 2 || || || 1 || '''4''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || Karmen Vagula || 1 || * || || || 0 || 0 || '''1''' || | | 2 || Karmen Vagula || 1881 || 1 || * || || || 0 || 0 || '''1''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || Karmen Kuusik || 0 || || * || 2 || 0 || || '''2''' || | | 3 || Karmen Kuusik || 1906 || 0 || || * || 2 || 0 || || '''2''' || | ||
|- | |- | ||
| 4 || Karoliina Kurm || || || 0 || * || 1 || 1 || '''2''' || | | 4 || Karoliina Kurm || 1900 || || || 0 || * || 1 || 1 || '''2''' || | ||
|- | |- | ||
| 5 || Merilii Jalg || || 2 || 2 || 1 || * || || '''5''' || | | 5 || Merilii Jalg || 1929 || || 2 || 2 || 1 || * || || '''5''' || | ||
|- | |- | ||
| 6 || Britta-Elisabeth Koorem || 1 || 2 || || 1 || || * || '''4''' || | | 6 || Britta-Elisabeth Koorem || 1856 || 1 || 2 || || 1 || || * || '''4''' || | ||
|} | |} | ||
;Kohtunik | |||
: Villem Lüüs | |||
== Ajakava == | == Ajakava == |
Redaktsioon: 24. aprill 2018, kell 08:27
Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)
Noormehed
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans-Robert Kannukene | 1933 | * | 0 | 1 | 1 | 2 | |||
2 | Priit Lokotar | 1926 | 2 | * | 2 | 0 | 4 | |||
3 | Robert Antoi | 1903 | 1 | * | 1 | 2 | 4 | |||
4 | Andreas Tulva | 2029 | 1 | * | 2 | 0 | 3 | |||
5 | Kris Taimre | 1904 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | |||
6 | Kaspar Padar | 1891 | 1 | 2 | 2 | * | 5 |
Neiud
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Triinu Jalg | 1897 | * | 1 | 2 | 1 | 4 | |||
2 | Karmen Vagula | 1881 | 1 | * | 0 | 0 | 1 | |||
3 | Karmen Kuusik | 1906 | 0 | * | 2 | 0 | 2 | |||
4 | Karoliina Kurm | 1900 | 0 | * | 1 | 1 | 2 | |||
5 | Merilii Jalg | 1929 | 2 | 2 | 1 | * | 5 | |||
6 | Britta-Elisabeth Koorem | 1856 | 1 | 2 | 1 | * | 4 |
- Kohtunik
- Villem Lüüs
Ajakava
- 1. voor - 22. aprill 11.00
- 2. voor - 23. aprill 9.00
- 3. voor - 23. aprill 15.00
- 4. voor - 24. aprill 11.00
- 5. voor - 25. aprill 9.00
LIVE
(üks laud)
I voor (Antoi-Tulva)
II voor (M.Jalg-Kuusik)
III voor (Lokotar-Padar)
IV voor Koorem-M.Jalg
V voor