Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2012 (100)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 17. märts 2012, kell 15:39 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2012 (100)

17. märts 2012

Noormehed

koht nimi kuuluvus reiting punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Mark Kristian Küttim Nõmme 1917 16 * 2 2 2 2 2 2 2 2
2 Andreas Jürgenson Nõmme 1687 14 0 * 2 2 2 2 2 2 2
3 Antanas Zamulskis Nõmme 1407 12 0 0 * 2 2 2 2 2 2
4 Kristofer Diligentov Nõmme 8 0 0 0 * 0 2 2 2 2
5 Siim Ilison Nõmme 7 0 0 0 2 * 0 2 1 2
6 Reimo Kaabel Jõgeva 6 0 0 0 0 2 * 2 2 0
7 Anton Kudin Lasnamäe 4 0 0 0 0 0 0 * 2 2
8 Daniil Merzlikin Nõmme 3 0 0 0 0 1 0 0 * 2
9 Raivo Raja Jõgeva 2 0 0 0 0 0 2 0 0 *

Neiud

koht nimi reiting kuuluvus punkte 1 2 3 4 5 6 7
1 Anneli Trees 1509 Lasnamäe Mkk 13 19:2 16:2 7:2 9:2 3:2 2:1 4:2
2 Janet Tamm 1576 Pärnumaa 11 14:2 13:2 3:2 7:0 10:2 1:1 5:2
3 Maria Jõesoo 1598 Nõmme Kk 10 12:2 6:2 2:0 8:2 1:0 7:2 9:2
4 Britta-Elisabeth Koorem 1169 Lasnamäe Mkk 10 5:2 9:0 16:2 13:2 7:2 15:2 1:0
5 Karoliina Emilie Mättik Nõmme Kk 9 4:0 10:1 11:2 6:2 9:2 8:2 2:0
6 Karolina Joanurm Lasnamäe Mkk 9 17:2 3:0 9:1 5:0 19:2 10:2 13:2
7 Rebeca Riisna 1403 Lasnamäe Mkk 8 8:2 15:2 1:0 2:2 4:0 3:0 17:2
8 Karin Makkar Jõgeva Kk 8 7:0 20:2 14:2 3:0 13:2 5:0 15:2
9 Elisabeth Tuurmann Lasnamäe Mkk 7 10:2 4:2 6:1 1:0 5:0 11:2 3:0
10 Liina Kask Lasnamäe Mkk 7 9:0 5:1 17:2 14:2 2:0 6:0 19:2
11 Anete Täll Lasnamäe Mkk 7 16:0 19:1 5:0 20:2 12:2 9:0 18:2
12 Liina Laansoo Nõmme Kk 7 3:0 17:0 19:2 16:1 11:0 18:2 20:2
13 Nicole Balta Lasnamäe Mkk 6 18:2 2:0 15:2 4:0 8:0 14:2 6:0
14 Anu Kaine Jõgeva Kk 6 2:0 18:2 8:0 10:0 20:2 13:0 16:2
15 Karmen Kuusik Nõmme Kk 6 20:2 7:0 13:0 17:2 16:2 4:0 8:0
16 Anette Koidu Jõgeva Kk 5 11:2 1:0 4:0 12:1 15:0 19:2 14:0
17 Karmen Talviste Lasnamäe Mkk 4 6:0 12:2 10:0 15:0 18:0 20:2 7:0
18 Lyanne-Lisette Sampu Lasnamäe Mkk 4 13:0 14:0 20:2 19:0 17:2 12:0 11:0
19 Kerttu Lepik Nõmme Kk 3 1:0 11:1 12:0 18:2 6:0 16:0 10:0
20 Vaba 0 15:0 8:0 18:0 11:0 14:0 17:0 12:0

Finaalikoha lunastasid 5 paremat noormeest ja 6 paremat neiut.

Kohtunik: Villem Lüüs

Personaalsed tööriistad