Eesti meeste 13. meistrivõistlused vene kabes (1964)
Allikas: Kabeliit
Eesti NSV 13. meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Võrus algusega 25. märtsil 1964.
Jrk. | Võistleja | Rajoon | Järk | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ilmer Valk | Kohtla-Järve | I | 2:½ | 23:½ | 7:½ | 15:½ | 27:0 | 22:½ | 18:0 | 6:0 | 16:1 | 13:0 | 3½ | 25. |
2. | Jaan Käsper | Tartu | I | 1:½ | 7:½ | 22:0 | 20:½ | 6:1 | 10:1 | 27:1 | 4:½ | 21:½ | 5:½ | 6 | 7. |
3. | Samuel Velitski | Kohtla-Järve | MK | 4:0 | 14:0 | 18:½ | 9:1 | 28:1 | 12:½ | 20:1 | 11:½ | 8:0 | 7:1 | 5½ | 9. |
4. | Ülo Kesker | Tallinn | M | 3:1 | 17:½ | 15:1 | 21:½ | 5:½ | 19:1 | 24:½ | 2:½ | 18:½ | 10:1 | 7 | 2. |
5. | Heldur Laudver | Tallinn | MK | 6:1 | 26:1 | 19:1 | 14:1 | 4:½ | 21:0 | 15:1 | 17:0 | 24:½ | 2:½ | 6½ | 4. |
6. | Jüri Polding | Kingissepa | I | 5:0 | 16:1 | 11:0 | 13:½ | 2:0 | 23:½ | 9:0 | 1:1 | 25:½ | 28:0 | 3½ | 24. |
7. | Veniamin Utšambrin | Tallinn | I | 8:½ | 2:½ | 1:½ | 23:1 | 14:½ | 27:½ | 17:0 | 10:½ | 12:½ | 3:0 | 4½ | 18. |
8. | Ronalds Liebitis | Läti | MK | 7:½ | 28:½ | 12:0 | 24:0 | 9:1 | 18:½ | 13:1 | 26:1 | 3:1 | 21:0 | 5½ | 12. |
9. | Feliks Franz | Võru | I | 10:0 | 25:0 | 16:½ | 3:0 | 8:0 | 13:½ | 6:1 | 28:1 | 26:0 | 22:½ | 3½ | 26.–27. |
10. | Jüri Raidväli | Tartu | I | 9:1 | 15:½ | 14:0 | 28:1 | 11:½ | 2:0 | 19:½ | 7:½ | 27:1 | 4:0 | 5 | 14. |
11. | Taimo Tarto | Kohtla-Järve | MK | 12:1 | 21:0 | 6:1 | 17:½ | 10:½ | 14:0 | 22:1 | 3:½ | 15:0 | 26:1 | 5½ | 8. |
12. | Heino Purro | Võru | I | 11:0 | 20:½ | 8:1 | 25:½ | 22:½ | 3:½ | 26:½ | 18:0 | 7:½ | 16:1 | 5 | 15. |
13. | Elmar Leet | Tallinn | MK | 14:½ | 19:0 | 20:½ | 6:½ | 16:0 | 9:½ | 8:0 | 23:0 | 28:½ | 1:1 | 3½ | 26.–27. |
14. | Peeter Rääk | Pärnu | MK | 13:½ | 3:1 | 10:1 | 5:0 | 7:½ | 11:1 | 21:0 | 19:0 | 23:1 | 17:0 | 5 | 13. |
15. | Peeter Luik | Viljandi | I | 16:1 | 10:½ | 4:0 | 1:½ | 25:1 | 17:½ | 5:0 | 27:½ | 11:1 | 18:½ | 5½ | 10.–11. |
16. | Julius Korkmann | Kohtla-Järve | I | 15:0 | 6:0 | 9:½ | 18:0 | 13:1 | 28:0 | 23:0 | 20:0 | 1:0 | 12:0 | 1½ | 28. |
17. | Jefim Titijevski | Kohtla-Järve | M | 18:1 | 4:½ | 21:½ | 11:½ | 24:½ | 15:½ | 7:1 | 5:1 | 19:½ | 14:1 | 7 | 3. |
18. | Ennu Jõulu | Viljandi | M | 17:0 | 22:0 | 3:½ | 16:1 | 20:½ | 8:½ | 1:1 | 12:1 | 4:½ | 15:½ | 5½ | 10.–11. |
19. | Raivo Rist | Tallinn | MK | 20:1 | 13:1 | 5:0 | 22:1 | 21:½ | 4:0 | 10:½ | 14:1 | 17:½ | 24:½ | 6 | 6. |
20. | Jüri Siim | Paide | I | 19:0 | 12:½ | 13:½ | 2:½ | 18:½ | 25:½ | 3:0 | 16:1 | 22:½ | 27:1 | 5 | 16. |
21. | Heinar Jahu | Kohtla-Järve | MK | 22:1 | 11:1 | 17:½ | 4:½ | 19:½ | 5:1 | 14:1 | 24:½ | 2:½ | 8:1 | 7½ | 1. |
22. | Arnold Sikkar | Kohtla-Järve | I | 21:0 | 18:1 | 2:1 | 19:0 | 12:½ | 1:½ | 11:0 | 25:½ | 20:½ | 9:½ | 4½ | 17. |
23. | Ilmar Meos | Tartu | I | 24:½ | 1:½ | 27:½ | 7:0 | 26:0 | 6:½ | 16:1 | 13:1 | 14:0 | 25:½ | 4½ | 21.–22. |
24. | Ülo Karask | Kohtla-Järve | MK | 23:½ | 27:½ | 25:½ | 8:1 | 17:½ | 26:1 | 4:½ | 21:½ | 5:½ | 19:½ | 6 | 5. |
25. | Georg Gromov | Tallinn | I | 26:0 | 9:1 | 24:½ | 12:½ | 15:0 | 20:½ | 28:½ | 22:½ | 6:½ | 23:½ | 4½ | 20. |
26. | Raimond Tamla | Paide | I | 25:1 | 5:0 | 28:½ | 27:½ | 23:1 | 24:0 | 12:½ | 8:0 | 9:1 | 11:0 | 4½ | 19. |
27. | Guido Mumm | Viljandi | MK | 28:½ | 24:½ | 23:½ | 26:½ | 1:1 | 7:½ | 2:0 | 15:½ | 10:0 | 20:0 | 4 | 23. |
28. | Viktor Nekrassov | Kohtla-Järve | I | 27:½ | 8:½ | 26:½ | 10:0 | 3:0 | 16:1 | 25:½ | 9:0 | 13:½ | 6:1 | 4½ | 21.–22. |
Peakohtunik oli Kaseväli.