Eesti meeste 60. meistrivõistlused vene kabes (2008): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja 2 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti meeste 60. meistrivõistlused vene kabes (2008)''' | '''Eesti meeste 60. meistrivõistlused vene kabes (2008)''' toimusid Sangastes 24.–27. aprillil 2008. | ||
Koht Võistleja Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Pt S-l | |||
--------------------------------------------------------------------------------------- | |||
1. [[Arvo Rist]] Hiiumaa KK 15/2 8/2 2/1 5/2 4/1 3/1 10/1 7/2 12 68 | |||
2. [[Ain Rool]] Järvamaa KK 12/2 6/2 1/1 4/1 3/1 7/1 9/2 5/1 11 71 | |||
3. [[Raivo Rist]] Hiiumaa KK 8/0 15/2 6/2 11/2 2/1 1/1 4/1 10/2 11 68 | |||
4. [[Andrus Tull]] Järvamaa KK 11/2 7/1 10/2 2/1 1/1 5/1 3/1 8/1 10 70 | |||
5. [[Arno Uutma]] SK Remii 9/2 10/1 7/2 1/0 6/1 4/1 12/2 2/1 10 69 | |||
6. [[Maldon Haljas]] Kunda 13/2 2/0 3/0 12/2 5/1 8/1 16/2 14/2 10 57 | |||
7. [[Algo Laidvee]] Tartumaa KK 14/2 4/1 5/0 9/2 10/1 2/1 11/2 1/0 9 68 | |||
8. [[Raimo Karjus]] Nõmme KK 3/2 1/0 11/0 14/1 13/2 6/1 15/2 4/1 9 61 | |||
9. [[Orme Kaul]] Rakvere 5/0 16/2 12/2 7/0 11/2 10/1 2/0 13/2 9 57 | |||
10. [[Enno Eerma]] Tartumaa KK 16/2 5/1 4/0 13/2 7/1 9/1 1/1 3/0 8 66 | |||
11. [[Vello Velbaum]] KK Tamka 4/0 14/2 8/2 3/0 9/0 15/2 7/0 16/2 8 57 | |||
12. [[Kaido Raidla]] Elva 2/0 13/2 9/0 6/0 16/2 14/2 5/0 15/0 6 54 | |||
13. [[Endel Niinepuu]] Valgamaa 6/0 12/0 15/2 10/0 8/0 16/2 14/1 9/0 5 51 | |||
14. [[Eljus Šipovski]] Lasnamäe MKK 7/0 11/0 16/1 8/1 15/2 12/0 13/1 6/0 5 51 | |||
15. [[Mihkel Tammeveski]] SK Remii 1/0 3/0 13/0 16/2 14/0 11/0 8/0 12/2 4 56 | |||
16. [[Artur Ööbik]] Rakvere 10/0 9/0 14/1 15/0 12/0 13/0 6/0 11/0 1 51 | |||
Peakohtunik: [[Villem Lüüs]] | Peakohtunik: [[Villem Lüüs]] | ||
27. rida: | 24. rida: | ||
1. voor 24-04-2008 | 1. voor 24-04-2008 | ||
Arno Uutma | Arno Uutma - Orme Kaul 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Raimo Karjus | Raimo Karjus - Raivo Rist 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Andrus Tull | Andrus Tull - Vello Velbaum 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Kaido Raidla | Kaido Raidla - Ain Rool 0-2 (0-2; 0-2) | ||
Arvo Rist | Arvo Rist - Mihkel Tammeveski 2-0 (2-0; 2-0) | ||
Artur Ööbik | Artur Ööbik - Enno Eerma 0-2 (0-2; 1-1) | ||
Algo Laidvee | Algo Laidvee - Eljus Šipovski 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Endel Niinepuu | Endel Niinepuu - Maldon Haljas 0-2 (0-2; 1-1) | ||
2. voor 24-04-2008 | 2. voor 24-04-2008 | ||
Enno Eerma | Enno Eerma - Arno Uutma 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Algo Laidvee | Algo Laidvee - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Ain Rool | Ain Rool - Maldon Haljas 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Raimo Karjus | Raimo Karjus - Arvo Rist 0-2 (1-1; 0-2) | ||
Raivo Rist | Raivo Rist - Mihkel Tammeveski 2-0 (2-0; 2-0) | ||
Orme Kaul | Orme Kaul - Artur Ööbik 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Vello Velbaum | Vello Velbaum - Eljus Šipovski 2-0 (2-0; 2-0) | ||
Endel Niinepuu | Endel Niinepuu - Kaido Raidla 0-2 (0-2; 0-2) | ||
3. voor 25-04-2008 | 3. voor 25-04-2008 | ||
Arvo Rist | Arvo Rist - Ain Rool 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Arno Uutma | Arno Uutma - Algo Laidvee 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Andrus Tull | Andrus Tull - Enno Eerma 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Vello Velbaum | Vello Velbaum - Raimo Karjus 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Maldon Haljas | Maldon Haljas - Raivo Rist 0-2 (0-2; 0-2) | ||
Kaido Raidla | Kaido Raidla - Orme Kaul 0-2 (0-2; 0-2) | ||
Mihkel Tammeveski | Mihkel Tammeveski - Endel Niinepuu 0-2 (0-2; 1-1) | ||
Eljus Šipovski | Eljus Šipovski - Artur Ööbik 1-1 (1-1; 1-1) | ||
4. voor 25-04-2008 | 4. voor 25-04-2008 | ||
Arno Uutma | Arno Uutma - Arvo Rist 0-2 (1-1; 0-2) | ||
Ain Rool | Ain Rool - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Orme Kaul | Orme Kaul - Algo Laidvee 0-2 (1-1; 0-2) | ||
Raivo Rist | Raivo Rist - Vello Velbaum 2-0 (2-0; 2-0) | ||
Enno Eerma | Enno Eerma - Endel Niinepuu 2-0 (2-0; 2-0) | ||
Eljus Šipovski | Eljus Šipovski - Raimo Karjus 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Maldon Haljas | Maldon Haljas - Kaido Raidla 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Artur Ööbik | Artur Ööbik - Mihkel Tammeveski 0-2 (0-2; 0-2) | ||
5. voor 26-04-2008 | 5. voor 26-04-2008 | ||
Andrus Tull | Andrus Tull - Arvo Rist 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Ain Rool | Ain Rool - Raivo Rist 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Maldon Haljas | Maldon Haljas - Arno Uutma 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Algo Laidvee | Algo Laidvee - Enno Eerma 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Vello Velbaum | Vello Velbaum - Orme Kaul 0-2 (0-2; 0-2) | ||
Raimo Karjus | Raimo Karjus - Endel Niinepuu 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Kaido Raidla | Kaido Raidla - Artur Ööbik 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Mihkel Tammeveski | Mihkel Tammeveski - Eljus Šipovski 0-2 (0-2; 0-2) | ||
6. voor 26-04-2008 | 6. voor 26-04-2008 | ||
Arvo Rist | Arvo Rist - Raivo Rist 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Arno Uutma | Arno Uutma - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Algo Laidvee | Algo Laidvee - Ain Rool 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Orme Kaul | Orme Kaul - Enno Eerma 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Maldon Haljas | Maldon Haljas - Raimo Karjus 1-1 (0-2; 2-0) | ||
Mihkel Tammeveski | Mihkel Tammeveski - Vello Velbaum 0-2 (0-2; 0-2) | ||
Eljus Šipovski | Eljus Šipovski - Kaido Raidla 0-2 (0-2; 1-1) | ||
Endel Niinepuu | Endel Niinepuu - Artur Ööbik 2-0 (1-1; 2-0) | ||
7. voor 27-04-2008 | 7. voor 27-04-2008 | ||
Enno Eerma | Enno Eerma - Arvo Rist 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Raivo Rist | Raivo Rist - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Ain Rool | Ain Rool - Orme Kaul 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Kaido Raidla | Kaido Raidla - Arno Uutma 0-2 (0-2; 1-1) | ||
Vello Velbaum | Vello Velbaum - Algo Laidvee 0-2 (1-1; 0-2) | ||
Artur Ööbik | Artur Ööbik - Maldon Haljas 0-2 (0-2; 0-2) | ||
Raimo Karjus | Raimo Karjus - Mihkel Tammeveski 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Eljus Šipovski | Eljus Šipovski - Endel Niinepuu 1-1 (1-1; 1-1) | ||
8. voor 27-04-2008 | 8. voor 27-04-2008 | ||
Arno Uutma | Arno Uutma - Ain Rool 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Arvo Rist | Arvo Rist - Algo Laidvee 2-0 (1-1; 2-0) | ||
Andrus Tull | Andrus Tull - Raimo Karjus 1-1 (1-1; 1-1) | ||
Raivo Rist | Raivo Rist - Enno Eerma 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Maldon Haljas | Maldon Haljas - Eljus Šipovski 2-0 (2-0; 1-1) | ||
Orme Kaul | Orme Kaul - Endel Niinepuu 2-0 (2-0; 2-0) | ||
Artur Ööbik | Artur Ööbik - Vello Velbaum 0-2 (0-2; 1-1) | ||
Mihkel Tammeveski | Mihkel Tammeveski - Kaido Raidla 2-0 (2-0; 2-0) | ||
[[Kategooria:2008]] | [[Kategooria:2008]] | ||
[[Kategooria:Eesti meeste meistrivõistlused vene kabes|60]] |
Viimane redaktsioon: 16. aprill 2019, kell 08:15
Eesti meeste 60. meistrivõistlused vene kabes (2008) toimusid Sangastes 24.–27. aprillil 2008.
Koht Võistleja Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Pt S-l --------------------------------------------------------------------------------------- 1. Arvo Rist Hiiumaa KK 15/2 8/2 2/1 5/2 4/1 3/1 10/1 7/2 12 68 2. Ain Rool Järvamaa KK 12/2 6/2 1/1 4/1 3/1 7/1 9/2 5/1 11 71 3. Raivo Rist Hiiumaa KK 8/0 15/2 6/2 11/2 2/1 1/1 4/1 10/2 11 68 4. Andrus Tull Järvamaa KK 11/2 7/1 10/2 2/1 1/1 5/1 3/1 8/1 10 70 5. Arno Uutma SK Remii 9/2 10/1 7/2 1/0 6/1 4/1 12/2 2/1 10 69 6. Maldon Haljas Kunda 13/2 2/0 3/0 12/2 5/1 8/1 16/2 14/2 10 57 7. Algo Laidvee Tartumaa KK 14/2 4/1 5/0 9/2 10/1 2/1 11/2 1/0 9 68 8. Raimo Karjus Nõmme KK 3/2 1/0 11/0 14/1 13/2 6/1 15/2 4/1 9 61 9. Orme Kaul Rakvere 5/0 16/2 12/2 7/0 11/2 10/1 2/0 13/2 9 57 10. Enno Eerma Tartumaa KK 16/2 5/1 4/0 13/2 7/1 9/1 1/1 3/0 8 66 11. Vello Velbaum KK Tamka 4/0 14/2 8/2 3/0 9/0 15/2 7/0 16/2 8 57 12. Kaido Raidla Elva 2/0 13/2 9/0 6/0 16/2 14/2 5/0 15/0 6 54 13. Endel Niinepuu Valgamaa 6/0 12/0 15/2 10/0 8/0 16/2 14/1 9/0 5 51 14. Eljus Šipovski Lasnamäe MKK 7/0 11/0 16/1 8/1 15/2 12/0 13/1 6/0 5 51 15. Mihkel Tammeveski SK Remii 1/0 3/0 13/0 16/2 14/0 11/0 8/0 12/2 4 56 16. Artur Ööbik Rakvere 10/0 9/0 14/1 15/0 12/0 13/0 6/0 11/0 1 51
Peakohtunik: Villem Lüüs
1. voor 24-04-2008 Arno Uutma - Orme Kaul 2-0 (2-0; 1-1) Raimo Karjus - Raivo Rist 2-0 (2-0; 1-1) Andrus Tull - Vello Velbaum 2-0 (1-1; 2-0) Kaido Raidla - Ain Rool 0-2 (0-2; 0-2) Arvo Rist - Mihkel Tammeveski 2-0 (2-0; 2-0) Artur Ööbik - Enno Eerma 0-2 (0-2; 1-1) Algo Laidvee - Eljus Šipovski 2-0 (1-1; 2-0) Endel Niinepuu - Maldon Haljas 0-2 (0-2; 1-1) 2. voor 24-04-2008 Enno Eerma - Arno Uutma 1-1 (1-1; 1-1) Algo Laidvee - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) Ain Rool - Maldon Haljas 2-0 (2-0; 1-1) Raimo Karjus - Arvo Rist 0-2 (1-1; 0-2) Raivo Rist - Mihkel Tammeveski 2-0 (2-0; 2-0) Orme Kaul - Artur Ööbik 2-0 (2-0; 1-1) Vello Velbaum - Eljus Šipovski 2-0 (2-0; 2-0) Endel Niinepuu - Kaido Raidla 0-2 (0-2; 0-2) 3. voor 25-04-2008 Arvo Rist - Ain Rool 1-1 (1-1; 1-1) Arno Uutma - Algo Laidvee 2-0 (2-0; 1-1) Andrus Tull - Enno Eerma 2-0 (2-0; 1-1) Vello Velbaum - Raimo Karjus 2-0 (1-1; 2-0) Maldon Haljas - Raivo Rist 0-2 (0-2; 0-2) Kaido Raidla - Orme Kaul 0-2 (0-2; 0-2) Mihkel Tammeveski - Endel Niinepuu 0-2 (0-2; 1-1) Eljus Šipovski - Artur Ööbik 1-1 (1-1; 1-1) 4. voor 25-04-2008 Arno Uutma - Arvo Rist 0-2 (1-1; 0-2) Ain Rool - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) Orme Kaul - Algo Laidvee 0-2 (1-1; 0-2) Raivo Rist - Vello Velbaum 2-0 (2-0; 2-0) Enno Eerma - Endel Niinepuu 2-0 (2-0; 2-0) Eljus Šipovski - Raimo Karjus 1-1 (1-1; 1-1) Maldon Haljas - Kaido Raidla 2-0 (1-1; 2-0) Artur Ööbik - Mihkel Tammeveski 0-2 (0-2; 0-2) 5. voor 26-04-2008 Andrus Tull - Arvo Rist 1-1 (1-1; 1-1) Ain Rool - Raivo Rist 1-1 (1-1; 1-1) Maldon Haljas - Arno Uutma 1-1 (1-1; 1-1) Algo Laidvee - Enno Eerma 1-1 (1-1; 1-1) Vello Velbaum - Orme Kaul 0-2 (0-2; 0-2) Raimo Karjus - Endel Niinepuu 2-0 (1-1; 2-0) Kaido Raidla - Artur Ööbik 2-0 (1-1; 2-0) Mihkel Tammeveski - Eljus Šipovski 0-2 (0-2; 0-2) 6. voor 26-04-2008 Arvo Rist - Raivo Rist 1-1 (1-1; 1-1) Arno Uutma - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) Algo Laidvee - Ain Rool 1-1 (1-1; 1-1) Orme Kaul - Enno Eerma 1-1 (1-1; 1-1) Maldon Haljas - Raimo Karjus 1-1 (0-2; 2-0) Mihkel Tammeveski - Vello Velbaum 0-2 (0-2; 0-2) Eljus Šipovski - Kaido Raidla 0-2 (0-2; 1-1) Endel Niinepuu - Artur Ööbik 2-0 (1-1; 2-0) 7. voor 27-04-2008 Enno Eerma - Arvo Rist 1-1 (1-1; 1-1) Raivo Rist - Andrus Tull 1-1 (1-1; 1-1) Ain Rool - Orme Kaul 2-0 (2-0; 1-1) Kaido Raidla - Arno Uutma 0-2 (0-2; 1-1) Vello Velbaum - Algo Laidvee 0-2 (1-1; 0-2) Artur Ööbik - Maldon Haljas 0-2 (0-2; 0-2) Raimo Karjus - Mihkel Tammeveski 2-0 (1-1; 2-0) Eljus Šipovski - Endel Niinepuu 1-1 (1-1; 1-1) 8. voor 27-04-2008 Arno Uutma - Ain Rool 1-1 (1-1; 1-1) Arvo Rist - Algo Laidvee 2-0 (1-1; 2-0) Andrus Tull - Raimo Karjus 1-1 (1-1; 1-1) Raivo Rist - Enno Eerma 2-0 (2-0; 1-1) Maldon Haljas - Eljus Šipovski 2-0 (2-0; 1-1) Orme Kaul - Endel Niinepuu 2-0 (2-0; 2-0) Artur Ööbik - Vello Velbaum 0-2 (0-2; 1-1) Mihkel Tammeveski - Kaido Raidla 2-0 (2-0; 2-0)