Eesti meeste 62. meistrivõistlused vene kabes (2010): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
Resümee puudub |
||
46. rida: | 46. rida: | ||
Kohtunik: [[Lembit Vahesaar]] | Kohtunik: [[Lembit Vahesaar]] | ||
== Järelmatš == | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! koht !! nimi !! width=20 |1 !! width=20 | 2 !! punkte | |||
|- | |||
| 1. || style="text-align:left;"| [[Arno Uutma]] || 2 || 1 || '''3''' | |||
|- | |||
| 2. || style="text-align:left;"| [[Raivo Rist]] || 0 || 1 || '''1''' | |||
|} | |||
[[Kategooria:2010]] | [[Kategooria:2010]] | ||
[[Kategooria:Eesti meeste meistrivõistlused vene kabes|2010]] | [[Kategooria:Eesti meeste meistrivõistlused vene kabes|2010]] |
Redaktsioon: 7. mai 2010, kell 15:28
Eesti meeste 62. meistrivõistlused vene kabes (2010)
Jõgeval, 22.–25. aprill 2010
Koht | Nimi | Reiting | Klubi | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.–2. | Raivo Rist | 2487 | Hiiumaa Kabeklubi | 12 | 15:2 | 2:0 | 9:2 | 5:1 | 11:2 | 3:2 | 6:2 | 4:1 |
1.–2. | Arno Uutma | 2602 | SK Remii | 12 | 7:2 | 1:2 | 5:1 | 3:1 | 6:2 | 4:1 | 10:1 | 11:2 |
3. | Ain Rool | 2481 | Järvamaa Kabeklubi | 11 | 16:2 | 5:1 | 12:2 | 2:1 | 4:1 | 1:0 | 8:2 | 10:2 |
4. | Arvo Rist | 2492 | Hiiumaa Kabeklubi | 11 | 17:2 | 10:1 | 11:2 | 6:1 | 3:1 | 2:1 | 7:2 | 1:1 |
5. | Andrus Tull | 2542 | Järvamaa Kabeklubi | 10 | 9:2 | 3:1 | 2:1 | 1:1 | 10:1 | 6:0 | 13:2 | 12:2 |
6. | Hendrik Tamm | 2102 | Pärnumaa SL/Sindi SK Kalju | 9 | 8:1 | 14:2 | 10:2 | 4:1 | 2:0 | 5:2 | 1:0 | 9:1 |
7. | Orme Kaul | 2335 | 9 | 2:0 | 11:0 | 18:2 | 16:1 | 14:2 | 12:2 | 4:0 | 15:2 | |
8. | Algo Laidvee | 2404 | Tartumaa Kabeklubi | 9 | 6:1 | 12:1 | 15:2 | 11:0 | 13:2 | 10:1 | 3:0 | 16:2 |
9. | Kaarel Koitla | 2289 | Pärnumaa Spordiliit | 9 | 5:0 | 16:2 | 1:0 | 10:0 | 17:2 | 13:2 | 18:2 | 6:1 |
10. | Enno Eerma | 2420 | Tartumaa Kabeklubi | 8 | 13:2 | 4:1 | 6:0 | 9:2 | 5:1 | 8:1 | 2:1 | 3:0 |
11. | Uno Plakk | 2417 | Jõgeva Kabeklubi | 8 | 14:1 | 7:2 | 4:0 | 8:2 | 1:0 | 15:1 | 17:2 | 2:0 |
12. | Maldon Haljas | 2370 | 8 | 18:2 | 8:1 | 3:0 | 13:1 | 15:2 | 7:0 | 14:2 | 5:0 | |
13. | Arvi Tamm | 2172 | Pärnumaa SL / Sindi SK Kalju | 6 | 10:0 | 17:1 | 14:2 | 12:1 | 8:0 | 9:0 | 5:0 | 18:2 |
14. | Mihkel-Kalju Tammeveski | 2129 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6 | 11:1 | 6:0 | 13:0 | 18:2 | 7:0 | 16:1 | 12:0 | 17:2 |
15. | Jaan Peets | 2250 | Jõgeva Kabeklubi | 5 | 1:0 | 18:2 | 8:0 | 17:2 | 12:0 | 11:1 | 16:0 | 7:0 |
16. | Raimo Karjus | 2228 | Nõmme Kabeklubi | 5 | 3:0 | 9:0 | 17:1 | 7:1 | 18:0 | 14:1 | 15:2 | 8:0 |
17. | Rein Orav | 2250 | Jõgeva Kabeklubi | 3 | 4:0 | 13:1 | 16:1 | 15:0 | 9:0 | 18:1 | 11:0 | 14:0 |
18. | Pjotr Rättel | 1984 | Pärnumaa SL | 3 | 12:0 | 15:0 | 7:0 | 14:0 | 16:2 | 17:1 | 9:0 | 13:0 |
Peakohtunik: Ülar Poom
Kohtunik: Lembit Vahesaar
Järelmatš
koht | nimi | 1 | 2 | punkte |
---|---|---|---|---|
1. | Arno Uutma | 2 | 1 | 3 |
2. | Raivo Rist | 0 | 1 | 1 |