Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - poisid: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 2 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti meistrivõistlused | '''Eesti pisikadettide 2006. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes poistele''' toimusid [[Tallinna Malemaja]]s 15. jaanuaril 2006. | ||
[[Tallinna Malemaja]] | |||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Koht | !Koht !! Võistleja !! Kuuluvus !!1!!2!!3!!4!!5!!6!!7!!Punkte | ||
!Võistleja | |||
!Kuuluvus | |||
!1 | |||
!2 | |||
!3 | |||
!4 | |||
!5 | |||
!6 | |||
!7 | |||
!Punkte | |||
|- | |- | ||
|1 ||[[Kristjan Jürgenson]]|| [[Nõmme Kabeklubi]] ||18:2||13:2|| 7:2|| 4:2|| 5:1|| 3:2|| 2:2||'''13''' | |1.||[[Kristjan Jürgenson]]|| [[Nõmme Kabeklubi]] ||18:2||13:2|| 7:2|| 4:2|| 5:1|| 3:2|| 2:2||'''13''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Uku Eelmäe]]|| Nõmme Kabeklubi | |2.||[[Uku Eelmäe]]|| Nõmme Kabeklubi || 3:2|| 7:0||10:2|| 6:2|| 8:2|| 5:2|| 1:0||'''10''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Marko Nõmm]] || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] | |3.||[[Marko Nõmm]] || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] || 2:0||17:2||18:2||13:2|| 4:2|| 1:0|| 8:2||'''10''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Martin Jantson]] || Nõmme Kabeklubi ||15:2|| 6:2|| 8:2|| 1:0|| 3:0||11:2|| 5:1||'''9''' | |4.||[[Martin Jantson]] || Nõmme Kabeklubi ||15:2|| 6:2|| 8:2|| 1:0|| 3:0||11:2|| 5:1||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||Sten Sinisalu || Nõmme Kabeklubi | |5.||[[Sten Sinisalu]]|| Nõmme Kabeklubi ||12:1|| 9:2||16:2|| 7:2|| 1:1|| 2:0|| 4:1||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||Kevin Edward Palover|| Nõmme Kabeklubi | |6.||[[Kevin Edward Palover]]|| Nõmme Kabeklubi ||17:2|| 4:0||19:2|| 2:0||11:1||13:2|| 9:2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|7 ||Kristofer Tali || Nõmme Kabeklubi ||11:2|| 2:2|| 1:0|| 5:0||14:2|| 9:0||15:2||'''8''' | |7.||[[Kristofer Tali]]|| Nõmme Kabeklubi ||11:2|| 2:2|| 1:0|| 5:0||14:2|| 9:0||15:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|8 ||Marek Jaanimäe || Nõmme Kabeklubi ||14:2||19:2|| 4:0|| 9:2|| 2:0||15:2|| 3:0||'''8''' | |8.||[[Marek Jaanimäe]]|| Nõmme Kabeklubi ||14:2||19:2|| 4:0|| 9:2|| 2:0||15:2|| 3:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||Tanel Takkis || Nõmme Kabeklubi ||10:2|| 5:0||14:2|| 8:0||12:2|| 7:2|| 6:0||'''8''' | |9.||[[Tanel Takkis]]|| Nõmme Kabeklubi ||10:2|| 5:0||14:2|| 8:0||12:2|| 7:2|| 6:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|10||Remy Niineorg || Nõmme Kabeklubi || 9:0|| 0:2|| 2:0||11:0||16:2||17:2||14:2||'''8''' | |10.||[[Remy Niineorg]]|| Nõmme Kabeklubi || 9:0|| 0:2|| 2:0||11:0||16:2||17:2||14:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|11||Kert Väljak || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 7:0||12:0||17:2||10:2|| 6:1|| 4:0||18:2||'''7''' | |11.||[[Kert Väljak]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi || 7:0||12:0||17:2||10:2|| 6:1|| 4:0||18:2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|12||Rene Rehe || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 5:1||11:2||13:0||14:0|| 9:0||19:2||17:2||'''7''' | |12.||[[Rene Rehe]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi || 5:1||11:2||13:0||14:0|| 9:0||19:2||17:2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|13||Markus Ants Tismus || Nõmme Kabeklubi ||16:2|| 1:0||12:2|| 3:0||15:0|| 6:0|| 0:2||'''6''' | |13.||[[Markus Ants Tismus]]|| Nõmme Kabeklubi ||16:2|| 1:0||12:2|| 3:0||15:0|| 6:0|| 0:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|14||Robert Kirillov || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 8:0||15:2|| 9:0||12:2|| 7:0||18:2||10:0||'''6''' | |14.||[[Robert Kirillov]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi || 8:0||15:2|| 9:0||12:2|| 7:0||18:2||10:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|15||German Berg || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 4:0||14:0|| 0:2||16:2||13:2|| 8:0|| 7:0||'''6''' | |15.||[[German Berg]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi || 4:0||14:0|| 0:2||16:2||13:2|| 8:0|| 7:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|16||Richard Orutar || | |16.||[[Richard Orutar]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi ||13:0||18:2|| 5:0||15:0||10:0|| 0:2||19:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|17||Rasmus Pikkel || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 6:0|| 3:0||11:0||19:2|| 0:2||10:0||12:0||'''4''' | |17.||[[Rasmus Pikkel]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi || 6:0|| 3:0||11:0||19:2|| 0:2||10:0||12:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|18||Joel Markus Terras || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 1:0||16:0|| 3:0|| 0:2||19:1||14:0||11:0||'''3''' | |18.||[[Joel Markus Terras]]|| Lasnamäe Male-Kabeklubi || 1:0||16:0|| 3:0|| 0:2||19:1||14:0||11:0||'''3''' | ||
|- | |- | ||
|19||Andreas Jürgenson || Nõmme Kabeklubi || 0:2|| 8:0|| 6:0||17:0||18:1||12:0||16:0||'''3''' | |19.||[[Andreas Jürgenson]]|| Nõmme Kabeklubi || 0:2|| 8:0|| 6:0||17:0||18:1||12:0||16:0||'''3''' | ||
|} | |} | ||
{{pisikadetid}} | |||
[[Kategooria:Eesti pisikadettide meistrivõistlused rahvusvahelises kabes poistele|2006]] | |||
[[Kategooria:2006]] |
Viimane redaktsioon: 8. november 2014, kell 18:27
Eesti pisikadettide 2006. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes poistele toimusid Tallinna Malemajas 15. jaanuaril 2006.
Koht | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kristjan Jürgenson | Nõmme Kabeklubi | 18:2 | 13:2 | 7:2 | 4:2 | 5:1 | 3:2 | 2:2 | 13 |
2. | Uku Eelmäe | Nõmme Kabeklubi | 3:2 | 7:0 | 10:2 | 6:2 | 8:2 | 5:2 | 1:0 | 10 |
3. | Marko Nõmm | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 2:0 | 17:2 | 18:2 | 13:2 | 4:2 | 1:0 | 8:2 | 10 |
4. | Martin Jantson | Nõmme Kabeklubi | 15:2 | 6:2 | 8:2 | 1:0 | 3:0 | 11:2 | 5:1 | 9 |
5. | Sten Sinisalu | Nõmme Kabeklubi | 12:1 | 9:2 | 16:2 | 7:2 | 1:1 | 2:0 | 4:1 | 9 |
6. | Kevin Edward Palover | Nõmme Kabeklubi | 17:2 | 4:0 | 19:2 | 2:0 | 11:1 | 13:2 | 9:2 | 9 |
7. | Kristofer Tali | Nõmme Kabeklubi | 11:2 | 2:2 | 1:0 | 5:0 | 14:2 | 9:0 | 15:2 | 8 |
8. | Marek Jaanimäe | Nõmme Kabeklubi | 14:2 | 19:2 | 4:0 | 9:2 | 2:0 | 15:2 | 3:0 | 8 |
9. | Tanel Takkis | Nõmme Kabeklubi | 10:2 | 5:0 | 14:2 | 8:0 | 12:2 | 7:2 | 6:0 | 8 |
10. | Remy Niineorg | Nõmme Kabeklubi | 9:0 | 0:2 | 2:0 | 11:0 | 16:2 | 17:2 | 14:2 | 8 |
11. | Kert Väljak | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 7:0 | 12:0 | 17:2 | 10:2 | 6:1 | 4:0 | 18:2 | 7 |
12. | Rene Rehe | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 5:1 | 11:2 | 13:0 | 14:0 | 9:0 | 19:2 | 17:2 | 7 |
13. | Markus Ants Tismus | Nõmme Kabeklubi | 16:2 | 1:0 | 12:2 | 3:0 | 15:0 | 6:0 | 0:2 | 6 |
14. | Robert Kirillov | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 8:0 | 15:2 | 9:0 | 12:2 | 7:0 | 18:2 | 10:0 | 6 |
15. | German Berg | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 4:0 | 14:0 | 0:2 | 16:2 | 13:2 | 8:0 | 7:0 | 6 |
16. | Richard Orutar | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 13:0 | 18:2 | 5:0 | 15:0 | 10:0 | 0:2 | 19:2 | 6 |
17. | Rasmus Pikkel | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6:0 | 3:0 | 11:0 | 19:2 | 0:2 | 10:0 | 12:0 | 4 |
18. | Joel Markus Terras | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 1:0 | 16:0 | 3:0 | 0:2 | 19:1 | 14:0 | 11:0 | 3 |
19. | Andreas Jürgenson | Nõmme Kabeklubi | 0:2 | 8:0 | 6:0 | 17:0 | 18:1 | 12:0 | 16:0 | 3 |