Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Neiud)
(Noormehed)
Rida 10: Rida 10:
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
|-
 
|-
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||*||.||.||.||.||.||.||1|| ''' ''' ||
+
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||*||2||.||.||.||.||.||1|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||.||*||.||.||.||.||0||.|| ''' ''' ||
+
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||0||*||.||.||.||.||0||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||.||.||*||.||.||2||.||.|| ''' ''' ||
+
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||.||.||*||.||.||2||1||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||.||.||.||*||0||.||.||.|| ''' ''' ||
+
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||.||.||.||*||0||2||.||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
 
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||.||.||.||2||*||.||.||.|| ''' ''' ||
 
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||.||.||.||2||*||.||.||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||.||.||0||.||.||*||.||.|| ''' ''' ||
+
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||.||.||0||0||.||*||.||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||.||2||.||.||.||.||*||.|| ''' ''' ||
+
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||.||2||1||.||.||.||*||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
 
| 8 || [[Janek Jaanimäe]]      ||1||.||.||.||.||.||.||*|| ''' ''' ||
 
| 8 || [[Janek Jaanimäe]]      ||1||.||.||.||.||.||.||*|| ''' ''' ||

Redaktsioon: 19. märts 2013, kell 15:06

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva * 2 . . . . . 1
2 Kristofer Diligentov 0 * . . . . 0 .
3 Karl Jaagup Kask . . * . . 2 1 .
4 Karl Richard Esvald . . . * 0 2 . .
5 Andreas Jürgenson . . . 2 * . . .
6 Kris Taimre . . 0 0 . * . .
7 Hendrik Tamm . 2 1 . . . * .
8 Janek Jaanimäe 1 . . . . . . *

Neiud

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna * . . . . . . 0
2 Janet Tamm . * . . . . 1 .
3 Anett Moor . . * . . 0 . .
4 Karoliina Emilie Mättik . . . * 0 . . .
5 Joanna Sild . . . 2 * . . 1
6 Britta-Elisabeth Koorem . . 2 . . * . .
7 Anneli Trees . 1 . . . . * .
8 Maria Jõesoo 2 . . . 1 . . *

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Personaalsed tööriistad