Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Noormehed)
(Noormehed)
Rida 10: Rida 10:
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
|-
 
|-
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||*||2||2||2||2||.||.||1|| ''' ''' ||
+
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||*||2||2||2||2||2||.||1|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||0||*||0||0||.||.||0||0|| ''' ''' ||
+
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||0||*||0||0||0||.||0||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||0||2||*||.||.||2||1||0|| ''' ''' ||
+
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||0||2||*||2||.||2||1||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||0||2||.||*||0||2||0||.|| ''' ''' ||
+
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||0||2||0||*||0||2||0||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||0||.||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' ||
+
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||0||2||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||.||.||0||0||0||*||0||0|| ''' ''' ||
+
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||0||.||0||0||0||*||0||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
 
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||.||2||1||2||2||2||*||.|| ''' ''' ||
 
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||.||2||1||2||2||2||*||.|| ''' ''' ||

Redaktsioon: 21. märts 2013, kell 14:11

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva * 2 2 2 2 2 . 1
2 Kristofer Diligentov 0 * 0 0 0 . 0 0
3 Karl Jaagup Kask 0 2 * 2 . 2 1 0
4 Karl Richard Esvald 0 2 0 * 0 2 0 .
5 Andreas Jürgenson 0 2 . 2 * 2 0 2
6 Kris Taimre 0 . 0 0 0 * 0 0
7 Hendrik Tamm . 2 1 2 2 2 * .
8 Janek Jaanimäe 1 2 2 . 0 2 . *

Neiud

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna * 0 2 2 0 . . 0
2 Janet Tamm 2 * 2 2 . . 1 2
3 Anett Moor 0 0 * . . 0 0 0
4 Karoliina Emilie Mättik 0 0 . * 0 0 0 .
5 Joanna Sild 2 . . 2 * 2 1 1
6 Britta-Elisabeth Koorem . . 2 2 0 * 0 0
7 Anneli Trees . 1 2 2 1 2 * .
8 Maria Jõesoo 2 0 2 . 1 2 . *

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Personaalsed tööriistad