Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Noormehed)
(Neiud)
Rida 31: Rida 31:
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
|-
 
|-
| 1 || [[Rebeca Riisna]]          ||*||0||2||2||0||.||.||0|| ''' ''' ||
+
| 1 || [[Rebeca Riisna]]          ||*||0||2||2||0||0||.||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
 
| 2 || [[Janet Tamm]]              ||2||*||2||2||.||.||1||2|| ''' ''' ||
 
| 2 || [[Janet Tamm]]              ||2||*||2||2||.||.||1||2|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 3 || [[Anett Moor]]              ||0||0||*||.||.||0||0||0|| ''' ''' ||
+
| 3 || [[Anett Moor]]              ||0||0||*||1||.||0||0||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 4 || [[Karoliina Emilie Mättik]] ||0||0||.||*||0||0||0||.|| ''' ''' ||
+
| 4 || [[Karoliina Emilie Mättik]] ||0||0||1||*||0||0||0||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
 
| 5 || [[Joanna Sild]]            ||2||.||.||2||*||2||1||1|| ''' ''' ||
 
| 5 || [[Joanna Sild]]            ||2||.||.||2||*||2||1||1|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||.||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' ||
+
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 7 || [[Anneli Trees]]            ||.||1||2||2||1||2||*||.|| ''' ''' ||
+
| 7 || [[Anneli Trees]]            ||.||1||2||2||1||2||*||2|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 8 || [[Maria Jõesoo]]            ||2||0||2||.||1||2||.||*|| ''' ''' ||
+
| 8 || [[Maria Jõesoo]]            ||2||0||2||.||1||2||0||*|| ''' ''' ||
 
|}
 
|}
  

Redaktsioon: 21. märts 2013, kell 14:12

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva * 2 2 2 2 2 . 1
2 Kristofer Diligentov 0 * 0 0 0 . 0 0
3 Karl Jaagup Kask 0 2 * 2 . 2 1 0
4 Karl Richard Esvald 0 2 0 * 0 2 0 .
5 Andreas Jürgenson 0 2 . 2 * 2 0 2
6 Kris Taimre 0 . 0 0 0 * 0 0
7 Hendrik Tamm . 2 1 2 2 2 * .
8 Janek Jaanimäe 1 2 2 . 0 2 . *

Neiud

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna * 0 2 2 0 0 . 0
2 Janet Tamm 2 * 2 2 . . 1 2
3 Anett Moor 0 0 * 1 . 0 0 0
4 Karoliina Emilie Mättik 0 0 1 * 0 0 0 .
5 Joanna Sild 2 . . 2 * 2 1 1
6 Britta-Elisabeth Koorem 2 . 2 2 0 * 0 0
7 Anneli Trees . 1 2 2 1 2 * 2
8 Maria Jõesoo 2 0 2 . 1 2 0 *

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Personaalsed tööriistad