Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Noormehed)
(Neiud)
Rida 31: Rida 31:
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
|-
 
|-
| 1 || [[Rebeca Riisna]]          ||Lasnamäe MKK ||*||0||2||2||0||0||.||0|| ''' ''' ||
+
| 1 || [[Rebeca Riisna]]          ||Lasnamäe MKK ||*||0||2||2||0||0||0||0|| '''4''' || '''6.'''
 
|-
 
|-
 
| 2 || [[Janet Tamm]]              ||Pärnumaa SL  ||2||*||2||2||1||.||1||2|| ''' ''' ||
 
| 2 || [[Janet Tamm]]              ||Pärnumaa SL  ||2||*||2||2||1||.||1||2|| ''' ''' ||
Rida 41: Rida 41:
 
| 5 || [[Joanna Sild]]            ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||*||2||1||1|| '''11''' ||  
 
| 5 || [[Joanna Sild]]            ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||*||2||1||1|| '''11''' ||  
 
|-
 
|-
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||Lasnamäe MKK ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' ||
+
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||Lasnamäe MKK ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' || '''5.'''
 
|-
 
|-
| 7 || [[Anneli Trees]]            ||Lasnamäe MKK ||.||1||2||2||1||2||*||2|| ''' ''' ||
+
| 7 || [[Anneli Trees]]            ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||1||2||*||2|| '''12''' ||
 
|-
 
|-
| 8 || [[Maria Jõesoo]]            ||Nõmme KK    ||2||0||2||2||1||2||0||*|| '''9''' ||
+
| 8 || [[Maria Jõesoo]]            ||Nõmme KK    ||2||0||2||2||1||2||0||*|| '''9''' || '''4.'''
 
|}
 
|}
  

Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 10:08

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva Lasnamäe MKK * 2 2 2 2 2 . 1
2 Kristofer Diligentov Nõmme KK 0 * 0 0 0 1 0 0 1 7.–8.
3 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 0 2 * 2 . 2 1 0
4 Karl Richard Esvald Nõmme KK 0 2 0 * 0 2 0 0 4 6.
5 Andreas Jürgenson Nõmme KK 0 2 . 2 * 2 0 2
6 Kris Taimre Nõmme KK 0 1 0 0 0 * 0 0 1 7.–8.
7 Hendrik Tamm Pärnumaa SL . 2 1 2 2 2 * 2
8 Janek Jaanimäe Nõmme KK 1 2 2 2 0 2 0 * 9

Neiud

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK * 0 2 2 0 0 0 0 4 6.
2 Janet Tamm Pärnumaa SL 2 * 2 2 1 . 1 2
3 Anett Moor Nõmme KK 0 0 * 1 0 0 0 0 1 7.–8.
4 Karoliina Emilie Mättik Nõmme KK 0 0 1 * 0 0 0 0 1 7.–8.
5 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 1 2 2 * 2 1 1 11
6 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 2 . 2 2 0 * 0 0 5.
7 Anneli Trees Lasnamäe MKK 2 1 2 2 1 2 * 2 12
8 Maria Jõesoo Nõmme KK 2 0 2 2 1 2 0 * 9 4.

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Vaata ka

Personaalsed tööriistad