Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Neiud)
(Noormehed)
Rida 14: Rida 14:
 
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK    ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
 
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK    ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
 
|-
 
|-
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||Nõmme KK    ||0||2||*||2||.||2||1||0|| ''' ''' ||
+
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||Nõmme KK    ||0||2||*||2||2||2||1||0|| '''9''' ||
 
|-
 
|-
 
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||Nõmme KK    ||0||2||0||*||0||2||0||0|| '''4''' || '''6.'''
 
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||Nõmme KK    ||0||2||0||*||0||2||0||0|| '''4''' || '''6.'''
 
|-
 
|-
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||Nõmme KK    ||0||2||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' ||
+
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||Nõmme KK    ||0||2||0||2||*||2||0||2|| '''8''' || '''5.'''
 
|-
 
|-
 
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||Nõmme KK    ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
 
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||Nõmme KK    ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''

Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 10:23

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva Lasnamäe MKK * 2 2 2 2 2 . 1
2 Kristofer Diligentov Nõmme KK 0 * 0 0 0 1 0 0 1 7.–8.
3 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 0 2 * 2 2 2 1 0 9
4 Karl Richard Esvald Nõmme KK 0 2 0 * 0 2 0 0 4 6.
5 Andreas Jürgenson Nõmme KK 0 2 0 2 * 2 0 2 8 5.
6 Kris Taimre Nõmme KK 0 1 0 0 0 * 0 0 1 7.–8.
7 Hendrik Tamm Pärnumaa SL . 2 1 2 2 2 * 2
8 Janek Jaanimäe Nõmme KK 1 2 2 2 0 2 0 * 9

Neiud

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK * 0 2 2 0 0 0 0 4 6.
2 Janet Tamm Pärnumaa SL 2 * 2 2 1 . 1 2
3 Anett Moor Nõmme KK 0 0 * 1 0 0 0 0 1 7.–8.
4 Karoliina Emilie Mättik Nõmme KK 0 0 1 * 0 0 0 0 1 7.–8.
5 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 1 2 2 * 2 1 1 11
6 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 2 . 2 2 0 * 0 0 5.
7 Anneli Trees Lasnamäe MKK 2 1 2 2 1 2 * 2 12
8 Maria Jõesoo Nõmme KK 2 0 2 2 1 2 0 * 9 4.

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Vaata ka

Personaalsed tööriistad