Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Neiud)
(Noormehed)
Rida 10: Rida 10:
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
|-
 
|-
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||Lasnamäe MKK||*||2||2||2||2||2||.||1|| ''' ''' ||
+
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||Lasnamäe MKK||*||2||2||2||2||2||0||1|| '''11''' || '''2.'''
 
|-
 
|-
 
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK    ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
 
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK    ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
Rida 22: Rida 22:
 
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||Nõmme KK    ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
 
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||Nõmme KK    ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.'''
 
|-
 
|-
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||Pärnumaa SL ||.||2||1||2||2||2||*||2|| ''' ''' ||
+
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||Pärnumaa SL ||2||2||1||2||2||2||*||2|| '''13''' || '''1.'''
 
|-
 
|-
 
| 8 || [[Janek Jaanimäe]]      ||Nõmme KK    ||1||2||2||2||0||2||0||*|| '''9''' || '''3.'''
 
| 8 || [[Janek Jaanimäe]]      ||Nõmme KK    ||1||2||2||2||0||2||0||*|| '''9''' || '''3.'''

Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 12:56

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva Lasnamäe MKK * 2 2 2 2 2 0 1 11 2.
2 Kristofer Diligentov Nõmme KK 0 * 0 0 0 1 0 0 1 7.–8.
3 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 0 2 * 2 2 2 1 0 9 4.
4 Karl Richard Esvald Nõmme KK 0 2 0 * 0 2 0 0 4 6.
5 Andreas Jürgenson Nõmme KK 0 2 0 2 * 2 0 2 8 5.
6 Kris Taimre Nõmme KK 0 1 0 0 0 * 0 0 1 7.–8.
7 Hendrik Tamm Pärnumaa SL 2 2 1 2 2 2 * 2 13 1.
8 Janek Jaanimäe Nõmme KK 1 2 2 2 0 2 0 * 9 3.

Neiud

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK * 0 2 2 0 0 0 0 4 6.
2 Janet Tamm Pärnumaa SL 2 * 2 2 1 2 1 2 12 1.–2.
3 Anett Moor Nõmme KK 0 0 * 1 0 0 0 0 1 7.–8.
4 Karoliina Emilie Mättik Nõmme KK 0 0 1 * 0 0 0 0 1 7.–8.
5 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 1 2 2 * 2 1 1 11 3.
6 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 2 0 2 2 0 * 0 0 6 5.
7 Anneli Trees Lasnamäe MKK 2 1 2 2 1 2 * 2 12 1.–2.
8 Maria Jõesoo Nõmme KK 2 0 2 2 1 2 0 * 9 4.

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Meitsri selgitab järelmatš.

Vaata ka

Personaalsed tööriistad