Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(→Neiud) |
||
(ei näidata sama kasutaja 37 vahepealset redaktsiooni) | |||
3. rida: | 3. rida: | ||
'''FINAALTURNIIRID''' | '''FINAALTURNIIRID''' | ||
Tallinn, 19.–22. | Tallinn, 19.–22. märts 2013 | ||
== Noormehed == | == Noormehed == | ||
[[File:Noormehed2013.jpg|thumb|Esikolmik]] | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[Andreas Tulva]] ||*|| | | 1 || [[Andreas Tulva]] ||Lasnamäe MKK||*||2||2||2||2||2||0||1|| '''11''' || '''2.''' | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] || | | 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK ||0||*||0||0||0||1||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]] || | | 3 || [[Karl Jaagup Kask]] ||Nõmme KK ||0||2||*||2||2||2||1||0|| '''9''' || '''4.''' | ||
|- | |- | ||
| 4 || [[Karl Richard Esvald]] || | | 4 || [[Karl Richard Esvald]] ||Nõmme KK ||0||2||0||*||0||2||0||0|| '''4''' || '''6.''' | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[Andreas Jürgenson]] || | | 5 || [[Andreas Jürgenson]] ||Nõmme KK ||0||2||0||2||*||2||0||2|| '''8''' || '''5.''' | ||
|- | |- | ||
| 6 || [[Kris Taimre]] || | | 6 || [[Kris Taimre]] ||Nõmme KK ||0||1||0||0||0||*||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | ||
|- | |- | ||
| 7 || [[Hendrik Tamm]] || | | 7 || [[Hendrik Tamm]] ||Pärnumaa SL ||2||2||1||2||2||2||*||2|| '''13''' || '''1.''' | ||
|- | |- | ||
| 8 || [[Janek Jaanimäe]] || | | 8 || [[Janek Jaanimäe]] ||Nõmme KK ||1||2||2||2||0||2||0||*|| '''9''' || '''3.''' | ||
|} | |} | ||
== Neiud == | == Neiud == | ||
[[File:Neiud2013.jpg|thumb|Esikolmik]] | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[Rebeca Riisna]] ||*|| | | 1 || [[Rebeca Riisna]] ||Lasnamäe MKK ||*||0||2||2||0||0||0||0|| '''4''' || '''6.''' | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Janet Tamm]] || | | 2 || [[Janet Tamm]] ||Pärnumaa SL ||2||*||2||2||1||2||1||2|| '''12''' || '''1.–2.''' | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[Anett Moor]] || | | 3 || [[Anett Moor]] ||Nõmme KK ||0||0||*||1||0||0||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | ||
|- | |- | ||
| 4 || [[Karoliina Emilie Mättik]] || | | 4 || [[Karoliina Emilie Mättik]] ||Nõmme KK ||0||0||1||*||0||0||0||0|| '''1''' || '''7.–8.''' | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[Joanna Sild]] || | | 5 || [[Joanna Sild]] ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||*||2||1||1|| '''11''' || '''3.''' | ||
|- | |- | ||
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] || | | 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||Lasnamäe MKK ||2||0||2||2||0||*||0||0|| '''6''' || '''5.''' | ||
|- | |- | ||
| 7 || [[Anneli Trees]] || | | 7 || [[Anneli Trees]] ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||1||2||*||2|| '''12''' || '''1.–2.''' | ||
|- | |- | ||
| 8 || [[Maria Jõesoo]] ||2|| | | 8 || [[Maria Jõesoo]] ||Nõmme KK ||2||0||2||2||1||2||0||*|| '''9''' || '''4.''' | ||
|} | |} | ||
Peakohtunik: [[Villem Lüüs]] /fa/ | Peakohtunik: [[Villem Lüüs]] /fa/ | ||
Meistri selgitab järelmatš. | |||
== Vaata ka == | |||
*[[Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2013 (100)]] | |||
*[[Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2012]] | |||
[[Kategooria:2013]] | [[Kategooria:2013]] |
Viimane redaktsioon: 11. aprill 2013, kell 20:56
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2. |
2 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
3 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4. |
4 | Karl Richard Esvald | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6. |
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | 2 | * | 2 | 0 | 2 | 8 | 5. |
6 | Kris Taimre | Nõmme KK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
7 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 13 | 1. |
8 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | * | 9 | 3. |
Neiud
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6. |
2 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 12 | 1.–2. |
3 | Anett Moor | Nõmme KK | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
4 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
5 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 1 | 1 | 11 | 3. |
6 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | * | 0 | 0 | 6 | 5. |
7 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | 12 | 1.–2. |
8 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | * | 9 | 4. |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/
Meistri selgitab järelmatš.