Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P (Neiud)
(Neiud)
 
(Ühte vahepealset ühe kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 7: Rida 7:
  
 
== Noormehed ==
 
== Noormehed ==
 +
[[File:Noormehed2013.jpg|thumb|Esikolmik]]
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
Rida 28: Rida 29:
  
 
== Neiud ==
 
== Neiud ==
 +
[[File:Neiud2013.jpg|thumb|Esikolmik]]
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht

Viimane redaktsioon: 11. aprill 2013, kell 20:56

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


[redigeeri] Noormehed

Esikolmik
Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva Lasnamäe MKK * 2 2 2 2 2 0 1 11 2.
2 Kristofer Diligentov Nõmme KK 0 * 0 0 0 1 0 0 1 7.–8.
3 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 0 2 * 2 2 2 1 0 9 4.
4 Karl Richard Esvald Nõmme KK 0 2 0 * 0 2 0 0 4 6.
5 Andreas Jürgenson Nõmme KK 0 2 0 2 * 2 0 2 8 5.
6 Kris Taimre Nõmme KK 0 1 0 0 0 * 0 0 1 7.–8.
7 Hendrik Tamm Pärnumaa SL 2 2 1 2 2 2 * 2 13 1.
8 Janek Jaanimäe Nõmme KK 1 2 2 2 0 2 0 * 9 3.

[redigeeri] Neiud

Esikolmik
Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK * 0 2 2 0 0 0 0 4 6.
2 Janet Tamm Pärnumaa SL 2 * 2 2 1 2 1 2 12 1.–2.
3 Anett Moor Nõmme KK 0 0 * 1 0 0 0 0 1 7.–8.
4 Karoliina Emilie Mättik Nõmme KK 0 0 1 * 0 0 0 0 1 7.–8.
5 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 1 2 2 * 2 1 1 11 3.
6 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 2 0 2 2 0 * 0 0 6 5.
7 Anneli Trees Lasnamäe MKK 2 1 2 2 1 2 * 2 12 1.–2.
8 Maria Jõesoo Nõmme KK 2 0 2 2 1 2 0 * 9 4.

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Meistri selgitab järelmatš.

[redigeeri] Vaata ka

Personaalsed tööriistad