Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Neiud)
(Noormehed)
Rida 10: Rida 10:
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht
 
|-
 
|-
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||*||2||2||2||2||2||.||1|| ''' ''' ||
+
| 1 || [[Andreas Tulva]]        ||Lasnamäe MKK||*||2||2||2||2||2||.||1|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||0||*||0||0||0||.||0||0|| ''' ''' ||
+
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK    ||0||*||0||0||0||.||0||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||0||2||*||2||.||2||1||0|| ''' ''' ||
+
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]]    ||Nõmme KK    ||0||2||*||2||.||2||1||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||0||2||0||*||0||2||0||.|| ''' ''' ||
+
| 4 || [[Karl Richard Esvald]]  ||Nõmme KK    ||0||2||0||*||0||2||0||.|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]    ||0||2||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' ||
+
| 5 || [[Andreas Jürgenson]]   ||Nõmme KK   ||0||2||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||0||.||0||0||0||*||0||0|| ''' ''' ||
+
| 6 || [[Kris Taimre]]          ||Nõmme KK    ||0||.||0||0||0||*||0||0|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||.||2||1||2||2||2||*||2|| ''' ''' ||
+
| 7 || [[Hendrik Tamm]]        ||Pärnumaa SL ||.||2||1||2||2||2||*||2|| ''' ''' ||
 
|-
 
|-
| 8 || [[Janek Jaanimäe]]      ||1||2||2||.||0||2||0||*|| ''' ''' ||
+
| 8 || [[Janek Jaanimäe]]      ||Nõmme KK    ||1||2||2||.||0||2||0||*|| ''' ''' ||
 
|}
 
|}
  

Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 08:31

Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013

FINAALTURNIIRID

Tallinn, 19.–22. märts 2013


Noormehed

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Andreas Tulva Lasnamäe MKK * 2 2 2 2 2 . 1
2 Kristofer Diligentov Nõmme KK 0 * 0 0 0 . 0 0
3 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 0 2 * 2 . 2 1 0
4 Karl Richard Esvald Nõmme KK 0 2 0 * 0 2 0 .
5 Andreas Jürgenson Nõmme KK 0 2 . 2 * 2 0 2
6 Kris Taimre Nõmme KK 0 . 0 0 0 * 0 0
7 Hendrik Tamm Pärnumaa SL . 2 1 2 2 2 * 2
8 Janek Jaanimäe Nõmme KK 1 2 2 . 0 2 0 *

Neiud

Nr Nimi Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte Koht
1 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK * 0 2 2 0 0 . 0
2 Janet Tamm Pärnumaa SL 2 * 2 2 1 . 1 2
3 Anett Moor Nõmme KK 0 0 * 1 . 0 0 0
4 Karoliina Emilie Mättik Nõmme KK 0 0 1 * 0 0 0 0 1
5 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 1 . 2 * 2 1 1
6 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 2 . 2 2 0 * 0 0
7 Anneli Trees Lasnamäe MKK . 1 2 2 1 2 * 2
8 Maria Jõesoo Nõmme KK 2 0 2 2 1 2 0 * 9

Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/

Personaalsed tööriistad