Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Neiud) |
|||
31. rida: | 31. rida: | ||
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[Rebeca Riisna]] ||Lasnamäe MKK ||*||0||2||2||0||0|| | | 1 || [[Rebeca Riisna]] ||Lasnamäe MKK ||*||0||2||2||0||0||0||0|| '''4''' || '''6.''' | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Janet Tamm]] ||Pärnumaa SL ||2||*||2||2||1||.||1||2|| ''' ''' || | | 2 || [[Janet Tamm]] ||Pärnumaa SL ||2||*||2||2||1||.||1||2|| ''' ''' || | ||
41. rida: | 41. rida: | ||
| 5 || [[Joanna Sild]] ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||*||2||1||1|| '''11''' || | | 5 || [[Joanna Sild]] ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||*||2||1||1|| '''11''' || | ||
|- | |- | ||
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||Lasnamäe MKK ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' || | | 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||Lasnamäe MKK ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' || '''5.''' | ||
|- | |- | ||
| 7 || [[Anneli Trees]] ||Lasnamäe MKK || | | 7 || [[Anneli Trees]] ||Lasnamäe MKK ||2||1||2||2||1||2||*||2|| '''12''' || | ||
|- | |- | ||
| 8 || [[Maria Jõesoo]] ||Nõmme KK ||2||0||2||2||1||2||0||*|| '''9''' || | | 8 || [[Maria Jõesoo]] ||Nõmme KK ||2||0||2||2||1||2||0||*|| '''9''' || '''4.''' | ||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 10:08
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | . | 1 | ||
2 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
3 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 0 | 2 | * | 2 | . | 2 | 1 | 0 | ||
4 | Karl Richard Esvald | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6. |
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 0 | 2 | . | 2 | * | 2 | 0 | 2 | ||
6 | Kris Taimre | Nõmme KK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
7 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | . | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | ||
8 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | * | 9 |
Neiud
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6. |
2 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 2 | * | 2 | 2 | 1 | . | 1 | 2 | ||
3 | Anett Moor | Nõmme KK | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
4 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
5 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 1 | 1 | 11 | |
6 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 2 | . | 2 | 2 | 0 | * | 0 | 0 | 5. | |
7 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | 12 | |
8 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | * | 9 | 4. |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/