Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
10. rida: | 10. rida: | ||
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[Andreas Tulva]] ||*||.||.||.||.||.||.|| | | 1 || [[Andreas Tulva]] ||*||.||.||.||.||.||.||1|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||.||*||.||.||.||.||0||.|| ''' ''' || | | 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||.||*||.||.||.||.||0||.|| ''' ''' || | ||
24. rida: | 24. rida: | ||
| 7 || [[Hendrik Tamm]] ||.||2||.||.||.||.||*||.|| ''' ''' || | | 7 || [[Hendrik Tamm]] ||.||2||.||.||.||.||*||.|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 8 || [[Janek Jaanimäe]] || | | 8 || [[Janek Jaanimäe]] ||1||.||.||.||.||.||.||*|| ''' ''' || | ||
|} | |} | ||
33. rida: | 33. rida: | ||
| 1 || [[Rebeca Riisna]] ||*||.||.||.||.||.||.||0|| ''' ''' || | | 1 || [[Rebeca Riisna]] ||*||.||.||.||.||.||.||0|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Janet Tamm]] ||.||*||.||.||.||.|| | | 2 || [[Janet Tamm]] ||.||*||.||.||.||.||1||.|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[Anett Moor]] ||.||.||*||.||.||0||.||.|| ''' ''' || | | 3 || [[Anett Moor]] ||.||.||*||.||.||0||.||.|| ''' ''' || | ||
43. rida: | 43. rida: | ||
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||.||.||2||.||.||*||.||.|| ''' ''' || | | 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||.||.||2||.||.||*||.||.|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 7 || [[Anneli Trees]] ||.|| | | 7 || [[Anneli Trees]] ||.||1||.||.||.||.||*||.|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 8 || [[Maria Jõesoo]] ||2||.||.||.||.||.||.||*|| ''' ''' || | | 8 || [[Maria Jõesoo]] ||2||.||.||.||.||.||.||*|| ''' ''' || |
Redaktsioon: 19. märts 2013, kell 14:02
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | * | . | . | . | . | . | . | 1 | ||
2 | Kristofer Diligentov | . | * | . | . | . | . | 0 | . | ||
3 | Karl Jaagup Kask | . | . | * | . | . | 2 | . | . | ||
4 | Karl Richard Esvald | . | . | . | * | 0 | . | . | . | ||
5 | Andreas Jürgenson | . | . | . | 2 | * | . | . | . | ||
6 | Kris Taimre | . | . | 0 | . | . | * | . | . | ||
7 | Hendrik Tamm | . | 2 | . | . | . | . | * | . | ||
8 | Janek Jaanimäe | 1 | . | . | . | . | . | . | * |
Neiud
Nr | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | * | . | . | . | . | . | . | 0 | ||
2 | Janet Tamm | . | * | . | . | . | . | 1 | . | ||
3 | Anett Moor | . | . | * | . | . | 0 | . | . | ||
4 | Karoliina Emilie Mättik | . | . | . | * | 0 | . | . | . | ||
5 | Joanna Sild | . | . | . | 2 | * | . | . | . | ||
6 | Britta-Elisabeth Koorem | . | . | 2 | . | . | * | . | . | ||
7 | Anneli Trees | . | 1 | . | . | . | . | * | . | ||
8 | Maria Jõesoo | 2 | . | . | . | . | . | . | * |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/