Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
|- | |- | ||
|1||3||[[Karl Jaagup Kask]]||1998||Nõmme Kabeklubi||14b:2||9w:2||7b:2||13w:1||1w:2||2b:2||10w:2||'''13''' | |1||3||[[Karl Jaagup Kask]]||1998||[[Nõmme Kabeklubi]]||14b:2||9w:2||7b:2||13w:1||1w:2||2b:2||10w:2||'''13''' | ||
|- | |- | ||
|2||13||[[Andreas Tulva]]||2000||Lasnamäe Male-Kabeklubi||2w:2||8w:2||4b:2||3b:1||10w:2||1b:1||14w:2||'''12''' | |2||13||[[Andreas Tulva]]||2000||[[Lasnamäe Male-Kabeklubi]]||2w:2||8w:2||4b:2||3b:1||10w:2||1b:1||14w:2||'''12''' | ||
|- | |- | ||
|3||1||[[Andreas Jürgenson]]||2001||Nõmme Kabeklubi||12w:1||17b:2||6w:2||4w:2||3b:0||13w:1||7b:2||'''10''' | |3||1||[[Andreas Jürgenson]]||2001||[[Nõmme Kabeklubi]]||12w:1||17b:2||6w:2||4w:2||3b:0||13w:1||7b:2||'''10''' | ||
|- | |- | ||
|4-5||8||[[Dan Taidla]]||2000||Läänemaa Kabeklubi||18w:2||13b:0||11w:1||16b:2||17b:0||12w:2||2w:2||'''9''' | |4-5||8||[[Dan Taidla]]||2000||[[Läänemaa Kabeklubi]]||18w:2||13b:0||11w:1||16b:2||17b:0||12w:2||2w:2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|4-5||17||[[Karmo Saviauk]]||2002||Nõmme Kabeklubi||6w:1||1w:0||5b:2||11b:2||8w:2||7b:0||16w:2||'''9''' | |4-5||17||[[Karmo Saviauk]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||6w:1||1w:0||5b:2||11b:2||8w:2||7b:0||16w:2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|6-9||6||[[Jakko Koort]]||2000||Jõgeva Kabeklubi||17b:1||16w:2||1b:0||12w:2||2b:1||14b:0||21w:2||'''8''' | |6-9||6||[[Jakko Koort]]||2000||[[Jõgeva Kabeklubi]]||17b:1||16w:2||1b:0||12w:2||2b:1||14b:0||21w:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6-9||7||[[Antti Anttikainen]]||1998||Läänemaa Kabeklubi||:+2.0||11b:2||3w:0||10w:0||19b:2||17w:2||1w:0||'''8''' | |6-9||7||[[Antti Anttikainen]]||1998||[[Läänemaa Kabeklubi]]||:+2.0||11b:2||3w:0||10w:0||19b:2||17w:2||1w:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6-9||10||[[Joosep Oks]]||1999||Käru||20w:2||4b:0||21w:2||7b:2||13b:0||9w:2||3b:0||'''8''' | |6-9||10||[[Joosep Oks]]||1999||[[Käru]]||20w:2||4b:0||21w:2||7b:2||13b:0||9w:2||3b:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6-9||14||[[Kristjan Hinno]]||1999||Hiiumaa Kabeklubi||3w:0||19b:2||9b:0||21w:2||5b:2||6w:2||13b:0||'''8''' | |6-9||14||[[Kristjan Hinno]]||1999||[[Hiiumaa Kabeklubi]]||3w:0||19b:2||9b:0||21w:2||5b:2||6w:2||13b:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|10-14||2||[[Antanas Zamulskis]]||2002||Nõmme Kabeklubi||13b:0||18w:2||12w:2||9b:2||6w:1||3w:0||8b:0||'''7''' | |10-14||2||[[Antanas Zamulskis]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||13b:0||18w:2||12w:2||9b:2||6w:1||3w:0||8b:0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|10-14||4||[[Reimond Järvsalu]]||2000||Nõmme Kabeklubi||15b:2||10w:2||13w:0||1b:0||9w:1||16b:0||11w:2||'''7''' | |10-14||4||[[Reimond Järvsalu]]||2000||[[Nõmme Kabeklubi]]||15b:2||10w:2||13w:0||1b:0||9w:1||16b:0||11w:2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|10-14||5||[[Jan Arro]]||2001||Nõmme Kabeklubi||16w:1||12b:0||17w:0||15b:2||14w:0||20b:2||9b:2||'''7''' | |10-14||5||[[Jan Arro]]||2001||[[Nõmme Kabeklubi]]||16w:1||12b:0||17w:0||15b:2||14w:0||20b:2||9b:2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|10-14||12||[[Frank Smirnov]]||1999||Lasnamäe Male-Kabeklubi||1b:1||5w:2||2b:0||6b:0||20w:2||8b:0||:+2.0||'''7''' | |10-14||12||[[Frank Smirnov]]||1999||[[Lasnamäe Male-Kabeklubi]]||1b:1||5w:2||2b:0||6b:0||20w:2||8b:0||:+2.0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
49. rida: | 49. rida: | ||
|- | |- | ||
|15-16||19||[[Kaur-Gaabriel Rajasalu]]||2002||Nõmme Kabeklubi||9b:0||14w:0||:+2.0||18b:2||7w:0||21b:0||20w:2||'''6''' | |15-16||19||[[Kaur-Gaabriel Rajasalu]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||9b:0||14w:0||:+2.0||18b:2||7w:0||21b:0||20w:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|15-16||21||[[Ergo Kruusvee]]||2001||Nõmme Kabeklubi||11w:0||:+2.0||10b:0||14b:0||18w:2||19w:2||6b:0||'''6''' | |15-16||21||[[Ergo Kruusvee]]||2001||[[Nõmme Kabeklubi]]||11w:0||:+2.0||10b:0||14b:0||18w:2||19w:2||6b:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|17-19||9||[[Erik Sommermann]]||2001||Läänemaa Kabeklubi||19w:2||3b:0||14w:2||2w:0||4b:1||10b:0||5w:0||'''5''' | |17-19||9||[[Erik Sommermann]]||2001||[[Läänemaa Kabeklubi]]||19w:2||3b:0||14w:2||2w:0||4b:1||10b:0||5w:0||'''5''' | ||
|- | |- | ||
|17-19||11||[[Reno Gross]]||1999||Käru||21b:2||7w:0||8b:1||17w:0||16w:0||15b:2||4b:0||'''5''' | |17-19||11||[[Reno Gross]]||1999||[[Käru]]||21b:2||7w:0||8b:1||17w:0||16w:0||15b:2||4b:0||'''5''' | ||
|- | |- | ||
64. rida: | 64. rida: | ||
|- | |- | ||
|20||18||[[Karl Richard Esvald]]||2003||Nõmme Kabeklubi||8b:0||2b:0||20w:2||19w:0||21b:0||:+2.0||15w:0||'''4''' | |20||18||[[Karl Richard Esvald]]||2003||[[Nõmme Kabeklubi]]||8b:0||2b:0||20w:2||19w:0||21b:0||:+2.0||15w:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|21||20||[[Patrick Soome]]||2002||Nõmme Kabeklubi||10b:0||15w:1||18b:0||:+2.0||12b:0||5w:0||19b:0||'''3''' | |21||20||[[Patrick Soome]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||10b:0||15w:1||18b:0||:+2.0||12b:0||5w:0||19b:0||'''3''' | ||
|} | |} |
Viimane redaktsioon: 20. oktoober 2010, kell 17:21
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal)
25. september 2010
Koht | Nr | Nimi | Sünniaasta | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Karl Jaagup Kask | 1998 | Nõmme Kabeklubi | 14b:2 | 9w:2 | 7b:2 | 13w:1 | 1w:2 | 2b:2 | 10w:2 | 13 |
2 | 13 | Andreas Tulva | 2000 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 2w:2 | 8w:2 | 4b:2 | 3b:1 | 10w:2 | 1b:1 | 14w:2 | 12 |
3 | 1 | Andreas Jürgenson | 2001 | Nõmme Kabeklubi | 12w:1 | 17b:2 | 6w:2 | 4w:2 | 3b:0 | 13w:1 | 7b:2 | 10 |
4-5 | 8 | Dan Taidla | 2000 | Läänemaa Kabeklubi | 18w:2 | 13b:0 | 11w:1 | 16b:2 | 17b:0 | 12w:2 | 2w:2 | 9 |
4-5 | 17 | Karmo Saviauk | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 6w:1 | 1w:0 | 5b:2 | 11b:2 | 8w:2 | 7b:0 | 16w:2 | 9 |
6-9 | 6 | Jakko Koort | 2000 | Jõgeva Kabeklubi | 17b:1 | 16w:2 | 1b:0 | 12w:2 | 2b:1 | 14b:0 | 21w:2 | 8 |
6-9 | 7 | Antti Anttikainen | 1998 | Läänemaa Kabeklubi | :+2.0 | 11b:2 | 3w:0 | 10w:0 | 19b:2 | 17w:2 | 1w:0 | 8 |
6-9 | 10 | Joosep Oks | 1999 | Käru | 20w:2 | 4b:0 | 21w:2 | 7b:2 | 13b:0 | 9w:2 | 3b:0 | 8 |
6-9 | 14 | Kristjan Hinno | 1999 | Hiiumaa Kabeklubi | 3w:0 | 19b:2 | 9b:0 | 21w:2 | 5b:2 | 6w:2 | 13b:0 | 8 |
10-14 | 2 | Antanas Zamulskis | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 13b:0 | 18w:2 | 12w:2 | 9b:2 | 6w:1 | 3w:0 | 8b:0 | 7 |
10-14 | 4 | Reimond Järvsalu | 2000 | Nõmme Kabeklubi | 15b:2 | 10w:2 | 13w:0 | 1b:0 | 9w:1 | 16b:0 | 11w:2 | 7 |
10-14 | 5 | Jan Arro | 2001 | Nõmme Kabeklubi | 16w:1 | 12b:0 | 17w:0 | 15b:2 | 14w:0 | 20b:2 | 9b:2 | 7 |
10-14 | 12 | Frank Smirnov | 1999 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 1b:1 | 5w:2 | 2b:0 | 6b:0 | 20w:2 | 8b:0 | :+2.0 | 7 |
10-14 | 16 | Joosep Harak | 1998 | 5b:1 | 6b:0 | 15w:2 | 8w:0 | 11b:2 | 4w:2 | 17b:0 | 7 | |
15-16 | 19 | Kaur-Gaabriel Rajasalu | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 9b:0 | 14w:0 | :+2.0 | 18b:2 | 7w:0 | 21b:0 | 20w:2 | 6 |
15-16 | 21 | Ergo Kruusvee | 2001 | Nõmme Kabeklubi | 11w:0 | :+2.0 | 10b:0 | 14b:0 | 18w:2 | 19w:2 | 6b:0 | 6 |
17-19 | 9 | Erik Sommermann | 2001 | Läänemaa Kabeklubi | 19w:2 | 3b:0 | 14w:2 | 2w:0 | 4b:1 | 10b:0 | 5w:0 | 5 |
17-19 | 11 | Reno Gross | 1999 | Käru | 21b:2 | 7w:0 | 8b:1 | 17w:0 | 16w:0 | 15b:2 | 4b:0 | 5 |
17-19 | 15 | Rasmus Harak | 2002 | 4w:0 | 20b:1 | 16b:0 | 5w:0 | :+2.0 | 11w:0 | 18b:2 | 5 | |
20 | 18 | Karl Richard Esvald | 2003 | Nõmme Kabeklubi | 8b:0 | 2b:0 | 20w:2 | 19w:0 | 21b:0 | :+2.0 | 15w:0 | 4 |
21 | 20 | Patrick Soome | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 10b:0 | 15w:1 | 18b:0 | :+2.0 | 12b:0 | 5w:0 | 19b:0 | 3 |
Järelmatš 6. finaalikohale
Joosep Oks loobus finaalist.
jrk | Nimi | Sünniaasta | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antti Anttikainen | 1998 | Läänemaa Kabeklubi | X | 0 | 0 | 0 | 8. |
2 | Kristjan Hinno | 1999 | Hiiumaa Kabeklubi | 2 | X | 2 | 4 | 6., pääses finaali |
3 | Jakko Koort | 2000 | Jõgeva Kabeklubi | 2 | 0 | X | 2 | 7. |
Peakohtunikud: Piret Viirma ja Aare Harak
Vaata ka
Eesti meistrivõistlused minikadettidele | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aasta | Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | ||||||
Tüdrukud | Poisid | Tüdrukud | Poisid | |||||
Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | |
2013 | Maria Jõesoo | Tabel | Andreas Tulva | Tabel Järelmatš |
||||
2012 | Maria Jõesoo | Põhiturniiri tabel Järelmatš |
Andreas Jürgenson | Tabel | Britta-Elisabeth Koorem | Tabel | Andreas Jürgenson | Tabel Järelmatš |
2011 | Maria Jõesoo | tabel | Karl Jaagup Kask | tabel | Anneli Trees | tabel | Andreas Tulva | tabel |
2010 | Joanna Sild | tabel | Martin Jantson | tabel | Joanna Sild | tabel | Kristjan Hinno | tabel |
2009 | Veronika Pikkel | tabel | Hendrik Tamm | tabel | Veronika Pikkel | tabel | Hendrik Tamm | tabel |
2008 | Veronika Pikkel | tabel | Janek Jaanimäe | tabel | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel |
2007 | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel |
2006 | Elvia Sõber | tabel | Martin Talimets | tabel | Elvia Sõber | tabel | Anti Ingel | tabel |
2005 | Anti Ingel | tabel | ||||||
2004 | Priit Tänav | tabel | ||||||
2003 | Triinu Tammer | tabel | Martin Talimets | tabel | ||||
2002 | Meeli Pällin | tabel |