Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 20. oktoober 2010, kell 17:21 kasutajalt Aharak (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal)

25. september 2010

Koht Nr Nimi Sünniaasta Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 Punkte
1 3 Karl Jaagup Kask 1998 Nõmme Kabeklubi 14b:2 9w:2 7b:2 13w:1 1w:2 2b:2 10w:2 13
2 13 Andreas Tulva 2000 Lasnamäe Male-Kabeklubi 2w:2 8w:2 4b:2 3b:1 10w:2 1b:1 14w:2 12
3 1 Andreas Jürgenson 2001 Nõmme Kabeklubi 12w:1 17b:2 6w:2 4w:2 3b:0 13w:1 7b:2 10
4-5 8 Dan Taidla 2000 Läänemaa Kabeklubi 18w:2 13b:0 11w:1 16b:2 17b:0 12w:2 2w:2 9
4-5 17 Karmo Saviauk 2002 Nõmme Kabeklubi 6w:1 1w:0 5b:2 11b:2 8w:2 7b:0 16w:2 9
6-9 6 Jakko Koort 2000 Jõgeva Kabeklubi 17b:1 16w:2 1b:0 12w:2 2b:1 14b:0 21w:2 8
6-9 7 Antti Anttikainen 1998 Läänemaa Kabeklubi :+2.0 11b:2 3w:0 10w:0 19b:2 17w:2 1w:0 8
6-9 10 Joosep Oks 1999 Käru 20w:2 4b:0 21w:2 7b:2 13b:0 9w:2 3b:0 8
6-9 14 Kristjan Hinno 1999 Hiiumaa Kabeklubi 3w:0 19b:2 9b:0 21w:2 5b:2 6w:2 13b:0 8
10-14 2 Antanas Zamulskis 2002 Nõmme Kabeklubi 13b:0 18w:2 12w:2 9b:2 6w:1 3w:0 8b:0 7
10-14 4 Reimond Järvsalu 2000 Nõmme Kabeklubi 15b:2 10w:2 13w:0 1b:0 9w:1 16b:0 11w:2 7
10-14 5 Jan Arro 2001 Nõmme Kabeklubi 16w:1 12b:0 17w:0 15b:2 14w:0 20b:2 9b:2 7
10-14 12 Frank Smirnov 1999 Lasnamäe Male-Kabeklubi 1b:1 5w:2 2b:0 6b:0 20w:2 8b:0 :+2.0 7
10-14 16 Joosep Harak 1998 5b:1 6b:0 15w:2 8w:0 11b:2 4w:2 17b:0 7
15-16 19 Kaur-Gaabriel Rajasalu 2002 Nõmme Kabeklubi 9b:0 14w:0 :+2.0 18b:2 7w:0 21b:0 20w:2 6
15-16 21 Ergo Kruusvee 2001 Nõmme Kabeklubi 11w:0 :+2.0 10b:0 14b:0 18w:2 19w:2 6b:0 6
17-19 9 Erik Sommermann 2001 Läänemaa Kabeklubi 19w:2 3b:0 14w:2 2w:0 4b:1 10b:0 5w:0 5
17-19 11 Reno Gross 1999 Käru 21b:2 7w:0 8b:1 17w:0 16w:0 15b:2 4b:0 5
17-19 15 Rasmus Harak 2002 4w:0 20b:1 16b:0 5w:0 :+2.0 11w:0 18b:2 5
20 18 Karl Richard Esvald 2003 Nõmme Kabeklubi 8b:0 2b:0 20w:2 19w:0 21b:0 :+2.0 15w:0 4
21 20 Patrick Soome 2002 Nõmme Kabeklubi 10b:0 15w:1 18b:0 :+2.0 12b:0 5w:0 19b:0 3

Järelmatš 6. finaalikohale

Joosep Oks loobus finaalist.

jrk Nimi Sünniaasta Kuuluvus 1 2 3 Punkte Koht
1 Antti Anttikainen 1998 Läänemaa Kabeklubi X 0 0 0 8.
2 Kristjan Hinno 1999 Hiiumaa Kabeklubi 2 X 2 4 6., pääses finaali
3 Jakko Koort 2000 Jõgeva Kabeklubi 2 0 X 2 7.


Peakohtunikud: Piret Viirma ja Aare Harak

Vaata ka


Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Aasta Rahvusvaheline kabe Vene kabe
Tüdrukud Poisid Tüdrukud Poisid
Võitja Tabel Võitja Tabel Võitja Tabel Võitja Tabel
2013 Maria Jõesoo Tabel Andreas Tulva Tabel
Järelmatš
2012 Maria Jõesoo Põhiturniiri tabel
Järelmatš
Andreas Jürgenson Tabel Britta-Elisabeth Koorem Tabel Andreas Jürgenson Tabel
Järelmatš
2011 Maria Jõesoo tabel Karl Jaagup Kask tabel Anneli Trees tabel Andreas Tulva tabel
2010 Joanna Sild tabel Martin Jantson tabel Joanna Sild tabel Kristjan Hinno tabel
2009 Veronika Pikkel tabel Hendrik Tamm tabel Veronika Pikkel tabel Hendrik Tamm tabel
2008 Veronika Pikkel tabel Janek Jaanimäe tabel Joanna Sild tabel Janek Jaanimäe tabel
2007 Joanna Sild tabel Janek Jaanimäe tabel Joanna Sild tabel Janek Jaanimäe tabel
2006 Elvia Sõber tabel Martin Talimets tabel Elvia Sõber tabel Anti Ingel tabel
2005 Anti Ingel tabel
2004 Priit Tänav tabel
2003 Triinu Tammer tabel Martin Talimets tabel
2002 Meeli Pällin tabel
Personaalsed tööriistad