Eesti reitingud 1. aprill 2007 (64)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 5. aprill 2007, kell 21:41 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

Sisukord

Arvestatud võistlused:

Tavaturniirid (k2=1)
  1. Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2006 parandused
Kiirturniirid (k2=0.3)
  1. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 1. etapp
  2. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 2. etapp
  3. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 3. etapp
  4. Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2007 poisid
  5. Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2007 tüdrukud
  6. Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused 2007

Mehed

Nimekiri A - Top 10

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Arno Uutma Keila KK SM 2602 395
2 Vello Luht Viljandi KK M 2562 115
3 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2538 176
4 Andrus Tull Järvamaa KK M 2506 323
5 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2501 279
6 Ain Rool Järvamaa KK M 2497 265
7 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2483 453
8 Raido Värik Nõmme KK MK 2475 280
9 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
10 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2457 206
11 Heinar Jahu Nõmme KK M 2455 350
12 Maldon Haljas Kunda M 2452 612
13 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 161
14 Osvald Pais Pärnu MK 2425 46
15 Uno Plakk Keila KK M 2424 333
16 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2414 55
17 Enno Eerma Tartumaa KK M 2410 515
18 Ardu Treinbuk Narva MK 2406 224
19 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2385 404
20 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2381 644

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Vallo Aaresild Järvamaa MK 2332 12
2 Ärni Aia 2018 21
3 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
4 Enno Allev Valgamaa 2215 13
5 Imre Anton Nõmme KK I 2279 241
6 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2373 256
7 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
8 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
9 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
10 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1899 13
11 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
12 Nikita Bogdanov Tamka 1993 29
13 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1763 13
14 Riho Briker Nõmme KK I 2072 117
15 Enno Eerma Tartumaa KK M 2410 515
16 Gert Elmaste Viljandi KK 2149 33
17 Henn Ennok Viljandi KK MK 2214 72
18 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
19 Maldon Haljas Kunda M 2452 612
20 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2408 165
21 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
22 Rafael Hecht 2235 14
23 Anton Hermann Puka MK 2174 20
24 Jüri Hermann Puka MK 2336 49
25 Andres Idnurm Nõmme KK I 2000 42
26 Anti Ingel Nõmme KK NI 2218 360
27 Heino Int Kohtla-Järve MK 2366 36
28 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2340 36
29 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
30 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2200 68
31 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1800 37
32 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 1831 78
33 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1708 17
34 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
35 Heinar Jahu Nõmme KK M 2455 350
36 Martin Jantson Nõmme KK 1916 16
37 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2166 332
38 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
39 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
40 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1860 46
41 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
42 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
43 Hillar Kalvistu Rakvere I 2343 9
44 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2348 242
45 Heiki Karp M 2565 7
46 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 161
47 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
48 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1809 21
49 Orme Kaul Rakvere MK 2376 338
50 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2175 269
51 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
52 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
53 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
54 Rein Kirst Saaremaa KK I 2323 232
55 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
56 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
57 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
58 Norman Knjazev Lasnamäe MKK I 1826 85
59 Kaarel Koitla Pärnu 2305 25
60 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
61 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
62 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
63 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
64 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
65 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
66 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
67 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1843 45
68 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
69 Jaak Laast Keila KK MK 2372 203
70 Evald Lagle Viljandi KK I 2096 28
71 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2381 644
72 Mihhail Lazarev Tartu I 2217 73
73 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
74 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
75 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2309 77
76 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
77 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
78 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
79 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
80 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
81 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
82 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 48
83 Martin Linder Viljandi KK I 2174 85
84 Kalle Lokk 2221 13
85 Harry Loomus Nõmme KK I 2183 41
86 Otto Luberg 2202 7
87 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
88 Vello Luht Viljandi KK M 2562 115
89 Tarmo Lukk MK 2368 7
90 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
91 Enno Luulik Rapla I 2266 28
92 Jüri Lätt Tartu MK 2229 147
93 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2483 453
94 Lembit Maidla 2231 21
95 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
96 Udo Mandre 2107 16
97 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
98 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
99 Mati Merisaar Tallinn I 2180 115
100 Indrek Migur Lahepere SK MK 2348 306
101 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
102 August Morozov Pärnu MK 2385 44
103 Kalle Mõtsnik Viimsi 2117 13
104 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2314 36
105 Endel Niineväli Tallinn MK 2121 407
106 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
107 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
108 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
109 Kaarel Ots Jõgeva 2333 8
110 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
111 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
112 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
113 Osvald Pais Pärnu MK 2425 46
114 Maido Pajo 2161 9
115 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
116 Mihhail Patrenin 1707 16
117 Vassili Patskun Maardu KK MK 2258 289
118 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
119 Viktor Peep Rõngu I 2285 38
120 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
121 Ants Pent MK 2178 107
122 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
123 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2196 20
124 Viktor Pjahhov Tallinn I 2154 94
125 Uno Plakk Keila KK M 2424 333
126 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2242 384
127 Genadi Popman 2309 20
128 Arvo Põder Viljandi KK I 2146 55
129 Aarne Pärn Viljandi KK I 2095 24
130 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
131 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2205 245
132 Villu Raja Tartumaa KK MK 2392 60
133 Ülev Rattasep Rakvere MK 2118 17
134 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
135 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2457 206
136 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2501 279
137 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2324 409
138 Ants Ristikivi Keila KK MK 2210 18
139 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2213 61
140 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
141 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
142 Ain Rool Järvamaa KK M 2497 265
143 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
144 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
145 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
146 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
147 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
148 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 58
149 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
150 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
151 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
152 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2385 404
153 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
154 Aleksandr Serõn MK 2363 37
155 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2414 55
156 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
157 Paul Sillaots Viljandi KK I 2255 47
158 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2104 55
159 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
160 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
161 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 1803 97
162 Marko Šorin 2182 14
163 Mihhail Šorin 2163 13
164 Valeri Zakorjukin Narva I 2317 14
165 Martin Talimets Nõmme KK I 2120 113
166 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2264 97
167 Arvi Tamm Pärnu I 2149 37
168 Hendrik Tamm Pärnu II 1947 27
169 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
170 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
171 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2181 448
172 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
173 Aleksandr Tarassenko Tamka I 2140 33
174 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2111 15
175 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
176 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
177 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
178 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
179 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
180 Mairo Tori Nissi 2083 14
181 Ardu Treinbuk Narva MK 2406 224
182 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
183 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2310 183
184 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2292 635
185 Andrus Tull Järvamaa KK M 2506 323
186 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2208 120
187 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
188 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
189 Priit Tänav Nõmme KK I 2307 248
190 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
191 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2538 176
192 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
193 Arno Uutma Keila KK SM 2602 395
194 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
195 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
196 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2303 43
197 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2309 476
198 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
199 Martin Vips Lasnamäe MKK I 2202 18
200 Urmas Visk Jõgevamaa 2261 31
201 Juri Voblikov Tamka 1758 19
202 Raido Värik Nõmme KK MK 2475 280
203 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
204 Kuido Õismaa Tallinn MK 2198 230
205 Artur Ööbik 1974 37

Naised

Nimekiri A - Top 10

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
2 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK 2301 201
3 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2285 88
4 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2228 230
5 Õie Kroon Kääru KK M 2212 132
6 Juta Raudsepp Pärnu MK 2186 107
7 Inge Roots (Leesla) Saaremaa KK MK 2157 162
8 Janne Mumme Nõmme KK MK 2156 256
9 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2105 155
10 Kadi Veski Nõmme KK I 2097 185

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Tiiu Animägi Viljandi KK I 2056 35
3 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
4 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
5 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1418 43
6 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1793 39
7 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1484 55
8 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
9 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
10 Marge Joarand (Olde) Järvamaa KK MK 2249 49
11 Veronika Kalmus (Teder) Tartumaa KK M 2397 123
12 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
13 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
14 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
15 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
16 Õie Kroon Kääru KK M 2212 132
17 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
18 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
19 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
20 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2041 39
21 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
22 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
23 Elle Luik Puka 1981 17
24 Anastassia Mantšenko Tamka 1361 21
25 Merike Martsepp Nõmme KK I 1974 66
26 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
27 Janne Mumme Nõmme KK MK 2156 256
28 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
29 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2122 35
30 Kadri Murumaa Käru 1462 15
31 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
32 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
33 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
34 Heidi Mülla Nõmme KK II 1399 44
35 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2285 88
36 Glafira Orlova Narva I 1990 12
37 Tatjana Pantelejeva Tamka 1494 9
38 Merike Parve (Rist) Hiiumaa KK I 2072 59
39 Linda Pensa Tartumaa KK I 1930 83
40 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1621 81
41 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
42 Kristel Polding (Tilk) Hiiumaa KK I 2117 18
43 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
44 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
45 Tiina Põlendik 1564 22
46 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
47 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1837 64
48 Katrin Rajasalu (Laupa) Hiiumaa KK I 2074 41
49 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
50 Juta Raudsepp Pärnu MK 2186 107
51 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
52 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1494 44
53 Inge Roots (Leesla) Saaremaa KK MK 2157 162
54 Roleida Räis Hiiumaa KK I 1954 99
55 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
56 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
57 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
58 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
59 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
60 Eha Sepp Viljandi KK I 2035 37
61 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1518 96
62 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
63 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
64 Elvia Sõber Nõmme KK I 1927 141
65 Janet Tamm Pärnu III 1451 15
66 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
67 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
68 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
69 Aira Toss Hiiumaa KK 1920 29
70 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
71 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
72 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK 2301 201
73 Kersti Vares Rakvere mk 2077 13
74 Kadi Veski Nõmme KK I 2097 191
75 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2001 259
76 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2228 230
77 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2105 155
78 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28
Personaalsed tööriistad