Eesti reitingud 1. juuli 2006 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) |
||
31. rida: | 31. rida: | ||
!Partiide arv | !Partiide arv | ||
|- | |- | ||
|1|| [[Vallo Aaresild]] ||Järvamaa||MK||2332||12 | |||
|- | |||
|2|| [[Uno Ainsoo]] ||Tartu||I||2234||17 | |||
|- | |||
|3|| [[Enno Allev]] ||Valgamaa||||2215||13 | |||
|- | |||
|4|| [[Imre Anton]] ||Nõmme KK||I||2286||232 | |||
|- | |||
|5|| [[Paul Antsaar]] ||Saaremaa KK||MK||2357||244 | |||
|- | |||
|6|| [[Mart Arst]] ||Tartumaa KK||I||2053||13 | |||
|- | |||
|7|| [[Janis Bekeris]] ||Lasnamäe MKK||M||2505||28 | |||
|- | |||
|8|| [[Reljo Bergman]] ||Valga KK||I||2211||4 | |||
|- | |||
|9|| [[Andrei Birjukov]] ||Lasnamäe MKK||II||2154||11 | |||
|- | |||
|10|| [[Nikita Bogdanov]] ||Tamka||||1990||12 | |||
|- | |||
|11|| [[Riho Briker]] ||Nõmme KK||I||2069||110 | |||
|- | |||
|12|| [[Enno Eerma]] ||Tartumaa KK||M||2405||423 | |||
|- | |||
|13|| [[Gert Elmaste]] ||Viljandi KK||||2139||24 | |||
|- | |||
|14|| [[Henn Ennok]] ||Viljandi KK||MK||2218||64 | |||
|- | |||
|15|| [[Feliks Gluško]] ||Nõmme KK||II||2078||10 | |||
|- | |||
|16|| [[Maldon Haljas]] ||Kunda||M||2386||534 | |||
|- | |||
|17|| [[Andres Hantson]] ||Lasnamäe MKK||M||2408||165 | |||
|- | |||
|18|| [[Hanno Hantson]] ||Lasnamäe MKK||II||2181||53 | |||
|- | |||
|19|| [[Rafael Hecht]] ||||||2235||14 | |||
|- | |||
|20|| [[Anton Hermann]] ||Puka||MK||2174||20 | |||
|- | |||
|21|| [[Jüri Hermann]] ||Puka||MK||2345||42 | |||
|- | |||
|22|| [[Andres Idnurm]] ||Nõmme KK||I||2016||32 | |||
|- | |||
|23|| [[Anti Ingel]] ||Keila KK||NI||2146||250 | |||
|- | |||
|24|| [[Heino Int]] ||Kohtla-Järve||MK||2385||27 | |||
|- | |||
|25|| [[Nikolai Ismailov]] ||Lasnamäe MKK||MK||2340||36 | |||
|- | |||
|26|| [[Toomas Ismailov]] ||Lasnamäe MKK||MK||2270||39 | |||
|- | |||
|27|| [[Konstantin Ispravnõi]] ||Tartumaa KK||I||2205||61 | |||
|- | |||
|28|| [[Janek Jaanimäe]] ||Nõmme KK||II||1789||39 | |||
|- | |||
|29|| [[Edo Jaanuska]] ||Jõgevamaa||MK||2336||22 | |||
|- | |||
|30|| [[Heinar Jahu]] ||Nõmme KK||M||2531||336 | |||
|- | |||
|31|| [[Nikolai Jegorov]] ||Lasnamäe MKK||MK||2160||252 | |||
|- | |||
|32|| [[Jevgeni Jendõletov]] ||Tallinn||I||2262||5 | |||
|- | |||
|33|| [[Mark Joa]] ||Lasnamäe MKK||||2085||32 | |||
|- | |||
|34|| [[Kristjan Jürgenson]] ||Nõmme KK||II||1860||14 | |||
|- | |||
|35|| [[Priit Jürjo]] ||Järvamaa KK||MK||2147||24 | |||
|- | |||
|36|| [[Villu Kallas]] ||Saaremaa KK||I||2164||14 | |||
|- | |||
|37|| [[Hillar Kalvistu]] ||Rakvere||I||2343||9 | |||
|- | |||
|38|| [[Raimo Karjus]] ||Nõmme KK||MK||2351||213 | |||
|- | |||
|39|| [[Heiki Karp]] ||||M||2565||7 | |||
|- | |||
|40|| [[Kenneth Karp]] ||Lasnamäe MKK||MK||2438||161 | |||
|- | |||
|41|| [[Kalev Karus]] ||Nõmme KK||II||2152||13 | |||
|- | |||
|42|| [[Orme Kaul]] ||Rakvere||MK||2347||293 | |||
|- | |||
|43|| [[Jaak Keerig]] ||Viljandi KK||MK||2242||210 | |||
|- | |||
|44|| [[Mihkel Keert]] ||Nõmme KK||III||1726||11 | |||
|- | |||
|45|| [[Jaanus Kiil]] ||Saaremaa KK||||2086||10 | |||
|- | |||
|46|| [[Kalle Kilkson]] ||Lasnamäe MKK||I||2309||15 | |||
|- | |||
|47|| [[Rein Kirst]] ||Saaremaa KK||I||2312||184 | |||
|- | |||
|48|| [[Rein Kivi]] ||Hiiumaa KK||I||2192||27 | |||
|- | |||
|49|| [[Ruut Kivi]] ||Hiiumaa KK||I||2219||25 | |||
|- | |||
|50|| [[Igor Kljuiko]] ||Maardu KK||I||1895||38 | |||
|- | |||
|51|| [[Norman Knjazev]] ||Lasnamäe MKK||I||1809||64 | |||
|- | |||
|52|| [[Kaarel Koitla]] ||Pärnu||||2344||9 | |||
|- | |||
|53|| [[Rando Komissarov]] ||Lasnamäe MKK||I||2053||17 | |||
|- | |||
|54|| [[Nikita Konovaltšuk]] ||Maardu KK||II||2184||33 | |||
|- | |||
|55|| [[Edik Koppelmann]] ||Nõmme KK||III||2068||10 | |||
|- | |||
|56|| [[Vladimir Kotov]] ||Maardu KK||||2157||19 | |||
|- | |||
|57|| [[Nikolai Kutsenko]] ||Tallinn||I||2297||18 | |||
|- | |||
|58|| [[Tarvo Kuuspere]] ||Järvamaa KK||MK||2405||59 | |||
|- | |||
|59|| [[Raiko Kütt]] ||Valga KK||II||2108||10 | |||
|- | |||
|60|| [[Mark Kristian Küttim]] ||Nõmme KK||II||1820||12 | |||
|- | |||
|61|| [[Peeter Küttner]] ||Nõmme KK||MK||2272||45 | |||
|- | |||
|62|| [[Jaak Laast]] ||Keila KK||MK||2372||203 | |||
|- | |||
|63|| [[Evald Lagle]] ||Viljandi KK||I||2096||28 | |||
|- | |||
|64|| [[Algo Laidvee]] ||Tartumaa KK||MK||2406||563 | |||
|- | |||
|65|| [[Mihhail Lazarev]] ||Tartu||I||2217||73 | |||
|- | |||
|66|| [[Toomas Laul]] ||Valga KK||II||2176||12 | |||
|- | |||
|67|| [[Heldur Laumets]] ||Jõgeva||||2077||12 | |||
|- | |||
|68|| [[Gennadi Lavrentjev]] ||Narva||MK||2309||77 | |||
|- | |||
|69|| [[Jaan Leemet]] ||Kääru KK||MK||2245||27 | |||
|- | |||
|70|| [[Markko Legonkov]] ||Nissi||II||2099||15 | |||
|- | |||
|71|| [[Leino Lember]] ||Saaremaa KK||I||2149||53 | |||
|- | |||
|72|| [[Uudo Lember]] ||Saaremaa KK||I||2192||10 | |||
|- | |||
|73|| [[Endel Lettens]] ||Järvamaa||MK||2207||12 | |||
|- | |||
|74|| [[Hannes Liim]] ||Lasnamäe MKK||II||2149||18 | |||
|- | |||
|75|| [[Ants Liiva]] ||Tartumaa KK||I||2193||48 | |||
|- | |||
|76|| [[Martin Linder]] ||Viljandi KK||I||2191||78 | |||
|- | |||
|77|| [[Harry Loomus]] ||Nõmme KK||I||2183||41 | |||
|- | |||
|78|| [[Otto Luberg]] ||||||2206||7 | |||
|- | |||
|79|| [[Taavi Ludvi]] ||Lasnamäe MKK||||1847||15 | |||
|- | |||
|80|| [[Vello Luht]] ||Viljandi KK||M||2566||106 | |||
|- | |||
|81|| [[Raimo Luugan]] ||Hiiumaa KK||I||2313||24 | |||
|- | |||
|82|| [[Enno Luulik]] ||Rapla||I||2266||28 | |||
|- | |||
|83|| [[Jüri Lätt]] ||Tartu||MK||2247||142 | |||
|- | |||
|84|| [[Villem Lüüs]] ||Lasnamäe MKK||M||2485||426 | |||
|- | |||
|85|| [[Lembit Maidla]] ||||||2236||9 | |||
|- | |||
|86|| [[Aivo Malm]] ||Maardu KK||I||2112||159 | |||
|- | |||
|87|| [[Udo Mandre]] ||||||2107||16 | |||
|- | |||
|88|| [[Margus Martsepp]] ||Nõmme KK||I||2175||80 | |||
|- | |||
|89|| [[Aleksandr Martõnov]] ||Maardu KK||I||2176||110 | |||
|- | |||
|90|| [[Mati Merisaar]] ||Tallinn||I||2182||107 | |||
|- | |||
|91|| [[Indrek Migur]] ||Lahepere SK||MK||2341||288 | |||
|- | |||
|92|| [[Marko Mikiver]] ||Lasnamäe MKK||II||2156||10 | |||
|- | |||
|93|| [[August Morozov]] ||Pärnu||MK||2385||44 | |||
|- | |||
|94|| [[Kalle Mõtsnik]] ||Viimsi||||2117||13 | |||
|- | |||
|95|| [[Janek Mäggi]] ||Lasnamäe MKK||MK||2332||27 | |||
|- | |||
|96|| [[Endel Niineväli]] ||Tallinn||MK||2147||334 | |||
|- | |||
|97|| [[Vladimir Nikiforov]] ||Tallinn||||2047||9 | |||
|- | |||
|98|| [[Aksel Ojaste]] ||Tartumaa KK||I||1944||13 | |||
|- | |||
|99|| [[Lev Orlov]] ||Keila KK||MK||2331||155 | |||
|- | |||
|100|| [[Anton Otsa]] ||Hiiumaa KK||I||2252||26 | |||
|- | |||
|101|| [[Olavi Paavo]] ||Lasnamäe MKK||MK||2245||16 | |||
|- | |||
|102|| [[Rainar Paavo]] ||Lasnamäe MKK||MK||2374||15 | |||
|- | |||
|103|| [[Osvald Pais]] ||Pärnu||MK||2425||46 | |||
|- | |||
|104|| [[Harri Parts]] ||Tallinn||MK||2314||17 | |||
|- | |||
|105|| [[Mihhail Patrenin]] ||||||1707||16 | |||
|- | |||
|106|| [[Vassili Patskun]] ||Maardu KK||MK||2258||289 | |||
|- | |||
|107|| [[Indrek Peenmaa]] ||Keila KK||MK||2460||8 | |||
|- | |||
|108|| [[Viktor Peep]] ||Rõngu||I||2285||38 | |||
|- | |||
|109|| [[Aivar Pent]] ||Viljandi KK||MK||2378||17 | |||
|- | |||
|110|| [[Ants Pent]] ||||MK||2200||97 | |||
|- | |||
|111|| [[Indrek Perk]] ||Nõmme KK||I||2187||13 | |||
|- | |||
|112|| [[Kaljo Pihlamets]] ||Hiiumaa KK||II||2190||11 | |||
|- | |||
|113|| [[Viktor Pjahhov]] ||Tallinn||I||2158||66 | |||
|- | |||
|114|| [[Uno Plakk]] ||Keila KK||M||2435||324 | |||
|- | |||
|115|| [[Hillar Ploompuu]] ||Maardu KK||MK||2237||308 | |||
|- | |||
|116|| [[Genadi Popman]] ||||||2324||9 | |||
|- | |||
|117|| [[Oskar Puusepp]] ||Lasnamäe MKK||MK||2244||18 | |||
|- | |||
|118|| [[Arvo Põder]] ||Viljandi KK||I||2146||55 | |||
|- | |||
|119|| [[Aarne Pärn]] ||Viljandi KK||I||2095||24 | |||
|- | |||
|120|| [[Uku Pärn]] ||Nõmme KK||I||2023||16 | |||
|- | |||
|121|| [[Kaido Raidla]] ||Tartumaa KK||I||2188||212 | |||
|- | |||
|122|| [[Villu Raja]] ||Tartumaa KK||MK||2392||60 | |||
|- | |||
|123|| [[Ülev Rattasep]] ||Rakvere||MK||2118||17 | |||
|- | |||
|124|| [[Lauri Ringimäe]] ||Lasnamäe MKK||I||2237||11 | |||
|- | |||
|125|| [[Arvo Rist]] ||Hiiumaa KK||M||2521||185 | |||
|- | |||
|126|| [[Raivo Rist]] ||Hiiumaa KK||M||2508||256 | |||
|- | |||
|127|| [[Taivo Rist]] ||Hiiumaa KK||MK||2235||319 | |||
|- | |||
|128|| [[Ants Ristikivi]] ||Keila KK||MK||2210||18 | |||
|- | |||
|129|| [[Jaan Rohtsalu]] ||Järvamaa KK||MK||2213||61 | |||
|- | |||
|130|| [[Siim Rohtvee]] ||Hiiumaa KK||II||2134||63 | |||
|- | |||
|131|| [[Oliver Rohumäe]] ||Nõmme KK||II||1881||13 | |||
|- | |||
|132|| [[Ain Rool]] ||Järvamaa KK||M||2525||260 | |||
|- | |||
|133|| [[Kalju Rooni]] ||Pärnu||I||2144||23 | |||
|- | |||
|134|| [[Tarmo Rosenberg]] ||Valga KK||II||2168||16 | |||
|- | |||
|135|| [[Arvo Saar]] ||Tartumaa KK||I||2134||13 | |||
|- | |||
|136|| [[Kalju Saar]] ||Tartumaa KK||I||2017||45 | |||
|- | |||
|137|| [[Siim Saavik]] ||Lasnamäe MKK||II||2113||35 | |||
|- | |||
|138|| [[Mati Safronov]] ||Hiiumaa KK||I||2188||49 | |||
|- | |||
|139|| [[Vitali Samoiljuk]] ||Valga||||2187||15 | |||
|- | |||
|140|| [[Rafael Saskevitš]] ||Maardu KK||I||2234||154 | |||
|- | |||
|141|| [[Nisen Schenkmann]] ||Tallinn||MK||2259||23 | |||
|- | |||
|142|| [[Konstantin Selli]] ||Nõmme KK||MK||2407||304 | |||
|- | |||
|143|| [[Martin Seppam]] ||Nõmme KK||I||1946||27 | |||
|- | |||
|144|| [[Aleksandr Serõn]] ||||MK||2375||28 | |||
|- | |||
|145|| [[Jüri Siim]] ||Järvamaa KK||MK||2419||48 | |||
|- | |||
|146|| [[Jüri Siimer]] ||Viljandi KK||I||2223||18 | |||
|- | |||
|147|| [[Aleksei Silgitski]] ||Kohtla-Järve "Tamka"||||1696||12 | |||
|- | |||
|148|| [[Paul Sillaots]] ||Viljandi KK||I||2255||47 | |||
|- | |||
|149|| [[Boriss Solunkin]] ||Lasnamäe MKK||I||2106||47 | |||
|- | |||
|150|| [[Viktor Soosaar]] ||Saaremaa KK||I||2201||12 | |||
|- | |||
|151|| [[Haljand Sööt]] ||Tartumaa KK||I||2106||13 | |||
|- | |||
|152|| [[Eljus Šipovski]] ||Lasnamäe MKK||II||1770||66 | |||
|- | |||
|153|| [[Valeri Zakorjukin]] ||Narva||I||2317||14 | |||
|- | |||
|154|| [[Martin Talimets]] ||Nõmme KK||I||2079||73 | |||
|- | |||
|155|| [[Ants Talumaa]] ||Hiiumaa KK||I||2252||88 | |||
|- | |||
|156|| [[Arvi Tamm]] ||Pärnu||I||2178||21 | |||
|- | |||
|157|| [[Illar Tamme]] ||Tallinn||I||2134||34 | |||
|- | |||
|158|| [[Toomas Tammer]] ||Keila KK||||2080||13 | |||
|- | |||
|159|| [[Mihkel-Kalju Tammeveski]] ||Lasnamäe MKK||I||2114||359 | |||
|- | |||
|160|| [[Ahto Tamre]] ||Nõmme KK||I||2191||20 | |||
|- | |||
|161|| [[Aleksandr Tarassenko]] ||Tamka||I||2140||33 | |||
|- | |||
|162|| [[Andrei Tarassenko]] ||Maardu KK||I||2111||15 | |||
|- | |||
|163|| [[Lev Temin]] ||Nõmme KK||II||2078||30 | |||
|- | |||
|164|| [[Zelig Temin]] ||Nõmme KK||I||2220||43 | |||
|- | |||
|165|| [[Jaak Tibar]] ||Lasnamäe MKK||MK||2212||117 | |||
|- | |||
|166|| [[Tõnu Tibar]] ||Lasnamäe MKK||||1541||12 | |||
|- | |||
|167|| [[Toivo Tiislär]] ||Valga||I||2243||9 | |||
|- | |||
|168|| [[Avo Toots]] ||Tartumaa KK||MK||2375||45 | |||
|- | |||
|169|| [[Mairo Tori]] ||Nissi||||2083||14 | |||
|- | |||
|170|| [[Ardu Treinbuk]] ||Narva||MK||2403||206 | |||
|- | |||
|171|| [[Aleksandr Trotskihh]] ||Keila KK||M||2457||8 | |||
|- | |||
|172|| [[Jaan Truu]] ||Saaremaa KK||MK||2267||171 | |||
|- | |||
|173|| [[Sergei Tšistjakov]] ||Lasnamäe MKK||MK||2267||553 | |||
|- | |||
|174|| [[Andrus Tull]] ||Järvamaa KK||M||2516||318 | |||
|- | |||
|175|| [[Tarmo Tulva]] ||Lasnamäe MKK||MK||2206||113 | |||
|- | |||
|176|| [[Nikolai Tuptsienko]] ||Narva||MK||2235||15 | |||
|- | |||
|177|| [[Ervin Tõrva]] ||Pärnumaa||I||2230||11 | |||
|- | |||
|178|| [[Priit Tänav]] ||Nõmme KK||I||2302||221 | |||
|- | |||
|179|| [[Rene Tänover]] ||Lasnamäe MKK||I||2188||41 | |||
|- | |||
|180|| [[Argo Unnuk]] ||Järvamaa KK||M||2539||162 | |||
|- | |||
|181|| [[Veniamin Utšambrin]] ||Lasnamäe MKK||MK||2326||41 | |||
|- | |||
|182|| [[Arno Uutma]] ||Lahepere SK||SM||2605||395 | |||
|- | |||
|183|| [[Hain Vaher]] ||Saaremaa KK||MK||2333||69 | |||
|- | |||
|184|| [[Meelis Vaher]] ||Saaremaa KK||||2219||25 | |||
|- | |||
|185|| [[Ivo Vana]] ||Hiiumaa KK||I||2303||43 | |||
|- | |||
|186|| [[Vello Velbaum]] ||Nõmme KK||MK||2330||400 | |||
|- | |||
|187|| [[Rein Vettner]] ||Nõmme KK||MK||2366||7 | |||
|- | |||
|188|| [[Martin Vips]] ||Lasnamäe MKK||I||2202||18 | |||
|- | |||
|189|| [[Urmas Visk]] ||Jõgevamaa||||2255||17 | |||
|- | |||
|190|| [[Raido Värik]] ||Nõmme KK||MK||2479||264 | |||
|- | |||
|191|| [[Urmas Väärtnõu]] ||Keila KK||MK||2459||129 | |||
|- | |||
|192|| [[Kuido Õismaa]] ||Tallinn||MK||2215||207 | |||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 11. juuli 2006, kell 20:10
Eesti reitingud 1. juuli 2006 (64)
Arvestatud turniirid
Tavaturniirid (k2=1)
- Lohusalu 2006 naised
- Lohusalu 2006 mehed
- Eesti naiste meistrivõistlused 2006
- Eesti meeste meistrivõistlused 2006
Kiirturniirid (k2=0.3)
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 1. laud
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 2. laud
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 3. laud
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 4. laud
- Sulev Tuka mälestusturniir 2006 mehed
- Sulev Tuka mälestusturniir 2006 naised
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 4. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 5. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 6. etapp
Välkturniirid (k2=0.1)
- Eesti meistrivõistlused välkkabes meestele 2006
- Eesti meistrivõistlused välkkabes naistele 2006
Mehed (Nimekirjad A ja B) tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
3 | Enno Allev | Valgamaa | 2215 | 13 | |
4 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2286 | 232 |
5 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2357 | 244 |
6 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
7 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
8 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
9 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
10 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1990 | 12 | |
11 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2069 | 110 |
12 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2405 | 423 |
13 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2139 | 24 | |
14 | Henn Ennok | Viljandi KK | MK | 2218 | 64 |
15 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
16 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2386 | 534 |
17 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2408 | 165 |
18 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
19 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
20 | Anton Hermann | Puka | MK | 2174 | 20 |
21 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2345 | 42 |
22 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2016 | 32 |
23 | Anti Ingel | Keila KK | NI | 2146 | 250 |
24 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2385 | 27 |
25 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
26 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
27 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2205 | 61 |
28 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 1789 | 39 |
29 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
30 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2531 | 336 |
31 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2160 | 252 |
32 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
33 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
34 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1860 | 14 |
35 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
36 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
37 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2343 | 9 |
38 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2351 | 213 |
39 | Heiki Karp | M | 2565 | 7 | |
40 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 161 |
41 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
42 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2347 | 293 |
43 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2242 | 210 |
44 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
45 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
46 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
47 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2312 | 184 |
48 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
49 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
50 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
51 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | I | 1809 | 64 |
52 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2344 | 9 | |
53 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
54 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
55 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
56 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
57 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
58 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
59 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
60 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1820 | 12 |
61 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
62 | Jaak Laast | Keila KK | MK | 2372 | 203 |
63 | Evald Lagle | Viljandi KK | I | 2096 | 28 |
64 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2406 | 563 |
65 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2217 | 73 |
66 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
67 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
68 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2309 | 77 |
69 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
70 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
71 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
72 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
73 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
74 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
75 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 48 |
76 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2191 | 78 |
77 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
78 | Otto Luberg | 2206 | 7 | ||
79 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
80 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2566 | 106 |
81 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
82 | Enno Luulik | Rapla | I | 2266 | 28 |
83 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2247 | 142 |
84 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2485 | 426 |
85 | Lembit Maidla | 2236 | 9 | ||
86 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2112 | 159 |
87 | Udo Mandre | 2107 | 16 | ||
88 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2175 | 80 |
89 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
90 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2182 | 107 |
91 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2341 | 288 |
92 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
93 | August Morozov | Pärnu | MK | 2385 | 44 |
94 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
95 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2332 | 27 |
96 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2147 | 334 |
97 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
98 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
99 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
100 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
101 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
102 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
103 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2425 | 46 |
104 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
105 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
106 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2258 | 289 |
107 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
108 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2285 | 38 |
109 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
110 | Ants Pent | MK | 2200 | 97 | |
111 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
112 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2190 | 11 |
113 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2158 | 66 |
114 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2435 | 324 |
115 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2237 | 308 |
116 | Genadi Popman | 2324 | 9 | ||
117 | Oskar Puusepp | Lasnamäe MKK | MK | 2244 | 18 |
118 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2146 | 55 |
119 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2095 | 24 |
120 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2023 | 16 |
121 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2188 | 212 |
122 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
123 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2118 | 17 |
124 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
125 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2521 | 185 |
126 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2508 | 256 |
127 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2235 | 319 |
128 | Ants Ristikivi | Keila KK | MK | 2210 | 18 |
129 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2213 | 61 |
130 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
131 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
132 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2525 | 260 |
133 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
134 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
135 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
136 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
137 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
138 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2188 | 49 |
139 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
140 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
141 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
142 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2407 | 304 |
143 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
144 | Aleksandr Serõn | MK | 2375 | 28 | |
145 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2419 | 48 |
146 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
147 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
148 | Paul Sillaots | Viljandi KK | I | 2255 | 47 |
149 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2106 | 47 |
150 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
151 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
152 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 1770 | 66 |
153 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2317 | 14 |
154 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2079 | 73 |
155 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 88 |
156 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2178 | 21 |
157 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
158 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
159 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2114 | 359 |
160 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
161 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
162 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
163 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
164 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
165 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2212 | 117 |
166 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1541 | 12 | |
167 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
168 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
169 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
170 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2403 | 206 |
171 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
172 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2267 | 171 |
173 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2267 | 553 |
174 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2516 | 318 |
175 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2206 | 113 |
176 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
177 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
178 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2302 | 221 |
179 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
180 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2539 | 162 |
181 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
182 | Arno Uutma | Lahepere SK | SM | 2605 | 395 |
183 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
184 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2219 | 25 | |
185 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2303 | 43 |
186 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2330 | 400 |
187 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
188 | Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
189 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2255 | 17 | |
190 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2479 | 264 |
191 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
192 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2215 | 207 |
Naised (Nimekirjad A ja B) tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|
Omistatud tiitlid
- Meistrikandidaat
- Konstantin Selli
- Janne Mumme