Eesti reitingud 1. juuli 2007 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(→Mehed) |
||
22. rida: | 22. rida: | ||
==Mehed == | ==Mehed == | ||
=== Nimekiri A - Top 10 === | |||
{| class=wikitable | |||
|- | |||
!Jrk.nr | |||
!Nimi | |||
!Kuuluvus | |||
!Järk | |||
!Reiting | |||
!Partiide arv | |||
|- | |||
|1||[[Arno Uutma]]||Keila KK||SM||2612||435 | |||
|- | |||
|2||[[Vello Luht]]||Viljandi KK||M||2562||123 | |||
|- | |||
|3||[[Raivo Rist]]||Hiiumaa KK||M||2539||315 | |||
|- | |||
|4||[[Argo Unnuk]]||Järvamaa KK||M||2538||176 | |||
|- | |||
|5||[[Andrus Tull]]||Järvamaa KK||M||2503||331 | |||
|- | |||
|6||[[Ain Rool]]||Järvamaa KK||M||2490||274 | |||
|- | |||
|7||[[Villem Lüüs]]||Lasnamäe MKK||M||2485||495 | |||
|- | |||
|8||[[Raido Värik]]||Nõmme KK||MK||2470||304 | |||
|- | |||
|9||[[Heinar Jahu]]||Nõmme KK||M||2460||383 | |||
|- | |||
|10||[[Arvo Rist]]||Hiiumaa KK||M||2459||223 | |||
|- | |||
|11||[[Urmas Väärtnõu]]||Keila KK||MK||2459||129 | |||
|- | |||
|12||[[Enno Eerma]]||Tartumaa KK||M||2440||581 | |||
|- | |||
|13||[[Kenneth Karp]]||Lasnamäe MKK||MK||2438||169 | |||
|- | |||
|14||[[Uno Plakk]]||Keila KK||M||2424||333 | |||
|- | |||
|15||[[Algo Laidvee]]||Tartumaa KK||MK||2415||710 | |||
|- | |||
|16||[[Jüri Siim]]||Järvamaa KK||MK||2414||55 | |||
|- | |||
|17||[[Maldon Haljas]]||Kunda||M||2413||672 | |||
|- | |||
|18||[[Andres Hantson]]||Lasnamäe MKK||M||2408||165 | |||
|- | |||
|19||[[Ardu Treinbuk]]||Narva||MK||2406||224 | |||
|- | |||
|20||[[Indrek Migur]]||Lahepere SK||MK||2393||346 | |||
|} | |||
=== Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras === | === Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras === | ||
{| class=wikitable | {| class=wikitable |
Redaktsioon: 15. juuli 2007, kell 14:33
Eesti reitingud 1. juuli 2007 (64)
See artikkel on pooleli. |
---|
Arvestatud võistlused:
- Tavaturniirid (k2=1)
- Eesti meistrivõistlused 2007 mehed
- Eesti meistrivõistlused 2007 naised
- Kiirturniirid (k2=0.3)
- Hiiumaa meistrivõistlused 2007
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 4. etapp
- Sulev Tuka mälestusturniir 2007 mehed
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 5. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 6. etapp
- Sulev Tuka mälestusturniir 2007 naised
- Välkturniirid (k2=0.1)
- Eesti meistrivõistlused välkkabes 2007 mehed
- Eesti meistrivõistlused välkkabes 2007 naised
Mehed
Nimekiri A - Top 10
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | Keila KK | SM | 2612 | 435 |
2 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2562 | 123 |
3 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2539 | 315 |
4 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2538 | 176 |
5 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2503 | 331 |
6 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2490 | 274 |
7 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2485 | 495 |
8 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2470 | 304 |
9 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2460 | 383 |
10 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2459 | 223 |
11 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
12 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2440 | 581 |
13 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 169 |
14 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2424 | 333 |
15 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2415 | 710 |
16 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2414 | 55 |
17 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2413 | 672 |
18 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2408 | 165 |
19 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2406 | 224 |
20 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2393 | 346 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Olev Abel | Käru | 1605 | 20 | |
3 | Ärni Aia | 2010 | 29 | ||
4 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
5 | Enno Allev | Valgamaa | 2207 | 28 | |
6 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2282 | 273 |
7 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2373 | 256 |
8 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
9 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
10 | German Berg | Lasnamäe MKK | 1609 | 18 | |
11 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
12 | Martin Betlem | Lasnamäe MKK | 1899 | 13 | |
13 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
14 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1993 | 29 | |
15 | Nikolai Borzov | Lasnamäe MKK | 1763 | 13 | |
16 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2072 | 117 |
17 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2440 | 581 |
18 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2149 | 33 | |
19 | Henn Ennok | Viljandi KK | MK | 2214 | 72 |
20 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
21 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2413 | 672 |
22 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2408 | 165 |
23 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
24 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
25 | Anton Hermann | Puka | MK | 2170 | 27 |
26 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2335 | 58 |
27 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2000 | 42 |
28 | Anti Ingel | Nõmme KK | NI | 2249 | 409 |
29 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2366 | 36 |
30 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
31 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
32 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2211 | 76 |
33 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | III | 1800 | 37 |
34 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 1841 | 102 |
35 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1708 | 17 | |
36 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
37 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2460 | 383 |
38 | Martin Jantson | Nõmme KK | 1916 | 16 | |
39 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2155 | 382 |
40 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
41 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
42 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 1620 | 11 | |
43 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1860 | 46 |
44 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
45 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
46 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2343 | 9 |
47 | Fredi Karindi | Lasnamäe KK | 1641 | 19 | |
48 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2359 | 258 |
49 | Heiki Karp | M | 2548 | 15 | |
50 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 169 |
51 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
52 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1809 | 21 | |
53 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2353 | 394 |
54 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2172 | 311 |
55 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
56 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
57 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
58 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2323 | 256 |
59 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
60 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
61 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
62 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | I | 1826 | 85 |
63 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2302 | 31 | |
64 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
65 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
66 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
67 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
68 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
69 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
70 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
71 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1843 | 45 |
72 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
73 | Jaak Laast | Keila KK | MK | 2372 | 203 |
74 | Evald Lagle | Viljandi KK | I | 2096 | 28 |
75 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2415 | 710 |
76 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2204 | 87 |
77 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
78 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
79 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2309 | 77 |
80 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
81 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
82 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
83 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
84 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
85 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
86 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 48 |
87 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2182 | 94 |
88 | Kalle Lokk | 2220 | 45 | ||
89 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
90 | Otto Luberg | 2202 | 7 | ||
91 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
92 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2562 | 123 |
93 | Tarmo Lukk | MK | 2368 | 7 | |
94 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
95 | Enno Luulik | Rapla | I | 2266 | 28 |
96 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2232 | 154 |
97 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2485 | 495 |
98 | Lembit Maidla | 2226 | 35 | ||
99 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2104 | 168 |
100 | Udo Mandre | 2107 | 16 | ||
101 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2170 | 87 |
102 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
103 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2173 | 123 |
104 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2393 | 346 |
105 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
106 | August Morozov | Pärnu | MK | 2369 | 51 |
107 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
108 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2314 | 36 |
109 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2127 | 455 |
110 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
111 | Marko Nõmm | Lasnamäe MKK | 1684 | 18 | |
112 | Teet Ojamets | Lasnamäe MKK | 1550 | 12 | |
113 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
114 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
115 | Kaarel Ots | Jõgeva | 2328 | 17 | |
116 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
117 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
118 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
119 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2386 | 54 |
120 | Maido Pajo | 2161 | 9 | ||
121 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
122 | Riivo Parts | Käru | 1473 | 11 | |
123 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
124 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2255 | 321 |
125 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
126 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2260 | 51 |
127 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
128 | Ants Pent | MK | 2156 | 132 | |
129 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
130 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2197 | 25 |
131 | Rasmus Pikkel | Lasnamäe MKK | 1666 | 13 | |
132 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2139 | 144 |
133 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2424 | 333 |
134 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2246 | 401 |
135 | Genadi Popman | 2289 | 38 | ||
136 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2146 | 55 |
137 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2098 | 33 |
138 | Elar Pärn | 2279 | 9 | ||
139 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2018 | 26 |
140 | Ivo Pärnapuu | Rapla | 2091 | 16 | |
141 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2223 | 300 |
142 | Jüri Raidväli | MK | 2376 | 9 | |
143 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
144 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2119 | 23 |
145 | René Reinumägi | 1925 | 29 | ||
146 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
147 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2459 | 223 |
148 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2539 | 315 |
149 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2313 | 430 |
150 | Ants Ristikivi | Keila KK | MK | 2210 | 18 |
151 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2213 | 61 |
152 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
153 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
154 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2490 | 274 |
155 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
156 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
157 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
158 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
159 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
160 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2178 | 63 |
161 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
162 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
163 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
164 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2387 | 436 |
165 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
166 | Aleksandr Serõn | MK | 2363 | 37 | |
167 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2414 | 55 |
168 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
169 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
170 | Paul Sillaots | Viljandi KK | I | 2255 | 47 |
171 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2106 | 64 |
172 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
173 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
174 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 1803 | 97 |
175 | Marko Šorin | 2182 | 14 | ||
176 | Mihhail Šorin | 2163 | 13 | ||
177 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2317 | 14 |
178 | Kristofer Tali | Nõmme KK | NII | 1655 | 11 |
179 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2120 | 113 |
180 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2260 | 102 |
181 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2149 | 46 |
182 | Hendrik Tamm | Pärnu | II | 1947 | 27 |
183 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
184 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
185 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2173 | 504 |
186 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
187 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
188 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
189 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
190 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
191 | Joel Markus Terras | Lasnamäe MKK | 1579 | 14 | |
192 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2189 | 125 |
193 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1595 | 19 | |
194 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
195 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
196 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
197 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2406 | 224 |
198 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
199 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2310 | 183 |
200 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2278 | 685 |
201 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2503 | 331 |
202 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2213 | 153 |
203 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
204 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
205 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2307 | 248 |
206 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
207 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2538 | 176 |
208 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
209 | Arno Uutma | Keila KK | SM | 2612 | 435 |
210 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
211 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2239 | 25 | |
212 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2303 | 48 |
213 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2313 | 511 |
214 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
215 | Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
216 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2261 | 64 | |
217 | Juri Voblikov | Tamka | 1758 | 19 | |
218 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2470 | 304 |
219 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
220 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2210 | 239 |
221 | Artur Ööbik | 1987 | 68 | ||
222 | Paul Ümar | Valga | 1962 | 13 |
Naised
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Imbi Aatonen | I | 1975 | 16 | |
2 | Tiiu Animägi | Viljandi KK | I | 2056 | 35 |
3 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
4 | Anne Maria Brusila | Lasnamäe MKK | 1021 | 9 | |
5 | Darja Dmitrenko | Maardu KK | I | 1994 | 139 |
6 | Margarita Doktorova | Tamka (Jõhvi) | II | 1418 | 43 |
7 | Oksana Fomitšjova | Tamka (Jõhvi) | I | 1793 | 39 |
8 | Kristina Guštsina | Tamka (Jõhvi) | III | 1484 | 55 |
9 | Katrin Heinmaa | Keila KK | 2072 | 9 | |
10 | Jaana Helmelaid | Nõmme KK | III | 1538 | 11 |
11 | Riina Jaanuska | 2010 | 22 | ||
12 | Marge Joarand (Olde) | Järvamaa KK | MK | 2249 | 49 |
13 | Marie Eliise Jürisoo | Nõmme KK | 1069 | 14 | |
14 | Veronika Kalmus (Teder) | Tartumaa KK | M | 2397 | 123 |
15 | Helme Kask | Nõmme KK | MK | 2161 | 68 |
16 | Marta Kask | Nõmme KK | II | 1956 | 13 |
17 | Heldi Kiislär | Tartumaa KK | 2072 | 16 | |
18 | Kairi Kingissepp | Hiiumaa KK | 1938 | 13 | |
19 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2186 | 140 |
20 | Reili Kuller | Nõmme KK | I | 1973 | 16 |
21 | Irina Laškevitš | Nõmme KK | I | 2044 | 111 |
22 | Christi Lehismets | Nõmme KK | I | 1718 | 17 |
23 | Elvi Liblik | Viljandi KK | MK | 2041 | 39 |
24 | Kristel Liiv | Valga KK | II | 1967 | 19 |
25 | Liisa Liiv | Nissi | III | 1993 | 9 |
26 | Elle Luik | Puka | 1984 | 32 | |
27 | Anastassia Mantšenko | Tamka | 1361 | 21 | |
28 | Merike Martsepp | Nõmme KK | I | 1974 | 66 |
29 | Janeli Mumme | Nõmme KK | II | 1993 | 20 |
30 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2162 | 274 |
31 | Marrit Murre | Lasnamäe MKK | I | 2097 | 97 |
32 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2122 | 35 |
33 | Kadri Murumaa | Käru | 1462 | 15 | |
34 | Armanda Mäeväli | Viljandi KK | I | 1963 | 42 |
35 | Kaisu Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1919 | 11 |
36 | Mari-Liis Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1921 | 14 |
37 | Heidi Mülla | Nõmme KK | II | 1399 | 44 |
38 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2285 | 88 |
39 | Glafira Orlova | Narva | I | 1990 | 12 |
40 | Tatjana Pantelejeva | Tamka | 1494 | 9 | |
41 | Merike Parve (Rist) | Hiiumaa KK | I | 2072 | 59 |
42 | Linda Pensa | Tartumaa KK | I | 1882 | 98 |
43 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1621 | 81 | |
44 | Karolin Plink | Nõmme KK | I | 1798 | 24 |
45 | Kristel Polding (Tilk) | Hiiumaa KK | I | 2117 | 18 |
46 | Piret Preismann | Lasnamäe MKK | I | 2066 | 14 |
47 | Kristi Promet | Lasnamäe MKK | I | 2056 | 55 |
48 | Tiina Põlendik | 1559 | 30 | ||
49 | Meeli Pällin | Valga KK | II | 1859 | 21 |
50 | Helina Rajasalu | Hiiumaa KK | III | 1872 | 71 |
51 | Katrin Rajasalu (Laupa) | Hiiumaa KK | I | 2074 | 51 |
52 | Helen Raudsepp | Nõmme KK | I | 1981 | 18 |
53 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2186 | 107 |
54 | Ly Ristikivi | Keila KK | MK | 2229 | 50 |
55 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | II | 1494 | 44 |
56 | Inge Roots (Leesla) | Saaremaa KK | MK | 2157 | 162 |
57 | Roleida Räis | Hiiumaa KK | I | 1954 | 99 |
58 | Sirli Sarapuu | Lasnamäe MKK | 1649 | 13 | |
59 | Silvia Sarv | Pärnu | I | 2127 | 9 |
60 | Maria Savina | Maardu KK | I | 2034 | 41 |
61 | Silja Seermaa | Nõmme KK | I | 1975 | 10 |
62 | Olga Seliverstova | Maardu KK | I | 1920 | 33 |
63 | Eha Sepp | Viljandi KK | I | 2035 | 37 |
64 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1518 | 96 | |
65 | Alisa Silm | Tamka | 1249 | 15 | |
66 | Ilona Sinkel | Lasnamäe MKK | I | 2045 | 3 |
67 | Svetlana Solovjova | Kohtla-Järve | I | 1974 | 11 |
68 | Elvia Sõber | Nõmme KK | I | 1973 | 156 |
69 | Janet Tamm | Pärnu | III | 1451 | 15 |
70 | Anna Tarassenko | Kohtla-Järve | I | 2009 | 11 |
71 | Marianna Temina | Nõmme KK | I | 2038 | 55 |
72 | Viktoria Temina | Nõmme KK | I | 1909 | 38 |
73 | Aira Toss | Hiiumaa KK | 1920 | 29 | |
74 | Maria Tretjakova | Kohtla-Järve | I | 1998 | 18 |
75 | Maria Ustinova | Maardu KK | II | 2003 | 12 |
76 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | MK | 2321 | 218 |
77 | Kersti Vares | Rakvere | MK | 2077 | 13 |
78 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2152 | 218 |
79 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | I | 2018 | 285 |
80 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2226 | 242 |
81 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2098 | 170 |
82 | Annabell Õunväärt | Nõmme KK | III | 1456 | 28 |