Eesti reitingud 1. juuli 2007 (64)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 14. juuli 2007, kell 23:33 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
See artikkel on pooleli.
1 Vallo Aaresild Järvamaa MK 2332 12
2 Olev Abel Käru 1605 20
3 Ärni Aia 2010 29
4 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
5 Enno Allev Valgamaa 2207 28
6 Imre Anton Nõmme KK I 2282 273
7 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2373 256
8 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
9 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
10 German Berg Lasnamäe MKK 1609 18
11 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
12 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1899 13
13 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
14 Nikita Bogdanov Tamka 1993 29
15 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1763 13
16 Riho Briker Nõmme KK I 2072 117
17 Enno Eerma Tartumaa KK M 2440 581
18 Gert Elmaste Viljandi KK 2149 33
19 Henn Ennok Viljandi KK MK 2214 72
20 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
21 Maldon Haljas Kunda M 2413 672
22 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2408 165
23 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
24 Rafael Hecht 2235 14
25 Anton Hermann Puka MK 2170 27
26 Jüri Hermann Puka MK 2335 58
27 Andres Idnurm Nõmme KK I 2000 42
28 Anti Ingel Nõmme KK NI 2249 409
29 Heino Int Kohtla-Järve MK 2366 36
30 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2340 36
31 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
32 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2211 76
33 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1800 37
34 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 1841 102
35 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1708 17
36 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
37 Heinar Jahu Nõmme KK M 2460 383
38 Martin Jantson Nõmme KK 1916 16
39 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2155 382
40 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
41 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
42 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1620 11
43 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1860 46
44 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
45 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
46 Hillar Kalvistu Rakvere I 2343 9
47 Fredi Karindi Lasnamäe KK 1641 19
48 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2359 258
49 Heiki Karp M 2548 15
50 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 169
51 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
52 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1809 21
53 Orme Kaul Rakvere MK 2353 394
54 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2172 311
55 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
56 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
57 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
58 Rein Kirst Saaremaa KK I 2323 256
59 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
60 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
61 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
62 Norman Knjazev Lasnamäe MKK I 1826 85
63 Kaarel Koitla Pärnu 2302 31
64 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
65 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
66 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
67 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
68 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
69 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
70 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
71 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1843 45
72 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
73 Jaak Laast Keila KK MK 2372 203
74 Evald Lagle Viljandi KK I 2096 28
75 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2415 710
76 Mihhail Lazarev Tartu I 2204 87
77 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
78 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
79 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2309 77
80 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
81 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
82 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
83 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
84 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
85 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
86 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 48
87 Martin Linder Viljandi KK I 2182 94
88 Kalle Lokk 2220 45
89 Harry Loomus Nõmme KK I 2183 41
90 Otto Luberg 2202 7
91 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
92 Vello Luht Viljandi KK M 2562 123
93 Tarmo Lukk MK 2368 7
94 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
95 Enno Luulik Rapla I 2266 28
96 Jüri Lätt Tartu MK 2232 154
97 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2485 495
98 Lembit Maidla 2226 35
99 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
100 Udo Mandre 2107 16
101 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
102 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
103 Mati Merisaar Tallinn I 2173 123
104 Indrek Migur Lahepere SK MK 2393 346
105 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
106 August Morozov Pärnu MK 2369 51
107 Kalle Mõtsnik Viimsi 2117 13
108 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2314 36
109 Endel Niineväli Tallinn MK 2127 455
110 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
111 Marko Nõmm Lasnamäe MKK 1684 18
112 Teet Ojamets Lasnamäe MKK 1550 12
113 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
114 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
115 Kaarel Ots Jõgeva 2328 17
116 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
117 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
118 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
119 Osvald Pais Pärnu MK 2386 54
120 Maido Pajo 2161 9
121 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
122 Riivo Parts Käru 1473 11
123 Mihhail Patrenin 1707 16
124 Vassili Patskun Maardu KK MK 2255 321
125 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
126 Viktor Peep Rõngu I 2260 51
127 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
128 Ants Pent MK 2156 132
129 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
130 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2197 25
131 Rasmus Pikkel Lasnamäe MKK 1666 13
132 Viktor Pjahhov Tallinn I 2139 144
133 Uno Plakk Keila KK M 2424 333
134 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2246 401
135 Genadi Popman 2289 38
136 Arvo Põder Viljandi KK I 2146 55
137 Aarne Pärn Viljandi KK I 2098 33
138 Elar Pärn 2279 9
139 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
140 Ivo Pärnapuu Rapla 2091 16
141 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2223 300
142 Jüri Raidväli MK 2376 9
143 Villu Raja Tartumaa KK MK 2392 60
144 Ülev Rattasep Rakvere MK 2119 23
145 René Reinumägi 1925 29
146 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
147 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2459 223
148 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2539 315
149 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2313 430
150 Ants Ristikivi Keila KK MK 2210 18
151 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2213 61
152 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
153 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
154 Ain Rool Järvamaa KK M 2490 274
155 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
156 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
157 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
158 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
159 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
160 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 63
161 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
162 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
163 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
164 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2387 436
165 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
166 Aleksandr Serõn MK 2363 37
167 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2414 55
168 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
169 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
170 Paul Sillaots Viljandi KK I 2255 47
171 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2106 64
172 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
173 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
174 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 1803 97
175 Marko Šorin 2182 14
176 Mihhail Šorin 2163 13
177 Valeri Zakorjukin Narva I 2317 14
178 Kristofer Tali Nõmme KK NII 1655 11
179 Martin Talimets Nõmme KK I 2120 113
180 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2260 102
181 Arvi Tamm Pärnu I 2149 46
182 Hendrik Tamm Pärnu II 1947 27
183 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
184 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
185 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2173 504
186 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
187 Aleksandr Tarassenko Tamka I 2140 33
188 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2111 15
189 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
190 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
191 Joel Markus Terras Lasnamäe MKK 1579 14
192 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
193 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1595 19
194 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
195 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
196 Mairo Tori Nissi 2083 14
197 Ardu Treinbuk Narva MK 2406 224
198 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
199 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2310 183
200 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2278 685
201 Andrus Tull Järvamaa KK M 2503 331
202 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2213 153
203 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
204 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
205 Priit Tänav Nõmme KK I 2307 248
206 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
207 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2538 176
208 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
209 Arno Uutma Keila KK SM 2612 435
210 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
211 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
212 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2303 48
213 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2313 511
214 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
215 Martin Vips Lasnamäe MKK I 2202 18
216 Urmas Visk Jõgevamaa 2261 64
217 Juri Voblikov Tamka 1758 19
218 Raido Värik Nõmme KK MK 2470 304
219 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
220 Kuido Õismaa Tallinn MK 2210 239
221 Artur Ööbik 1987 68
222 Paul Ümar Valga 1962 13
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Tiiu Animägi Viljandi KK I 2056 35
3 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
4 Anne Maria Brusila Lasnamäe MKK 1021 9
5 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
6 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1418 43
7 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1793 39
8 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1484 55
9 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
10 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
11 Riina Jaanuska 2010 22
12 Marge Joarand (Olde) Järvamaa KK MK 2249 49
13 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
14 Veronika Kalmus (Teder) Tartumaa KK M 2397 123
15 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
16 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
17 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
18 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
19 Õie Kroon Kääru KK M 2186 140
20 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
21 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
22 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
23 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2041 39
24 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
25 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
26 Elle Luik Puka 1984 32
27 Anastassia Mantšenko Tamka 1361 21
28 Merike Martsepp Nõmme KK I 1974 66
29 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
30 Janne Mumme Nõmme KK MK 2162 274
31 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
32 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2122 35
33 Kadri Murumaa Käru 1462 15
34 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
35 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
36 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
37 Heidi Mülla Nõmme KK II 1399 44
38 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2285 88
39 Glafira Orlova Narva I 1990 12
40 Tatjana Pantelejeva Tamka 1494 9
41 Merike Parve (Rist) Hiiumaa KK I 2072 59
42 Linda Pensa Tartumaa KK I 1882 98
43 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1621 81
44 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
45 Kristel Polding (Tilk) Hiiumaa KK I 2117 18
46 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
47 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
48 Tiina Põlendik 1559 30
49 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
50 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1872 71
51 Katrin Rajasalu (Laupa) Hiiumaa KK I 2074 51
52 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
53 Juta Raudsepp Pärnu MK 2186 107
54 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
55 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1494 44
56 Inge Roots (Leesla) Saaremaa KK MK 2157 162
57 Roleida Räis Hiiumaa KK I 1954 99
58 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
59 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
60 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
61 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
62 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
63 Eha Sepp Viljandi KK I 2035 37
64 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1518 96
65 Alisa Silm Tamka 1249 15
66 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
67 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
68 Elvia Sõber Nõmme KK I 1973 156
69 Janet Tamm Pärnu III 1451 15
70 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
71 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
72 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
73 Aira Toss Hiiumaa KK 1920 29
74 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
75 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
76 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK 2321 218
77 Kersti Vares Rakvere MK 2077 13
78 Kadi Veski Nõmme KK I 2152 218
79 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2018 285
80 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2226 242
81 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2098 170
82 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28
Personaalsed tööriistad