Eesti reitingud 1. juuli 2008 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
P (turniirid linkideks) |
PResümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti reitingud 1. | '''Eesti reitingud 1. juuli 2008 (64)''' | ||
== Arvestatud võistlused == | == Arvestatud võistlused == |
Redaktsioon: 19. september 2008, kell 06:28
Eesti reitingud 1. juuli 2008 (64)
Arvestatud võistlused
- Tavaturniirid (k2=1)
- Eesti meeste 60. meistrivõistlused vene kabes (2008)
- Eesti naiste 52. meistrivõistlused vene kabes (2008)
- Pärnumaa 2007. a. meistrivõistlused (64)
- Kiirturniirid (k2=0.3)
- Noorte karikavõistlused 2008 (64)
- ESVL individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused 2008
- EMSL Jõud meistrivõistlused 2008
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 4. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 5. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 6. etapp
- Sulev Tuka mälestusturniir 2008
- Viljandi Hansapäevade kabeturniir 2008
- Sindi linn 70
- Tallinna päevale pühendatud kabeturniir
- Viljandimaa meistrivõistlused kiirkabes 2008 (64)
- Välkturniirid (k2=0.1)
- Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 64 (2008)
- Eesti välkkabe meistrivõistlused - naised 64 (2008)
Mehed
Top 10 (A nimekiri)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2598 | 452 |
2 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2560 | 165 |
3 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2536 | 363 |
4 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2536 | 180 |
5 | Heiki Karp | M | 2532 | 32 | |
6 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2523 | 288 |
7 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2501 | 362 |
8 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2501 | 314 |
9 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2486 | 560 |
10 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2468 | 333 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Olev Abel | Käru | 1605 | 28 | |
3 | Ärni Aia | 2007 | 42 | ||
4 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
5 | Enno Allev | Valgamaa | 2207 | 28 | |
6 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2296 | 277 |
7 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2369 | 275 |
8 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
9 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
10 | German Berg | Lasnamäe MKK | 1609 | 18 | |
11 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
12 | Martin Betlem | Lasnamäe MKK | 1890 | 18 | |
13 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
14 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1989 | 42 | |
15 | Nikolai Borzov | Lasnamäe MKK | 1763 | 13 | |
16 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2072 | 117 |
17 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2427 | 750 |
18 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2184 | 57 | |
19 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
20 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2376 | 823 |
21 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2399 | 173 |
22 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
23 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
24 | Anton Hermann | Puka | MK | 2170 | 27 |
25 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2335 | 58 |
26 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2000 | 42 |
27 | Anti Ingel | Nõmme KK | I | 2282 | 527 |
28 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2373 | 63 |
29 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
30 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
31 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2205 | 91 |
32 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | III | 1811 | 64 |
33 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 1899 | 168 |
34 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1711 | 36 | |
35 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
36 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2445 | 417 |
37 | Martin Jantson | Nõmme KK | 1910 | 23 | |
38 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2148 | 494 |
39 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
40 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
41 | Hubert Järvan | Tallinn | 2174 | 9 | |
42 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 1620 | 38 | |
43 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1842 | 71 |
44 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
45 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
46 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2336 | 16 |
47 | Fredi Karindi | Lasnamäe KK | 1641 | 19 | |
48 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2343 | 341 |
49 | Heiki Karp | M | 2532 | 32 | |
50 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 169 |
51 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
52 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1803 | 39 | |
53 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2379 | 533 |
54 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2184 | 358 |
55 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
56 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
57 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
58 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2325 | 301 |
59 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
60 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
61 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
62 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | I | 1834 | 107 |
63 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2303 | 67 | |
64 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
65 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
66 | Arvo Koppel | 2332 | 53 | ||
67 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
68 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
69 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
70 | Andres Kuusk | 2259 | 63 | ||
71 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
72 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
73 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1861 | 67 |
74 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
75 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2416 | 840 |
76 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2203 | 96 |
77 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
78 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
79 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2311 | 84 |
80 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
81 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
82 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
83 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
84 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
85 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
86 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 55 |
87 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2156 | 115 |
88 | Kalle Lokk | 2145 | 136 | ||
89 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
90 | Otto Luberg | 2202 | 7 | ||
91 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
92 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2560 | 165 |
93 | Tarmo Lukk | MK | 2354 | 16 | |
94 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
95 | Enno Luulik | Rapla | I | 2266 | 28 |
96 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2234 | 186 |
97 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2486 | 560 |
98 | Lembit Maidla | 2205 | 58 | ||
99 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2104 | 168 |
100 | Udo Mandre | 2100 | 22 | ||
101 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2170 | 87 |
102 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
103 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2177 | 130 |
104 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2392 | 409 |
105 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
106 | August Morozov | Pärnu | MK | 2341 | 103 |
107 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
108 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2305 | 45 |
109 | Endel Niinepuu | Valgamaa | 2147 | 17 | |
110 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2141 | 554 |
111 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
112 | Marko Nõmm | Lasnamäe MKK | 1684 | 18 | |
113 | Teet Ojamets | Lasnamäe MKK | 1550 | 12 | |
114 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
115 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
116 | Kaarel Ots | Jõgeva | 2328 | 17 | |
117 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
118 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
119 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
120 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2395 | 78 |
121 | Maido Pajo | 2161 | 9 | ||
122 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
123 | Riivo Parts | Käru | 1473 | 11 | |
124 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
125 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2255 | 321 |
126 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
127 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2251 | 58 |
128 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
129 | Ants Pent | MK | 2102 | 212 | |
130 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
131 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2197 | 25 |
132 | Rasmus Pikkel | Lasnamäe MKK | 1666 | 16 | |
133 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2129 | 210 |
134 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2418 | 410 |
135 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2236 | 498 |
136 | Genadi Popman | 2289 | 38 | ||
137 | Agur Puström | Pärnumaa | 1962 | 32 | |
138 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2144 | 78 |
139 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2097 | 49 |
140 | Elar Pärn | 2279 | 9 | ||
141 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2018 | 26 |
142 | Ivo Pärnapuu | Rapla | 2092 | 23 | |
143 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2177 | 362 |
144 | Jüri Raidväli | MK | 2376 | 9 | |
145 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
146 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2120 | 30 |
147 | René Reinumägi | 1925 | 29 | ||
148 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
149 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2523 | 288 |
150 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2536 | 363 |
151 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2308 | 556 |
152 | Kristjan Risti | Lasnamäe MKK | 1500 | 11 | |
153 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2208 | 81 |
154 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
155 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
156 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2501 | 314 |
157 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
158 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
159 | Vjatšeslav Rumjantsev | Tamka | 1440 | 17 | |
160 | Peeter Rättel | Pärnumaa | 1980 | 19 | |
161 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
162 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
163 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
164 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2178 | 63 |
165 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
166 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
167 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
168 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2373 | 521 |
169 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
170 | Aleksandr Serõn | MK | 2357 | 52 | |
171 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2410 | 69 |
172 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
173 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
174 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2116 | 72 |
175 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
176 | Ants Särgava | Viljandi KK | 2219 | 27 | |
177 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
178 | Allan Šipovski | Lasnamäe MKK | 1422 | 20 | |
179 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 1966 | 210 |
180 | Marko Šorin | 2191 | 47 | ||
181 | Mihail Šorin | 2121 | 48 | ||
182 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2305 | 20 |
183 | Kristofer Tali | Nõmme KK | NII | 1656 | 19 |
184 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2125 | 145 |
185 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2267 | 118 |
186 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2188 | 102 |
187 | Hendrik Tamm | Pärnu | II | 2014 | 98 |
188 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
189 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
190 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2115 | 654 |
191 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
192 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
193 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
194 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
195 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
196 | Joel Markus Terras | Lasnamäe MKK | 1579 | 34 | |
197 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2189 | 125 |
198 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1595 | 26 | |
199 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
200 | Jefim Titijevski | M | 2411 | 32 | |
201 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
202 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
203 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2403 | 233 |
204 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
205 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2306 | 188 |
206 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2282 | 813 |
207 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2501 | 362 |
208 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | 1749 | 45 | |
209 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2227 | 197 |
210 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
211 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
212 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2289 | 277 |
213 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
214 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2536 | 180 |
215 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
216 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2598 | 452 |
217 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
218 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2239 | 25 | |
219 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2307 | 52 |
220 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2304 | 622 |
221 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
222 | Juri Vinogradski | Tamka | 1519 | 12 | |
223 | Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
224 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2274 | 113 | |
225 | Juri Voblikov | Tamka | 1758 | 38 | |
226 | Tiit Vunk | 2059 | 54 | ||
227 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2468 | 333 |
228 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
229 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2237 | 313 |
230 | Artur Ööbik | 1992 | 195 | ||
231 | Paul Ümar | Valga | 1962 | 13 |
Naised
Top 10 (nimekiri A)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | M | 2342 | 303 |
2 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
3 | Marge Joarand | Järvamaa KK | MK | 2239 | 55 |
4 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2225 | 287 |
5 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2158 | 238 |
6 | Inge Roots | Pärnumaa | MK | 2157 | 202 |
7 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2157 | 147 |
8 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2153 | 300 |
9 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2126 | 59 |
10 | Kristel Polding | Hiiumaa KK | I | 2106 | 24 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Imbi Aatonen | I | 1975 | 16 | |
2 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
3 | Anne Maria Brusila | Lasnamäe MKK | 1021 | 9 | |
4 | Darja Dmitrenko | Maardu KK | I | 1994 | 139 |
5 | Margarita Doktorova | Tamka (Jõhvi) | II | 1429 | 59 |
6 | Oksana Fomitšjova | Tamka (Jõhvi) | I | 1795 | 44 |
7 | Kristina Guštsina | Tamka (Jõhvi) | III | 1493 | 62 |
8 | Katrin Heinmaa | Keila KK | 2072 | 9 | |
9 | Jaana Helmelaid | Nõmme KK | III | 1538 | 11 |
10 | Riina Jaanuska | 1995 | 27 | ||
11 | Marge Joarand | Järvamaa KK | MK | 2239 | 55 |
12 | Marie Eliise Jürisoo | Nõmme KK | 1069 | 14 | |
13 | Veronika Kalmus | Tartumaa KK | M | 2397 | 123 |
14 | Meliita Kalvistu | 2069 | 9 | ||
15 | Helme Kask | Nõmme KK | MK | 2161 | 68 |
16 | Marta Kask | Nõmme KK | II | 1956 | 13 |
17 | Heldi Kiislär | Tartumaa KK | 2072 | 16 | |
18 | Kairi Kingissepp | Hiiumaa KK | 1938 | 13 | |
19 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2186 | 140 |
20 | Reili Kuller | Nõmme KK | I | 1973 | 16 |
21 | Irina Laškevitš | Nõmme KK | I | 2044 | 111 |
22 | Christi Lehismets | Nõmme KK | I | 1718 | 17 |
23 | Elvi Liblik | Viljandi KK | MK | 2052 | 56 |
24 | Kristel Liiv | Valga KK | II | 1967 | 19 |
25 | Liisa Liiv | Nissi | III | 1993 | 9 |
26 | Elle Luik | Puka | 2004 | 41 | |
27 | Anastassia Mantšenko | Tamka | 1371 | 28 | |
28 | Merike Martsepp | Nõmme KK | I | 1964 | 71 |
29 | Janeli Mumme | Nõmme KK | II | 1993 | 20 |
30 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2153 | 300 |
31 | Marrit Murre | Lasnamäe MKK | I | 2097 | 97 |
32 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2126 | 59 |
33 | Kadri Murumaa | Käru | 1462 | 15 | |
34 | Armanda Mäeväli | Viljandi KK | I | 1963 | 42 |
35 | Kaisu Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1919 | 11 |
36 | Mari-Liis Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1921 | 14 |
37 | Heidi Mülla | Nõmme KK | II | 1410 | 58 |
38 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2287 | 97 |
39 | Glafira Orlova | Narva | I | 1997 | 21 |
40 | Tatjana Pantelejeva | Tamka | 1538 | 20 | |
41 | Merike Parve | Hiiumaa KK | I | 2067 | 65 |
42 | Linda Pensa | Tartumaa KK | I | 1882 | 98 |
43 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1638 | 143 | |
44 | Mare Plakso | Jõgeva | 2047 | 6 | |
45 | Karolin Plink | Nõmme KK | I | 1798 | 24 |
46 | Kristel Polding | Hiiumaa KK | I | 2106 | 24 |
47 | Piret Preismann | Lasnamäe MKK | I | 2066 | 14 |
48 | Kristi Promet | Lasnamäe MKK | I | 2056 | 55 |
49 | Tiina Põlendik | 1559 | 30 | ||
50 | Meeli Pällin | Valga KK | II | 1859 | 21 |
51 | Helina Rajasalu | Hiiumaa KK | III | 1903 | 114 |
52 | Katrin Rajasalu | Hiiumaa KK | I | 2081 | 86 |
53 | Helen Raudsepp | Nõmme KK | I | 1981 | 18 |
54 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2157 | 147 |
55 | Ly Ristikivi | Keila KK | MK | 2229 | 50 |
56 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | II | 1556 | 70 |
57 | Inge Roots | Pärnumaa | MK | 2157 | 202 |
58 | Sirli Sarapuu | Lasnamäe MKK | 1649 | 13 | |
59 | Silvia Sarv | Pärnu | I | 2127 | 9 |
60 | Maria Savina | Maardu KK | I | 2034 | 41 |
61 | Silja Seermaa | Nõmme KK | I | 1975 | 10 |
62 | Olga Seliverstova | Maardu KK | I | 1920 | 33 |
63 | Eha Sepp | Viljandi KK | I | 2011 | 55 |
64 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1613 | 170 | |
65 | Alisa Silm | Tamka | 1252 | 17 | |
66 | Ilona Sinkel | Lasnamäe MKK | I | 2045 | 3 |
67 | Svetlana Solovjova | Kohtla-Järve | I | 1974 | 11 |
68 | Elvia Sõber | Nõmme KK | I | 1960 | 196 |
69 | Janet Tamm | Pärnu | III | 1603 | 83 |
70 | Anna Tarassenko | Kohtla-Järve | I | 2009 | 11 |
71 | Marianna Temina | Nõmme KK | I | 2038 | 55 |
72 | Viktoria Temina | Nõmme KK | I | 1909 | 38 |
73 | Aira Toss | Hiiumaa KK | 1920 | 29 | |
74 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 1280 | 35 | |
75 | Maria Tretjakova | Kohtla-Järve | I | 1998 | 18 |
76 | Maria Ustinova | Maardu KK | II | 2003 | 12 |
77 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | M | 2342 | 303 |
78 | Kersti Vares | Rakvere | MK | 2077 | 13 |
79 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2158 | 238 |
80 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | I | 2029 | 345 |
81 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2225 | 287 |
82 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2085 | 195 |
83 | Kätlin Vist | 1298 | 17 | ||
84 | Annabell Õunväärt | Nõmme KK | III | 1456 | 28 |
omistatud tiitlid
- meistersportlane - Kaari Vainonen