Erinevus lehekülje "Eesti reitingud 100 mehed" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 6: Rida 6:
 
|data=kuupaev=rating_date,tyyp=rating_type
 
|data=kuupaev=rating_date,tyyp=rating_type
 
}}
 
}}
Uuendatud:{{{kuupaev}}}
+
Uuendatud:{{#external_value:kuupaev}}
 
{{#clear_external_data:}}
 
{{#clear_external_data:}}
 
 
{{#get_db_data:  
 
{{#get_db_data:  
 
db=ID
 
db=ID

Redaktsioon: 16. märts 2013, kell 23:37

Mehed A nimekiri

Uuendatud:


Nimi Klubi Järk Reiting Partiid
Robert Antoi Nõmme KK I 1854 310
Imre Anton Nõmme KK I 2216 245
Riho Briker Nõmme KK I 2066 180
Kristofer Diligentov Nõmme KK II 1236 175
Karl Richard Esvald Nõmme KK I 1931 321
Rasmus Golubkov Nõmme KK IV 1174 72
Jüri Hermann Jõgeva KK I 2117 32
Urmo Ilves Järvamaa KK SM 2514 1034
Anti Ingel Nõmme KK I 2315 649
Heinar Jahu Nõmme KK MS 2309 784
Andreas Jürgenson Nõmme KK I 2072 472
Hans Robert Kannukene Nõmme KK II 1708 228
Andres Keil Nõmme KK I 1786 35
Nikolai Kuznetsov I 2102 51
Kaido Leesmann SK Remii SM 2584 714
Kalle Lokk Jõgeva KK I 2131 64
Priit Lokotar Nõmme KK I 1719 257
Villem Lüüs Nupuklubi MS 2436 1372
Kaspar Padar Nupuklubi II 1414 230
Urmas Paluoja I 2102 30
Kalev-August Parksepp Jõgeva KK MS 2184 596
Vassili Patskun I 2176 205
Uno Plakk Jõgeva KK MK 2216 629
Raivo Rist Hiiumaa KK MS 2423 914
Taivo Rist Hiiumaa KK I 2165 369
Ain Rool Järvamaa KK MK 2213 38
Joonas Salk Nõmme KK IV 1073 100
Konstantin Selli Nõmme KK MS 2403 599
Kaljo Siimer Jõgeva KK I 2127 61
Boriss Solunkin Nupuklubi I 2178 35
Aaron Soo Nõmme KK II 1539 197
Kris Taimre Nupuklubi I 1738 364
Mihkel-Kalju Tammeveski Jõgeva KK I 2188 56
Riho Teinemaa Nupuklubi MK 2235 313
Andrus Tull Järvamaa KK MK 2369 89
Andreas Tulva Nupuklubi I 2186 498
Tarmo Tulva Nupuklubi MK 2202 806
Argo Unnuk Järvamaa KK MS 2446 571
Arno Uutma Jõgeva KK MS 2425 471
Ivo Vana Hiiumaa KK MK 2163 534
Raido Värik Nõmme KK MS 2528 816
Urmas Väärtnõu I 2345 13


Mehed B ja C nimekiri

Nimi Klubi Järk Reiting Partiid
Mart Arm MS 2434 323
Kristjan Hinno Hiiumaa KK IV 1723 18
Toomas Ismailov Nupuklubi MK 2401 513
Janek Jaanimäe Nõmme KK I 2141 432
Karl Jaagup Kask Nõmme KK II 1700 208
Mihkel Keert Nõmme KK III 1725 37
Jakko Koort Jõgeva KK 1429 21
Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1904 181
Peeter Küttner Nõmme KK I 2202 72
Sven Erik Manglus Nõmme KK IV 1016 29
Indrek Migur I 2162 104
Kalev Mänd Läänemaa KK II 1761 22
Renee Pajuste Läänemaa KK I 2203 20
Kevin Edward Palover Nõmme KK IV 1501 27
Jorm Roots Pärnumaa SL III 1644 19
Eljus Šipovski Nupuklubi II 1864 318
Antanas Zamulskis Nõmme KK II 1450 72
Martin Talimets Nõmme KK I 2187 297
Arvi Tamm Pärnumaa SL MK 1939 41
Hendrik Tamm Pärnumaa SL MK 2234 270
Mihkel Tomberg Pärnumaa SL I 1243 22
Personaalsed tööriistad